В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Ответ дляБонСу
мне не понять о каких эмоциях речь: смена ГК во время войны абсолютная норма, более того необходимая. Залужный в последней кампании сработал неэффективно, значит для новых задач встанет другой, вот и всё. Это не выборная должность - все законно. Но наш народ без иконостасов и поклонения кумирам просто жить не может ))
Повністю згодна. То батько у нас Бандера, то ще комусь молимося і ждем героя типу зеленського у 2019. Інфантильна позиція
Aksinia 111• 08 февраля 2024
Ничё не понимаю , уход Залужного это хорошо или плохо ? Насколько я помню, здесь 99 % не поддержали Залужного в вопросе мобиллизации 500 000. Или я ошибаюсь и его инициатива была принята на ура ?
Kusalochka• 08 февраля 2024
Ответ дляmamarama
⚡️ Я назначил генерал-полковника Сырского — Зеленский.
Ну пздц. Хотя ещё с закидов чмошной безуглой на Залужного было понятно к чему идёт.
Просто
Ответ дляAksinia 111
Так, а хто сказав, що звільнення Залужного означатиме відміну мобілізації 500 тисяч?
Час покаже - погано чи добре
Viktoria_St• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Хай би і звільнили. Його стратегія убити якнайбільше кацапів і зупинити тим самим війну не виправдалася. Він сам то визнав
А вы правы. Вот поставят Морского и все будет хорошо, тот точно бережет людей.
Ответ дляAksinia 111
не волнуйтесь. Вы очень скоро сами увидите, КОМУ действительно нужны были 500 тыс мобилизованных. И даже этого количества не хватит.
олена олена• 08 февраля 2024
Ответ дляMangoskin
Да, этот в разы хуже .
Поэтому и по Киеву такие рейды повесточные последние дни .
Ну так де логіка у тих хто радіє відставці і каже, що Залужний 500 тис мобілізувати хотів?
Хтось тут думає, що прийде якийсь чудо- головнокомандувач і зупинить мобілізацію? Хто ці люди?
Ответ дляБонСу
та вообще - рот скотчем заклеили и к стулу привязали ))) и кто-то же в это верит в век тотального интернета и наличия ста личных официальных и не очень страниц у каждого.
Подрывать авторитет верховного главнокомандующего в воюющей стране (если он не действует в интересах врага) ... на это не пойдет ни один профессиональный военный, дававший присягу
Аноним Первый• 08 февраля 2024
А взагалі, ви бачите. , що з кожним днем все гірше і гірше, але люди і я в тому числі, просто відмовляюсь вірити, що в наш час, цілу величезну країну можна так відкрито здати варварам на смерть, просто на знищення десятки мільйонів людей. Але схоже саме це відбувається, нас відкрито здають , просто як стадо скота. Поторгувалися і зійшлися на якійсь ціні🤯