Ростки жимолости• 09 февраля 2024
Я здаю в оренду нежитл приміщення, в акті наданих послуг оренд заплуталась в ПДВ
Я ФОП 3 група єдиного податку
КВЕД - здаю в оренду
Мені треба заповнити правильно акт із ціною
А тут це ПДВ
Що це таке, я не платник ПДВ
Виставляю цей акт для ТОВ Єва… цей магазин орендує в мене приміщення
КВЕД - здаю в оренду
А тут це ПДВ
Що це таке, я не платник ПДВ
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
В договорі такий пункт:
…) доларів США з ПДВ за 1 (один) квадратний метр Приміщення, тобто …….. доларів США з ПДВ щомісячно, згідно офіційного курсу гривні щодо долара США, розрахованого як середній курс (за показником «продаж») за даними курсу валют АТ КБ «Приватбанк», АТ «Укрексімбанк», АБ «Укргазбанк», визначеного на день складання Орендодавцем рахунку з урахуванням ПДВ, надалі – «ОП».
ОП сплачується в національній валюті України – гривні.
Не худа ні разу• 09 февраля 2024
Вы за доллары сдаете Еве помещение и у вас не даже захудалого бухгалтера, чтоб выставил счет? 🤣
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ми поки не підписали цей договір
Взагалі правомірно згадувати в договорі і акті той ПДВ… якщо я його не плачу
Єдиний налог в мене
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Я ще не підписала договір
Не худа ні разу• 09 февраля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Я ще не підписала договір
Какая разница! Возьмите бухгалтера на аутсорс и наслаждайтесь жизнью
Лукава_Кiшка• 09 февраля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ми поки не підписали цей договір
Єдиний налог в мене
Не пишите про ПДВ, если вы его не платите. А то Ева может подумать, что вы плательщик НДС
Лукава_Кiшка• 09 февраля 2024
И, кстати, цену в долларах США тоже нельзя указывать. У нас гривна валюта
Сметчица• 09 февраля 2024
Мабуть у Єви стандартний договір, тому і фігурує ПДВ. Вас він не стосується.
Лукава_Кiшка• 09 февраля 2024
Ответ дляviter33
Переробіть пункти договору - всюди змініть на ’без ПДВ’ і дайте ЄВІ по Вас Витяг з Єдиного податку, що ви - ІІІ група, 5%, не платник ПДВ
Вообще ничего не писать про НДС
Чумацький Шлях• 09 февраля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ми поки не підписали цей договір
Єдиний налог в мене
Акт складений відповідно до договору, як треба. Ви накосячили в договорі, ви не можете виставляти ціну з пдв, якщо ви не є платником пдв.
Єдиний податок тут ні до чого, пдв це інший вид податків.
Проконсультуйтесь з бухгалтером, бо вам це вилізе боком. Орендаря повідомте листом, що ви не є платником пдв. Як вони взагалі це взагалі пропустили, незрозуміло, вони мали перевірити вас в реєстрі платників пдв.
ФсеСама• 09 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Указывать можно, должен быть пункт, что оплата в грн по курсу такому-то в день оплаты
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ответ дляviter33
Може взагалі ПДВ видалити?
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ответ дляЛукава_Кiшка
Може взагалі ось так вказати і не згадувати це ПДв?
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Та я наче так і написала
Шо оплата в гривні по середньому курсу між банками
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Гляньте будь ласка
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну да, щось таке.
Дякую
І наче згадала шо оплачується в грн
То не має бути проблеми
І наче згадала шо оплачується в грн
То не має бути проблеми
Чумацький Шлях• 09 февраля 2024
Ответ дляРостки жимолости
Дякую
І наче згадала шо оплачується в грн
То не має бути проблеми
І наче згадала шо оплачується в грн
То не має бути проблеми
Наскільки я пам´ятаю, в нас законодавчо була заборонена прив´язка цін договорів до долара. Але це якщо орендар фиркатиме, то спитаєте в консультанта, як правильно викрутити формулювання.
Ростки жимолости
• 09 февраля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Орендар не проти
Скажений гудзик• 10 февраля 2024
Ответ дляФсеСама
Автор, я вот так указывала
Отак як у Вас, то може були 0 ставка податку, тому теж не є вірним рішенням
Ростки жимолости
• 10 февраля 2024
Ответ дляСкажений гудзик
Так як тоді робити?