So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Mira29-c3c3• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Хочу життя як до 2012.
За яником сумуєте ?
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляМанула
Фурса
Найбільша помилка з часів повномасштабного вторгнення зроблена
Знаєте що вам скажу

Якщо у нас країна чи армія, чи будь що тримається на персоналіях

То гібле наше діло. Якщо Залужний незамінний і на ньому все стоїть, то що це за армія чи країна, де не можна замінити людину без катастрофічних наслідків?
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляШеллар
Кидайте тапками, краще Яник і Кровосіся чим ця зелена шобла.
І вам - геть на рашу Страдаліци за руським миром повилазили
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляSanechko
Знаєте, я дивитися на погляд/очі Зеленського в ітерв’ю АРД.
То не є погляд адекватної людини.
Тому- якось страшно за майбутнє....
Він війсковий, у них дуже специфічні погляди. Я більше в шоці, хто бачить його предидентом, війсковій на посту президента це капець
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Коты сами в шоке
Поховалися , бо і до них мобілізація тепер дойде .
Ms. Wonka• 08 февраля 2024
Ответ дляАноним Первый
В нас є 150 тис дармоїдів є, які крали і ніхрена не робили пару років, а потім пішли на величезні пенсії в молодому віці.

Чому їх не рухають???
Туда же к ним пенсионеры-силовики. Им и оружие не надо, почти у каждого дома сейф оружейный есть.
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляПавела
Він поцікавився. Нещодавні опитування показали, що йому довіряють 70%. Статистика у нас така ж шльондра, як і політика)
Так они же сами ее и нарисовали
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляMira29-c3c3
За яником сумуєте ?
За своїм хлопцем
Sanechko• 08 февраля 2024
Ответ дляYanina-UA
Я про Зпленського.
І я теж проти військових при владі- бо це буде ’ капець’, як Ви і сказали.
Кузякин• 08 февраля 2024
Ответ дляUnmistakable
Я дружина офіцера, дочка офіцера, так все моє оточення дуже поважає Залужного. Матрьошка детектед.
Сама матрёшка. На твоём окружении военные не заканчиваются. Приезжай в Харьков и послушай
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляkryasanchik
Удалено администрацией...
Катастрофа неизбежна
Но это не конец стране
Реверанс• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Да. Нужен такой, который будет петь в уши, что мы уже победили. Я это так вижу.
Воно так і є.
Зеленський вважає Залужного за придурка,звертається на ти,по панібратськи ’Валера,помовчи,пускай умніе люди скажут’і це не жарт.
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляpamidoroff
и что потом? мойдан?
Ні, просто 73%ні акакаяразнічні ждуни будуть захищати свій вирок
Ms. Wonka• 08 февраля 2024
Ответ дляПавела
«Существуют три вида лжи: ложь, наглая ложь и статистика»©
Tammy21• 08 февраля 2024
Ответ дляInsin
Удалено администрацией...
tanysha777• 08 февраля 2024
Ответ дляДафна
Что то мне кажется, что Залужный сам захотел свалить
Він не погоджувався на заморозку, а вона вже давно має бути за планом
Bambi-kids• 08 февраля 2024
Ответ дляKozaNostra_I
Как-то расплывчато и непонятно написано, в том числе у Зеленского. Точно отправил в отставку?
https://www.rbc.ua/rus/news/zaluzhnogo-vidpravili-...
ksusha1155• 08 февраля 2024
А що запропонували Залужному? Куди?
Миззери• 08 февраля 2024
Ответ дляМимо_шла
Где те кто орал неделю назад, что увольнение Залужного русский фейк и пишут только матрёшки?
Я не орала но так думала да , жаль что ошиблась
Krasivaja_ja• 08 февраля 2024
Ответ дляМарго 152
Коли там президентські вибори?
По ходу ніколи
Путлер 2
Мимо_шла• 08 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
По ходу ніколи
Путлер 2
Хуже
owl62• 08 февраля 2024
Ответ длявиканастя
Думаю позже. Примут закон о мобилизации, наберут людей, практически на мясо, про лопаты не зря город кулеба. И потом всех вместе и сегодняшних военных в том числе, пустят в расход.
А тих військових, які виживуть заберуть в армію рашки, воювати проти НАТО в Європі
Belle Cherie• 08 февраля 2024
Ответ дляКлементина
Треба сказати, що Безумна кращий таролог.
Все, що писала - збулось
чому таролог? якщо те що вона пише, провірка готовності суспільства прийняти готові рішення оп...
Yanina-UA• 08 февраля 2024
Ответ дляMs. Wonka
Це точно) Де ці опитування проводяться, мене не разу не питали
Дафна• 08 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
А що запропонували Залужному? Куди?
Послом в Великобританию)
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляksusha1155
А що запропонували Залужному? Куди?
Пью джус аранжат …..
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляInsin
Удалено администрацией...
А за що фіни воювали із совєтами? Тут справа принципу
Кузякин• 08 февраля 2024
Ответ дляNata_69
Я вважаю не треба сіяти зраду з дивану. Подивимось, я думаю що все на краще піде.
Здесь уже сотворили себе кумира и будут зразу до утра разгонять
БальзаковскийВозраст• 08 февраля 2024
А що йому ще залишилось сказати?
Ms. Wonka• 08 февраля 2024
Ответ дляKira2022
Та ну, нас ещё тут достаточно и территории есть
На начало 2014, если помните, у нас ещё и Крым был, и Донбасс...