Та прям багіня• 09 февраля 2024

Дівчата допоможіть. Чи безпечний цей сайт?))

Дівчата , дуже сподобався комбінезон . Ціна приваблива . Він набагато дорожчий . Мені потрібний святковий захід . Як вважаєте безпечно замовляти , чи прийде китайська копія ))
https://www.depamelli.com/shop/self-portrait-diama...
Міряю від одиниці• 09 февраля 2024
Про сайт ничегг не знаю, комбинез втдно, что очень некачественный

ЗновЗдоров• 09 февраля 2024
Пижама с поясом ))
Ноу коммент• 09 февраля 2024
Навіть боюся питати, до якого свята приурочений захід, щоб таке вдягти
Полтавська галушка• 09 февраля 2024
Ответ дляНоу коммент
Пижамная вечеринка в стиле Венздей
Конфиденциальность• 09 февраля 2024
Насчет сайта не знаю, но мне очень интересно, куда и по какому поводу можно надеть эту странную вещь.
ЛижТолько• 09 февраля 2024
может, это просто реклама сайта?
Катря Харківська• 09 февраля 2024
Сайт не новий, йому три роки. Тобто не одноденний сайт, і це гарно. Але зареєстрований на малазійця. Якщо ви в Україні, я б не рискувала на вашому місті, якщо в Малазії- спробуйте.