Тут как тут• 08 февраля 2024

Розкажіть про свої відстійні співбесіди.

Хочеться знати що не лише мені "щастить"
Муркошечка• 08 февраля 2024
У меня самое отстойное собеседование было в 2015 в июле.
На должность графический дизайнер

НR задавала глупые вопросы типа как я воспитываю ребенка , как у нас с мужем потом задачи на логику , если я не отвечала задумывалась то могла помолчать 10-15 минут и так несколько раз. Она говорила думайте над ответом я не тороплю🤷
Потом писала тест.
Думала встать уйти но все же не ушла.
Дождалась конца.
В начале октября мне прислали эмейл что меня готовы принять😂😂😂 я долго думала что это. Уже давно работала в другом месте
Невидимка• 08 февраля 2024
Меня спросили-вы что правда киевлянка?!
Naty-603a• 08 февраля 2024
Ой🤣пришла на собеседование а начальник типичный бабник.
И он наверное час в кабинете пытался меня склеить и задавал совершенно тупые вопросы🤣
В итоге при прощании он пытался меня обнять и поцеловать в щеку)))
Позже прислал мне письмо что готов меня взять на работу но имя мое перепутал.
Потом звонил ещё неделю и уговаривал у них работать
Фиктивная• 08 февраля 2024
Невдалих спроб було доволі багато. З першої моєї роботи у 19 мене звільнили через дурну помилку) Якось я ходила на співбесіду і мене уже брали. Сказали, що ще перевірка СБ і все. Чекаю день, два, три. Телефоную сама і взнаю, що зі сторони безпеки все ок, але директор передумав мене брати. Іншим разом я отримала відмову через пару днів стажировки в Head Hunter Україна. Не сподобалася моя реакція у імітації стресового спілкування з клієнтом. А якось і я оформилася офіційно в міжнародну компанію і звільнилася через 2 дні, бо зрозуміла, що зовсім не моє. Всі, звичайно, були в шоці, але краще так, ніж роки страждань)
На своїх актуальній роботі я працюю 3 роки. І мене вибрали з сотні кандидатів. Їзжу у відрядження у країни ЄС та Азії. Посада керівна. І вам бажаю, щоб збувалися мрії)
Бентливуман• 08 февраля 2024
Я юрист за освітою і стартувала з цієї професії свою карʼєру. У 2012 році на співбесіді пафосний керівник відділу занедбаної установи дав завдання скласти твір про хлопчика і скрипку. Не дав тоді ніякий зворотній звʼязок, місяці через 2 запросив на роботу.

З 2015 року я працюю HR і одного разу було таке, що я шукала собі заміну, провела співбесіду, а наступного дня прийшла на співбесіду до HR і це був «вчорашній» кандидат. В результаті ми «помінялись» роботами і дружимо вже багато років 🙂
Кондуктор троллейбуса• 08 февраля 2024
у меня было тестовое задание в реальном времени, имитирующее, что у клиента проблема, а мне нужно ее выявить и предложить варианты решения.
в роли клиента был будущий коллега, который на все вопросы отвечал - мне все не нравится, но мне ничего не надо, где-то после 7 вопроса я спросила - в данной ситуации у клиента нет проблемы или почему вы делаете так, что клиент не хочет идти на контакт ? Мне сказали - есть, продолжайте. Я задала еще два вопроса, получила такие же ответы, сказала - что ж, наверное, вам придется самим решать проблемы своих очень странных клиентов, которые даже не пытаются в двух словах сказать в чем дело, а я не ясновидящая.
мне еще письмо потом прислали - вы не прошли собеседование 😂
Бойова• 08 февраля 2024
Звали в одну велику компанію на спів бесіду років 6.
Я не хотіла бо там працювали пару колишніх колег які мене дратували ну і плюс до всього ще тупі і ледачі.
Але якось все таки я погодилась прийти.
Приходжу, а hr забула призначити співбесіду людям з компанії.
Я пів години просиділа поки вона когось знайшла.
Прийшли ці люди їм було неймовірно весело. Вони весь час хіхікали. На питання я всі відповіла, але мабуть не достатньо харизматична була для них.
Вийшла звідти як з помийки.
Через декілька місяців мені знову почали звідти писати(довбойоби чесно)
Кажу, що вже була і вам не підійшла. А вони ну ви ж досвіду набрались ще🤣
Ну в мене і так було 10 років досвіду на момент першого інтервью .
Писали аж до війни періодично.
Задираю носа• 08 февраля 2024
Це було десь у 2011 році . Прийшла на співбесіду менеджера. Мені дали якісь тести, потім нарисувати людину із фігур. Брєд якійсь, а не співбесіда.
Друга співбесіда, нас зібрали десь , потім заходиш в одні двері і потім в другі, далі в треті і в четверті, там говориш з кожним. З тими людьми, що сиділи в очікуванні не перетинаються, бо виходиш з кабінету останього і на вихід.
Третя співбесіда у банку, все супер ми вас беремо, ви підходите. А потім дзвонять, що треба пройти детектор лжі на квартирі у психолога, а не в банку. Я відмовилась до нього йти сама і мене не прийняли.