В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляЛеска
Звільнили?
Так, вже скрізь обговорюють
Ответ дляlilu1990
Знаєте що вам скажу
Якщо у нас країна чи армія, чи будь що тримається на персоналіях
То гібле наше діло. Якщо Залужний незамінний і на ньому все стоїть, то що це за армія чи країна, де не можна замінити людину без катастрофічних наслідків?
Мова не про конкретне прізвище і не тільки про армію.
Біда в іншому.
Ця характеристика дана задовго до
Біда в іншому.
Ця характеристика дана задовго до
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляУаджит
Такое заявление, как будто он прощается. Интересно, это одна я только увидела?
Его уволили
Ответ дляМанула
Фурса
Найбільша помилка з часів повномасштабного вторгнення зроблена
Я давно аналогии с 1918 провожу и Унр
Но некоторым политиканство и популярность важнее чем стратегия и будущее страны. Однако и в персоналии и поклонство не верю.
Мы держимся не на человеке у власти а вопреки некоторым и благодаря людям.
Ответ дляlilu1990
Знаєте що вам скажу
Незамінні люди є. Оці ваші більшовицькі тези про кухарку, яка керує державою ми вже бачимо наочно. В нас реально клоун державою керує, радуйтеся, в нього ж все так класно виходить да?
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляДафна
Что то мне кажется, что Залужный сам захотел свалить
Так захотел, что аж заявление об отставке не писал.
Зеле пришлось его снимать с этой должности
ksusha1155• 08 февраля 2024
Ответ дляДафна
Послом в Великобританию)
Не може бути послом військовий
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Точно переможуть? Чи це для красного слівця? Набридли уже марні сподівання
І оце помстимося за всіх -краще б до цього не допустили. Помстіться тим хто ядерну зброю віддав. Просимо
Згодна 👍🏼💯
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Кстати , новенький родился и вырос на рашке , там и учился .
Во прикол .
Чому прикол? А синок фсбшника котрий.за ширмою-голобородьком фактично керував країн, не прикол?
Ответ дляfifnfy
Дурня якась. ..
Бубочка сам собі доказує власну велич.
Колись в Золотому він покійному герою Янтарю,кричав ,що він не лох какой-нібудь.Це коли вони з ермаком у Азова зброю забирали
Зараз розказує,що не тряпка.
Якось по Фрейду виходить,сам розуміє,що нікчема,але щоки дує наче щось путне
Зараз розказує,що не тряпка.
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
А давно це у нас гноблять російськомовних?
Шось мені ваші дописи підозрілі
То все рівно під яким стягом, то бачте гоніння російськомовних.
Сподіваюсь привиділось.
Шось мені ваші дописи підозрілі
Сподіваюсь привиділось.
Тп не привиділось Вам, на жаль...
Ответ дляАноним Первый
В нас є 150 тис дармоїдів є, які крали і ніхрена не робили пару років, а потім пішли на величезні пенсії в молодому віці.
Чому їх не рухають???
Я читала, що більше- близько 300 тис. людей із військовим чином пенсіонери, дехто щ них на фронті. Інші в тилу. З гарною пенсією в пільгами.
Гликерия-b010• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Бубочка сам собі доказує власну велич.
Зараз розказує,що не тряпка.
Саме так. Маленька зелена гніда
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Здесь уже сотворили себе кумира и будут зразу до утра разгонять
У нормальных людей и кумиры нормальные
А у вас зе с ермаком
Ответ дляlus_so
Я взагалі нікого в цій ситуації не захищаю. Просто не треба ідеалізувати людей.