В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Аноним Первый• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Учебных мощностей в стране хватит чтобы обучить ок. 150 тыс в год. Остальные пойдут на фронт с нулевой подготовкой...
В нас є 150 тис дармоїдів є, які крали і ніхрена не робили пару років, а потім пішли на величезні пенсії в молодому віці.
Чому їх не рухають???
Ответ дляsky-labs
На те й розрахунок. Зараз кинуть на амбразури тих, хто хоч щось вмів і був якось вмотивований. А потім, як залишаться тільки перелякані ’уклоністи’, яких за шкірку притягнули, то повторити лютий 22 року для пу буде не так вже й важко.
Ответ длявиканастя
Думаю позже. Примут закон о мобилизации, наберут людей, практически на мясо, про лопаты не зря город кулеба. И потом всех вместе и сегодняшних военных в том числе, пустят в расход.
А потом зайдут влёгкую. У оставшихся даже энтузиазма на коктейли Молотова, как в первые дни, не останется. Сцуко, ещё и янык на белом вертолёте вернётся...
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляInsin
Удалено администрацией...
Що, нові методички квартальні сценаристи склепали? Вірніш, старі переписали... стара коротша бул, ’акаааяразнаца’
Unmistakable• 08 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Залужного? Военные? Это уже устарело
Я дружина офіцера, дочка офіцера, так все моє оточення дуже поважає Залужного. Матрьошка детектед.
Карпатський грибар• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Никто до сих пор не понял истинных намерений ’партнеров’?
Они нам не дадут выиграть
**Никто до сих пор не понял истинных намерений ’партнеров’?
Они нам не дадут выиграть**
Вы не правы.
Они нам дадут выиграть в нужный момент.
Они нам не дадут выиграть**
Вы не правы.
Они нам дадут выиграть в нужный момент.
Ответ дляЛеска
Звільнили?
Як перед тим звільнили Хоренка за занадто успішні операції біля Херсону.Ні дня не служивший Зеленський заважає армії як може.
Одного заступника Залужного вбили,другого без подання Залужного звільнили.Бубочка думає ,що це як в театрі.Можна поставити любого статиста на головну роль.Правда в Залужного 3 вищі освіти та 32 роки служби,але ермак сказав шо то все не важно.
Зараз весь генштаб поміняють і всіх победять победуни
Ответ дляlilu1990
Точно переможуть? Чи це для красного слівця? Набридли уже марні сподівання
І оце помстимося за всіх -краще б до цього не допустили. Помстіться тим хто ядерну зброю віддав. Просимо
Та якби ж твльки чдерну. З України вивезли все що тільки можна, залишили хлам і той повзривали на складах. При яноковичі, а потім при порошенку.
Ответ дляСhanelKa
В мене от питання
Яка воююча держава назначить на такий пост людину, по народженню в країні ворога ?
От хоч одну напишіть таку країну у війні
І для чого ?
Я розумію всі нюанси, совок був тоді, і інше
Але ж, є відповідь в когось?
Не треба ригаючі смайли і рукаліцо
( я їх не побачу ) в додатку
Можна без них
Тільки відповідь
І для чого ?
Але ж, є відповідь в когось?
Не треба ригаючі смайли і рукаліцо
( я їх не побачу ) в додатку
Можна без них
Тільки відповідь
Обновите приложение и будете видеть реакции, у меня после обновления они появились
Ответ для--Елена--
Да странно как-то обрисовали. Ни один ни второй открыто не говорит чьё это решение.
Мобилизация нужна и она не прекращалась
Военные в курсе мощностей учебных центров.
Никто из них не мог бы озвучить 500 тыс. На такую тупость способно только тупое ’руководство страны’, которое засветило недавно один из таких учебных центров у себя в очередном видосике
Не удивлюсь теперь если в него скоро прилетит...