Я пані прохана...• 10 февраля 2024

Как жевать, если нет 8ки и 6ки? И про импланты/мосты

У меня зубная диллема. Мне надо ставить брекеты на 2 года, чтоб раздвинуть 5 и 7 под импланты, внизу с обеих сторон нет шестерок. Ортодонт сказал, что с одной стороны не получится раздвинуть под имплант, только под мост. Но я же правильно понимаю, что мосты это ерунда и лучше имплант? Если под имплант, то говорит надо удалять восьмерки. Но как 2 года жевать одними нагнутыми семерками и пятерками? Это реально или плохая идея?
Анонім Секретар• 10 февраля 2024
Я два роки жила без двох нижніх шісток, жувала на п´ятірках, на сімках і норм
автор Я пані прохана... • 10 февраля 2024
Ответ дляАнонім Секретар
Вісімок не було?
Анонім Секретар• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Вісімок не було?
Були і вісімки)
Ответ дляАнонім Секретар
Я і так повільно їм. Мені здається якщо ще 8ки прибрати, то це по 2 години можна їсти)
Ответ дляАнонім Секретар
Були і вісімки)
Тобто просто 6их не було? Так і в мене так багато років. В мене питання що, якщо ще й вісімок позбутись) бо вони в мене як жувальні зараз
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Не видаляйте 8, нові не виростуть, ніякі імпланти свої не замінять.
Ответ дляАнгелок з ріжками
Ну в мене вибір або 2 здорових зуба покалічити під міст, або видалити по факту зайві вісімки
ГугелП@лАмался• 10 февраля 2024
Ви що, не бачите, як ті вісімки вам зуби сусідні поздвигали? Їх треба було ще раніше поудаляти
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
8 теж здорові. Чому саме зараз вирішили щось робити? Що саме Вас турбує? Що з 5 зубами, там пломба є? Варіанти ще є, тільки у Вас, чомусь, найдорожчі.
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Ви взагалі, чи саме про ці зуби? Ці зуби ’поздвигали’ відсутність 6, а не 8.
Ответ дляАнгелок з ріжками
8 здорові, але зайві. Як найменш тому, що над ними не буде інших вісімок, а тому і жувальної функції не буде. Турбує що постирались зуби через неправильний прикус і продовжують стиратись, особливо з однієї сторони. Жування не повноцінне. + Планую в майбутньому відновлювати висоту, а без виправлення прикусу це не має сенсу. Напруження щелепи через стертий прикус. Пришвидшене старіння через це (поки що немає, але лікарі попереджують). Корочше причин вистачає
Ответ дляАнгелок з ріжками
А які ще варіанти ви бачите?
Сладко-соленая• 10 февраля 2024
У мене схожа ситуація, краще за все імпланти поставити. Міст взагалі не варіант
Воленс-неволенс• 10 февраля 2024
Мост на нижнюю челюсть это фигня, постоянная нагрузка, лучше имплант, у меня на нижней имплант, а на верхней мост и то потому что имплант поставить нельзя, так как в дёснах лежит зуб, который не вылез, и вариантов было только два или мост, или тянуть свой зуб
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Ви вийшли заміж за ортодонта? Ваші 8 зуби в контакті. А де верхній 6 зуб? Як в майбутньому, запропонували підвищувати висоту прикусу?
Ответ дляАнгелок з ріжками
8ки поки що в контакті, але після брекетів я так розумію вже не будуть. Я точно розумію, що я не хочу міст. Не знаю чому ортодонт каже, що не вийде посунути настільки, щоб імплант вмістився. Вверху 6й теж був видален, але підтягнулись і заповнили проміжок самі. Висоту піднімати вінірами
Ms. Доброта• 10 февраля 2024
Дівчата,підкажіть,будь ласка, у кого ставили імпланти,Київ
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Вінірами Вам не висоту піднімуть, а красу наведуть. Чи вам пропонують вініри на 6, 7? Посунути важко, бо зуби назад майже не штовхаються, добре тільки вперед. Повірте, через 10 років Ви дуже пошкодуєте. Якщо фінансова можливісь дозволяє, робіть, але розумійте, що років через 10 сума буде раза в 2-3 більше,ніж зараз.
Ответ дляАнгелок з ріжками
Чому пошкодую і яка ще сума через 10 років?
Вініри на всі зуби потрібні
Які ще варіанти?
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Вініри на всі зуби потрібні
Які ще варіанти?
Пошкодуєте, тому що будете 2 роки(по факту вийде більше) займатись оцим всім,що Ви написали, а потім будете переробляти, або мучитись. Вся ця краса тимчасова, і потребує догляду і заміни. Не всі це розуміють на початку своїх дій. Я ж і кажу, якщо у Вас буде фінансова можливість за цим доглядати, і періодично замінювати вініри, тоді робіть. Якби у Вас були проблеми з зубами,це одне, зовсім інше - Ваша історія. А взагалі, як я бачу, тут дуже люблять імпланти,і вважають їх панацеєю. Але поцікавтесь у тих, у кого вони стоять хоча б років 5-7 і більше( здивуєтесь кількості задоволених ). Але інколи, це дійсно чудовий варіант, просто до всього свої покази і протипокази.
Ответ дляАнгелок з ріжками
Тобто ви думаєте кращий варіант взагалі нічого не робити?
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Чудовий висновок ! Рішення приймаєте Ви, і судячи з Вашої фразии ’ яка ще сума через 10 років’ , Ви таки до кінця ще не розумієте, що Вас чекає. Всі конструкції не вічні, і будуть потребувати заміни. Ви це не зробите один раз на все життя. Про варіант нічого не робити я ніде не писала.
Ответ дляАнгелок з ріжками
Просто ви розкритикували цей план, а на питанння про альтернативи не відповіли, тому і схоже, що клоните до того, що нащо щось робити, якщо пожалкую🤷‍♀️ я так розумію альтернатив все одно немає. Ви ортодонт/стоматолог? На чому основані ваші висновки?
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Так,я стоматолог, тому лише попередила Вас про майбутнє, а не критикувала план. Спробую пояснити трошки інакше, у Вас є авто? Що буде з ним через 10 років, воно буде потребувати ремонту? Так само і зуби, вони не вічні. А альтернативи я не пишу тому, що не бачу Вас і не знаю ваш анамнез, і навіть вік. Ви маєте довіряти лікарю, і з ним вирішувати можливі варіанти.
Ответ дляАнгелок з ріжками
Дякую за коментарі. Про вініри я в принципі в курсі, що можливо їх доведеться міняти через 10-15 років частково або повністю. Наскільки зрозуміла щодо ортодонтії, тут як пощастить. По ідеї, якщо обрати доброго ортодонта, то не має бути проблем чи може я чогось не знаю
Копуша• 10 февраля 2024
Восьмерок нет,под брекеты удалили,шестерок нет с двух сторон,будут имплант.Мост точно не ставьте,у меня испортились зубы под ним,это давно уже прошлый век.
Ангелок з ріжками• 10 февраля 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
З Ваших слів Ви збираєтесь носити 2 роки брекети для того, щоб поставити 1 імплант? Чи доцільно це взагалі, якщо Ви не хочете міст, а по факту його отримаєте? Пошукайте ортодонта, який зробить так, щоб хоча б влізли імпланти.
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я планую брекети, щоб вирівняти прикус, поставити 2 імпланти і вініри. На міст я не згодна. Ну от як варіант видалити вісімки і тоді легше буде звільнити місця под імпланти. Не знаю, чи питання в ортодонті. Я закордоном і тут з цим питання не таке просте, але про цього ортодонта в мене найбільше інформації, ніж про інших і хоч відгуки є. Тому от і питаня, якщо знайти іншого, про якого нічого невідомо, який пообіцяє звільнити місце під імпланти, чи дійсно вийде і якщо і вийде, то чи не вийде це боком. Корочше непросте в мене рішення