Элька-Карамелька• 08 февраля 2024
Дівчатка розшифруйте будьласка
Допоможіть розшифрувати аналіз мочі. Дитині 16 років
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Нету кетонов, нитритов, глюкозы, уробилиногена, хорошая плотность 1030 и пш 5.5
Дякую вам велике що допомогли....
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Лейкоциты 15, норма до 5
Билирубин есть - не должно быть. Нужно сдавать печеночные пробы и билирубин в крови
Эритроциты 25, это кровь, в норме 0-2 клетки.
Скажіть ще будьласка ось кров. Яка ваша думка?
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Готуемося дитину до операції. Позавчора лейкоцити були 8-10.вчора здали пішли місячні було 100-120 лейкоцити. Сьогодні ось що... Взавтра теж здавати? А місячні не вліяють
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Так девочка сдала мочу при менструации? Тю, так это она в моче и есть
Дивіться позавчора здавали не було місячних. Лейкоцити 8-10.вчора трошки починалися було 100-120.сьогодні вже рясно йдуть. Вона вклала тампона туди і так здали сьогодні.
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я не врач, могу судить очень поверхностно.
Тут незначительное повышение прямого биллирубина, а никаких лекарств не пила недавно?
Ответ дляЭлька-Карамелька
Не важно, с тампоном всё равно попадают клетки крови. У неё есть жалобы на мочеиспускание?
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Ждите окончание менструации и сдавайте мочу
Кажуть заре операція вже понеділок назначено.До хірурга черга пів року майже Оце проходи всі обстеження
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Канефрон каплі
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Нічо не болить трусики чисті. Тіки мало пье і пісяе. Пье гармони тероксін+від Епі препарати
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
А для чего? До анализа их пить начали? А обезбаливающих, антибиотиков?
Да було лейкоцити 8-10 лікар каже пропийте недільку шоб стало 6-8 норма. Не тре пити заре?
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Антибіотиків ні.тікі канефрон. Так за 2 дні до аналізів ціх шо вчора
Ответ дляЭлька-Карамелька
Блин, Вы бы сразу писали такие детали. Билирубин от этого конечно, канефрон детский лепет, а не лекарство.
Эритроциты в моче от менструации. Лейкоциты сложно судить, 15 это немного и если девочка плохо соблюдала гигиену, то могли запросто из влагалища попасть.
Удачи на операции!
Элька-Карамелька
• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Удачи на операции!
Боже! Дай Вам Бог Здоровья!!! Що відписали!!! Для мене це дуже важливо!!!!