Смячиком• 10 февраля 2024
Можно ли поднять феритин Спирулиной? И какой именно?
Начиталась про неё прямь чудо водоросль .Неужели она так хороша?
Удачная• 10 февраля 2024
Пила колись спіруліну і хлорелу. Результати аналізів після них суттєво не змінились
ЦібаФу• 10 февраля 2024
Автор, в таблетці з залізом чи в будь-яких вітамінах більше заліза ніж в спіруліні.
Миллениалка• 10 февраля 2024
Ответ дляЦібаФу
Ферітин підіймає не залізо,а білок.Тому і п´ють спіруліну.А яку дозу п´єте,автор?
Смячиком
• 10 февраля 2024
Ответ дляМиллениалка
У меня феритин 15 хочу попить спирулину но не знаю какую и сколько? Вы какую берете и где?
Миллениалка• 10 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
Беру звичайну в аптеці,в день п´ю 6 т по 500 мг.,через місяц треба пересдать аналіз і подивитися,чи допомогає.Якщо ні,то треба повисити дозу.Дивилася лікаря Ірина Мироновна,добре пояснює
ЦібаФу• 10 февраля 2024
Ответ дляМиллениалка
Якраз при зниженому феритині приписують залізо. Та кажуть їсти тваринний білок, тому що краще залізо засвоюється. З куска м´яса залізо краще засвоїться ніж зі спіруліни. Мені добре феритин підняв препарат ферробіо.
Миллениалка• 10 февраля 2024
Ответ дляЦібаФу
Не буду сперечатися,я для себе знайшла такий варіант і лікаря,який все пояснює.М´ясо я їм кожен день,тільки без спіруліни ферітин в мене був 5.
Смячиком
• 10 февраля 2024
Ответ дляМиллениалка
Это самая простая, в Еве кажется видела. , читала надо чтоб качественная была а это чего то о,ень дешёвая....? А как себя чувствуете после неё, желудок не болит?
Попа как у Кардашьян• 11 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
Не піднімає спіруліна феритин.
Миллениалка• 11 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
Я її вже пила,підняла до 45 був 5.Потім покинула і зараз знов низький.П´ю знов і шукаю причину,чого падає постійно.Желудок не болить