Доктор Варвар• 08 февраля 2024

Ушные капли не проходят в слуховой проход

Заболело ухо.Вчера была температура,сегодня нет.Капаю отипакс,он не проходит,капли остаются снаружи.Ухо заложено.При нажатии болит ушная раковина,немного отдаёт в подчелюсну.В состоянии покоя болевых ощущений практически нет.К доктору попасть проблематично.Есть антибиотик.
Диверсификация• 08 февраля 2024
Перша допомога при вушному болю-судинозвужуючі каплі в ніс. Не можна нічого капати в вухо до очного огляду лікаря.

автор Доктор Варвар • 08 февраля 2024
Ответ дляДиверсификация
Навіть якщо немає нежиті?Простуди не було.Вухо почало боліти після душу,туди вода попала.
Диверсификация• 08 февраля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Так, навіть якщо нема нежитю. Судинозвужуючі розширять носові ходи і знизиться тиск на вухо. Це зніме больові відчуття.
Але якщо у вас біль від того, що вода потрапила-то чим вам допоможе Отіпакс...? Потрібно видалити воду зі слухового проходу. Спробуйте пострибати на одній нозі, протилежній до хворого вуха. При цьому голову нахиліть у бік хворого вуха.
Чудо в декрете• 08 февраля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Навіть якщо немає нежиті, каплі знімають набряк слизової. Також приймайте нурофен.
Каплі в вухо не можна капати, тому що ,якщо буде перфорація барабанної перетинки ( це може відбутися в будь який момент), і каплі попадуть в середнє вухо, то можна оглохнути.
Є краплі,які можна капати і при перфорації, але це не отіпакс.
Краще до лікаря,
автор Доктор Варвар • 08 февраля 2024
Ответ дляДиверсификация
Та немає там вже води,це було на тому тижні,спочатку воно лише періодично закладене було,думала минеться,а десь через 3 дні почало боліти.
Диверсификация• 08 февраля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Зверніться краще до лікаря. З вушним болем приймають без запису
Просто Фіфа• 08 февраля 2024
Проехали...Фуфло((

Я пані прохана...• 08 февраля 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Отинум классно помогает
ЯкаКраля• 08 февраля 2024
может там ушные пробки у вас, потому и не проходит?
надо, чтоб врач посмотрел, заодно и прочистят
а вообще всем рекомендую умную ушную палочку от Ксяоми!