Добра, коли сита!• 09 февраля 2024

Посоветуйте шампунь из масс маркета для пушащихся волос

julia-678c• 09 февраля 2024
Сорока-ворона• 09 февраля 2024
Шампунь для волосся Dicora Urban Fit для кучерявого волосся
Перша на селі• 09 февраля 2024
Задача шампуні промити шкіру голови в першу чергу і підбирати його треба під тип шкіри. Догляд за полотном то вже кондиціонери/бальзами і т.д.

Почитайте про КГМ. Я теж колись думала ’пушаться’, ага))

Зараз такий шампунь https://makeup.com.ua/ua/product/270709/#%2Foption... На диво класний виявився, навіть кондиціонер не завжди використовую (але зверху ще засоби є)
margaritavoronina1• 09 февраля 2024
Мне нравится шаурма ромашка
автор Добра, коли сита! • 09 февраля 2024
Ответ дляmargaritavoronina1
Мне нравится шаурма ромашка
Шаурма))))
margaritavoronina1• 09 февраля 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Шаурма))))
Аха, що кого хвилює😋😂😂😂😂😂😂.
Шаума😂😂😂😂
Директриссимо• 09 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
фото
тоже таким пользуемся +бальзам , реально разглаживат еще и правильно высушит сверху и все ок
Ответ дляДиректриссимо
А бальзам какой?
Я только за!• 09 февраля 2024
Tresemme Keratin Smooth. Работает.
Психологічка• 09 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі

не завжди кгм є вирішенням проблеми
Перша на селі• 09 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
не завжди кгм є вирішенням проблеми
Ага (тільки якщо копнути, то там людина то силікони використовує, то ще щось що шкодить).

В мене волосся тепер виглядає добре і 0 посіченого. І я не притримуюсь суворо КГМ, не заморочуюсь. Просто поміняла засоби та взяла потрібне собі з нього.
ЭмчЭндЭм• 09 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі

Погоджуюсь. 3 закінчення вивчити не можу, жамкати то складно, часу нема - фігня той ваш кгм. Я теж задоволена якістю свого волосся, майже 5 років на кгм.
Психологічка• 09 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі

А яким чином Ви вплинули на пористість волосся біля коренів, наприклад, від 3 до 10 см від росту волосся?
Перша на селі• 09 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Десь так))
Але розумні дівчата, навіть з прямим волоссям, беруть звідти корисне собі та теж мають більш здорове та сяюче волосся.
Психологічка• 09 февраля 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Поділіться, як Ви побороли пористість? Пуху нема, навіть, після дощу?
Перша на селі• 09 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Біля коренів? Пористість по всій волосині однакова, а от на голові по зонах різна. І в´юнким може бути низькопористе волосся.

Мабуть, ви про ’бебі хеір’, нові короткі волосини, що стирчать?)) Так з ними нічого не зробиш і з рівним волоссям, хіба праскою постійно пригладжувати. В салоні працювала, то ж бачила та спілкувалася з цього приводу з перукарями.

Я завжди добре зволожую, наношу незмивні засобі - лівін чи крем по всій довжині. Ну і відчепилася від себе, прийняла, що структура інша. Я ж не азіатка. Це головне
Психологічка• 09 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі

Так, я про ці волоски. По довжині рятує маска/кондиціонер.
Перша на селі• 09 февраля 2024
Ответ дляПсихологічка
Вони у всіх стирчать. Перукарі наносять при укладці лак або інші стайлінги.

Хоча я от не можу сказати, що в мене вони антенками прям. Але я засоби наношу близько до коренів, по всій довжині.