дамаАмстердама• 09 февраля 2024
Чи можна в Німеччині обміняти гривню на євро?
Якщо так - по якому курсу в якому банку міняють? Чи потрібно брати документ, який посвідчує особу ?
Леопардові панчохи• 09 февраля 2024
Так Вы можете расчитываться гривневой картой. Или у Вас наличка?
дамаАмстердама
• 09 февраля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Готівка, яку треба обміняти
Столічна штучка• 09 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Готівка, яку треба обміняти
Думаю, что это нереально, даже в польше не видела такой возможности
Ковбой Хагис• 09 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Готівка, яку треба обміняти
Ні, не обміняєте. Був час на початку війни, коли міняли 10 тис грн на людину, євро зараховували на німецьку картку ( тобто її треба було мати обовʼязково). Потім це відмінили.
Передайте з кимось в Україну, нехай вам на картку гроші покладуть
дамаАмстердама
• 09 февраля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Памʼятаю, такі правила діяли у Польщі на початку війни (не більше 10 тис грн з особи). Не знала, що в Німеччині також це правило діяло
Ковбой Хагис• 09 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
Так, було таке. Я особисто міняла. Зараз немає ніяких варіантів
СпайдерВумен• 09 февраля 2024
Якщо не мало, то простіше до Львова проїхати обміняти і вернутися назад
Всіх підсаджую• 09 февраля 2024
в группах фейсбука часто пишут -куплю гривну,подьедем, заберем. поищите по тематическим группам украинцы в германии и т.д.