So_so• 08 февраля 2024

Заявление Залужного ...

В перші найскладніші дні Великої Війни ми вистояли проти підлого та сильного ворога. Вистояли разом. Наша битва триває і щодня змінюється. Завдання 2022 року відрізняються від завдань 2024 року. Тому усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій також. Щоб перемогти теж разом.

Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова.
Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії.

Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України.

Я пишаюсь кожним та кожною в Збройних Силах України, які захищають майбутнє наших дітей. Усіма солдатами, сержантами та офіцерами. Схиляю голову перед усіма, хто віддав своє життя за Україну і свободу. Пам’ятаємо і помстимося за всіх.

Українці обовʼязково переможуть.

Слава Україні!
Веточка сакуры67• 08 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Та забєбали вони своїми інтригами
Причина - смена стратегии, т е эту стратегию нельзя осуществить с Залужным или он против неё?
dnc• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Зеленський, поцікався своїм рейтингом нарешті
Маня передай через подоляка
все по плану , памятаете в виступі кварталу він казав : коли я буду президентом от тоді буде пи..дець ) всі поржали ,а він виконуе обіцянки

а насправді це жах .. чому Україні так не везе , де ми згрішили ?
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Плохо что не будет адекватной ’обратной связи’ от военных
Зате є окурок і у нас... оманський, вже навіть не намагаються це завуалювати.
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляЛеска
та ми всі так думали.
Ну ми ще думали що підписавши будапештську писульку гарантуємо собі безпеку...
Манула• 08 февраля 2024
Ответ дляdnc
шкода ,що як і до вас і до більшості громадян це тільки зараз почало доходити , багато людей наче як в мильному пузирі , чи то так телемарафон працюе чи х.з що..
До мене, зараз?
Ненавиджу КоЗеманду з 2014 року, коли вони насміхались зі смертей українців на Майдані ... Не розуміла і не розумію як це взагалі можна було обирати у воюючій країні
Carin• 08 февраля 2024
Сделал наш Наполеончик предложение, от к-рого он не смог отказаться?
Be_me• 08 февраля 2024
Як в анекдоті, коли думали, що була чорна смуга, а виявлялось що то ще була біла...Що далі..Зе думає, що його рейтинги злетять до небес після такого рішення??
Леска• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
на жаль.
БрЮнЕтОчКа77777• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Повышение? Например кем-куда?
Правда или нет. Но на днях писали, что в Британию послом.
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Він недавно давав прес конференцію
Видела.
А до этого давали слово?
ZhukOlena• 08 февраля 2024
Ось тепер реально страшно...Рашка усміхається і потирає руки, Єрмак чітко виконує вказівки, хлопці гинуть, усе по плану...
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляБонСу
Наконец-то этот вопрос закрыли - такие решения должны приниматься обдуманно, быстро и жестко. А не вот эта вся торговля, реверансы и разгадывание ребусов месяц.
Чтоб народ привык , а то бы как начали комменты гневные в ТГ писать )
автор So_so • 08 февраля 2024
Ответ дляВеточка сакуры67
Получается, что да. Рейтинг Президента этой стратегии не выдержит, это все непопулярные меры, а Залужный говорит, что иначе выиграть нельзя.
vinika• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Повышение? Например кем-куда?
В президенты, так вам подходит?
lilu1990• 08 февраля 2024
Ответ дляЛеска
на жаль.
Так може ми по суті неправильно думаємо і треба загалом переглянути наші погляди
КокоСина• 08 февраля 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Интересно, кто вместо него?
Читала в деяких канала що може бути Редіс
sky-labs• 08 февраля 2024
Ответ дляБонСу
Месяц мусолили специально, чтобы избежать бури эмоций
ZhukOlena• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Да. Нужен такой, который будет петь в уши, что мы уже победили. Я это так вижу.
А мені здається, що змінюють усе керівництво на своє. Партія регіонів 2.0.
АстроДок• 08 февраля 2024
Ответ дляsky-labs
Потому что у него не было возможности говорить внутри страны
та вообще - рот скотчем заклеили и к стулу привязали ))) и кто-то же в это верит в век тотального интернета и наличия ста личных официальных и не очень страниц у каждого.
Christ1na• 08 февраля 2024
Боже,вони це ганебне звільнення називають оновлення. Це жесть)
mamarama• 08 февраля 2024
⚡️ Я назначил генерал-полковника Сырского — Зеленский.
автор So_so • 08 февраля 2024
Ответ дляmamarama
Это ожидаемо...
БрЮнЕтОчКа77777• 08 февраля 2024
Ответ дляКокоСина
Ясно. Спасибо. Поживем - увидим.
СhanelKa• 08 февраля 2024
Світ, зупини тих долбанів 🙏
Таку країну про.. є те
Ms. Wonka• 08 февраля 2024
Ответ дляNasta9019
А що дасть голий та босий резерв?
Для цього потрібно придати зброю, техніку, амуніцію, платити зарплатню, годувати якісно, де на це все взяти ресурси, особливо в умовах скорочення допомоги?
Меньше 3.143дить эту самую помощь и просто направлять ее туда, куда надо. Заодно, и число депутато вместе с обслугой можно сократить вдвое.
КокоСина• 08 февраля 2024
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Ясно. Спасибо. Поживем - увидим.
Сирський. Вже написав Зе
Vlada-Maria• 08 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
ну буде диктатура Зеленського
хз, що гірше
Кого диктатура? це ширма, котру 73% власними руками нап´яли на промоскальську шушеру
Nasta9019• 08 февраля 2024
Ответ дляолена олена
А новий головнокомандувач де це все візьме? Мобілізувати не буде по вашому? Ви в це вірите?
Для покриття поточних витрат так, буде мобілізація, але додаткова це шалені ресурси, яких нема, а якщо просто видати автомати, навчати 2 тижні і вперед, то це вбивство нації своєю ж владою по-іншому це не називається. Кацапні завжди буде більше. Скільки не мобілізуй.
Mangoskin• 08 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Его предложение это мобилизация 500 тыс и наступать чем есть , то есть ничем , просто людьми , это норма ?
liss• 08 февраля 2024
Ну так теперь пойдет в Авдеевку к ребятам ? Защищать страну . Или как обычно (