So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляЛеска

Звільнили?
Так, вже скрізь обговорюють
Манула• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Знаєте що вам скажу

Якщо у нас країна чи армія, чи будь що тримається на персоналіях

То гібле наше діло. Якщо Залужний незамінний і на ньому все стоїть, то що це за армія чи країна, де не можна замінити людину без катастрофічних наслідків?
Мова не про конкретне прізвище і не тільки про армію.
Біда в іншому.

Ця характеристика дана задовго до
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляУаджит
Такое заявление, как будто он прощается. Интересно, это одна я только увидела?
Его уволили
LudaSHS• 08 февраля 2024
Ответ дляМанула
Фурса
Найбільша помилка з часів повномасштабного вторгнення зроблена
Я давно аналогии с 1918 провожу и Унр
Но некоторым политиканство и популярность важнее чем стратегия и будущее страны. Однако и в персоналии и поклонство не верю.
Мы держимся не на человеке у власти а вопреки некоторым и благодаря людям.
lus_so• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Знаєте що вам скажу

Незамінні люди є. Оці ваші більшовицькі тези про кухарку, яка керує державою ми вже бачимо наочно. В нас реально клоун державою керує, радуйтеся, в нього ж все так класно виходить да?
Клементина• 08 февраля 2024
Ответ дляДафна
Что то мне кажется, что Залужный сам захотел свалить
Так захотел, что аж заявление об отставке не писал.
Зеле пришлось его снимать с этой должности
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляNata_69
Я вважаю не треба сіяти зраду з дивану. Подивимось, я думаю що все на краще піде.
Было бы к лучшему если бы было стабильное собственное военное производство + помощь финансами и вооружением от партнеров
ksusha1155• 08 февраля 2024
Ответ дляДафна
Послом в Великобританию)
Не може бути послом військовий
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Точно переможуть? Чи це для красного слівця? Набридли уже марні сподівання

І оце помстимося за всіх -краще б до цього не допустили. Помстіться тим хто ядерну зброю віддав. Просимо
Згодна 👍🏼💯
owl62• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Я такое давно уже писала :)
Все зафукали...
Хотя это классный вариант
Не розвалимо, раша вміє боротись з опозицією, когось в могилу, когось в тюрьму, комусь щедро заплатить
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Здесь уже сотворили себе кумира и будут зразу до утра разгонять
Та не кумира , просто этот еще хуже
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Чому перебити? Якщо сьогодні оприлюднення, то обмін був вчора. Так співпало
Вы верите в информационные совпадения ? :)
Кузякин• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Та не кумира , просто этот еще хуже
Посмотрим.
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Кстати , новенький родился и вырос на рашке , там и учился .
Во прикол .
Чому прикол? А синок фсбшника котрий.за ширмою-голобородьком фактично керував країн, не прикол?
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляfifnfy
Дурня якась. ..
Бубочка сам собі доказує власну велич.
Колись в Золотому він покійному герою Янтарю,кричав ,що він не лох какой-нібудь.Це коли вони з ермаком у Азова зброю забирали
Зараз розказує,що не тряпка.
Якось по Фрейду виходить,сам розуміє,що нікчема,але щоки дує наче щось путне
Дафна• 08 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
Не може бути послом військовий
У нас все можно)
Как показал опыт с Ермаком)
alina 94• 08 февраля 2024
Щось почало якось все рушитись в один момент(
Kira2022• 08 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Не думаю что Сырский рашкин.
Он человек Оп, да.
А ОП на кого работают?)
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
А давно це у нас гноблять російськомовних?
Шось мені ваші дописи підозрілі
То все рівно під яким стягом, то бачте гоніння російськомовних.
Сподіваюсь привиділось.
Тп не привиділось Вам, на жаль...
LudaSHS• 08 февраля 2024
Ответ дляKira2022
А ОП на кого работают?)
На себя
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляVlada-Maria
Не, но шоб прям армией командовать , то вообще
Ножка• 08 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
В нас є 150 тис дармоїдів є, які крали і ніхрена не робили пару років, а потім пішли на величезні пенсії в молодому віці.

Чому їх не рухають???
Я читала, що більше- близько 300 тис. людей із військовим чином пенсіонери, дехто щ них на фронті. Інші в тилу. З гарною пенсією в пільгами.
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ длячир
Не удивлюсь если скоро заведут уголовное дело против него, это вполне в духе нашей влады.
Це вже традиція від президента Зеленського.
Зараз комбата Дике Поле вже 2 місяці судять,що Харків не здав
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляМанула
Біда в іншому.

Ця характеристика дана задовго до
Підстав на місце Зеленський у цьому опусі прізвище будь якого українського політика і результат буде той самий
Гликерия-b010• 08 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Бубочка сам собі доказує власну велич.
Зараз розказує,що не тряпка.
Саме так. Маленька зелена гніда
Alex_Kri• 08 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
Не може бути послом військовий
у него образование международника
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляКузякин
У нормальных людей и кумиры нормальные
А у вас зе с ермаком
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляlus_so
Я взагалі нікого в цій ситуації не захищаю. Просто не треба ідеалізувати людей.
laska_vo• 08 февраля 2024
Ответ длячир
Сьогодні ухвалили рішення змінити керівництво Збройних Сил України, — міністр оборони Умєров.
Як він мені не подобається. Патріот який каже що його родина не збираєть повертатись в Україну з Америки. Що тоді він тут забув, заробляє?
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
У нормальных людей и кумиры нормальные
А у вас зе с ермаком
У нормальних людей немає кумирів