В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.
Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.
Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.
Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Українці обовʼязково переможуть.
Слава Україні!
Веточка сакуры67• 08 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Та забєбали вони своїми інтригами
Причина - смена стратегии, т е эту стратегию нельзя осуществить с Залужным или он против неё?
Ответ дляnenatasha
Зеленський, поцікався своїм рейтингом нарешті
Маня передай через подоляка
все по плану , памятаете в виступі кварталу він казав : коли я буду президентом от тоді буде пи..дець ) всі поржали ,а він виконуе обіцянки
а насправді це жах .. чому Україні так не везе , де ми згрішили ?
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Плохо что не будет адекватной ’обратной связи’ от военных
Зате є окурок і у нас... оманський, вже навіть не намагаються це завуалювати.
Ответ дляdnc
шкода ,що як і до вас і до більшості громадян це тільки зараз почало доходити , багато людей наче як в мильному пузирі , чи то так телемарафон працюе чи х.з що..
До мене, зараз?
Ненавиджу КоЗеманду з 2014 року, коли вони насміхались зі смертей українців на Майдані ... Не розуміла і не розумію як це взагалі можна було обирати у воюючій країні
БрЮнЕтОчКа77777• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Повышение? Например кем-куда?
Правда или нет. Но на днях писали, что в Британию послом.
БрЮнЕтОчКа77777• 08 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Читала в деяких канала що може бути Редіс
Ясно. Спасибо. Поживем - увидим.
Ответ дляNasta9019
А що дасть голий та босий резерв?
Для цього потрібно придати зброю, техніку, амуніцію, платити зарплатню, годувати якісно, де на це все взяти ресурси, особливо в умовах скорочення допомоги?
Меньше 3.143дить эту самую помощь и просто направлять ее туда, куда надо. Заодно, и число депутато вместе с обслугой можно сократить вдвое.
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
ну буде диктатура Зеленського
хз, що гірше
Кого диктатура?
це ширма, котру 73% власними руками нап´яли на промоскальську шушеру
Ответ дляолена олена
А новий головнокомандувач де це все візьме? Мобілізувати не буде по вашому? Ви в це вірите?
Для покриття поточних витрат так, буде мобілізація, але додаткова це шалені ресурси, яких нема, а якщо просто видати автомати, навчати 2 тижні і вперед, то це вбивство нації своєю ж владою по-іншому це не називається. Кацапні завжди буде більше. Скільки не мобілізуй.