75В• 09 февраля 2024
Питання по оренді в Києві
Підкажіть, будь ласка, на яких сайтах краще шукати житло. Чи може є якісь ТГ канали? Бо стикнулася з тим, що всі об´яви застарілі і нових не виставляють. Буду дуже вдячна за відповіді.
Виправлялочка• 09 февраля 2024
Зараз теж в пошуках , об ´ява тільки прочитав , вже зникла . Та і ціни високі . А потрібно дуже
заварний look• 09 февраля 2024
Ответ дляВиправлялочка
бо гарні квартири за добу уходять. я свою на позняках біля метро 1-кімн.здала за пару годин
Виправлялочка• 09 февраля 2024
Ответ длязаварний look
Так і є , не розумію тільки як виловити те що підходить
заварний look• 09 февраля 2024
Ответ дляВиправлялочка
як? через ріелтора. самому навряд чи щось вийде. в них є варіанти і як тільки щось є- вам телефонують. зараз самому нереально
ТАЗератти• 19 февраля 2024
Ответ длязаварний look
Доброго дня, підкажіть будь ласка за скільки ви здали квартиру і скільки кімнат і який поверх
заварний look• 19 февраля 2024
Ответ дляТАЗератти
10 тис. 1 кімната 12-поверх
Цветочница• 10 марта 2024
Ответ длязаварний look
За скільки здали?