Хом´ячок травмував лапку, не можу знайти спеціаліста в Вінниці, порадьте можливо в когось вже був такий досвід
Ответ дляЛюблю джаз
Нового купіть . Хомяка
я бачу у вас дуже гуманне ставлення до тварин
Кто крайний?• 11 февраля 2024
А просто ветеринар не допоможе? В мене папужка хвишястий ломав ніжку, шину накладали в ветклініці загальний лікар
Брюлик в стразах• 11 февраля 2024
Ответ дляНастя-7685
дякую💗
Кролями и крысками он занимался.думаю хомяк тоже к нему
Ответ дляКто крайний?
дзвонила в декілька клінік, не хочуть брати, кажуть немає відповідного спеціаліста
Люблю джаз• 11 февраля 2024
Ответ дляНастя-7685
Ну тут люди мруть як мухи, то хомʼяк не трогає мене.
Кто крайний?• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
То вас і люди мабуть не трогають. Нема слів
Брюлик в стразах• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Таки трогает,раз вы гадости под анонимом людям пишете
Ася Карповна• 11 февраля 2024
Эти специалисты очень дорогие. Киев. У нашего хомяка выпала щека. Так нам сказали 2500 за консультацию и попытку вправить. И возможно операцию с общим наркозом (джунгарик за 50 грн). Я почитала руснявые сайты, где описывалось как такое лечится. Вооружилась дентолом и мазью от ячменя, и сама его вылечила. На третий день щека вправилась ватной палочкой.
Может и вы сможете сами как-то?
Люблю джаз• 11 февраля 2024
Ответ дляБрюлик в стразах
Які гадості я написала?
Ну хоче автор, то нехай віднесе пару тисяч за лапу того хомʼяка, а він через місяць того.
Брюлик в стразах• 11 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
Які гадості я написала?
Ничерта ему не станется.если молодой,еще с год -два прокалатает.там максимум грн 300 возьмут
Ответ дляАся Карповна
Может и вы сможете сами как-то?
дуже круто що у вас все вийшло, природжений талант👏 я насправді боюсь гірше зробити, мене вистачило тільки на промиття лапки хлоргексидином, за гроші не думаю скільки б не коштувало будемо лікувати, аби все добре було з ним
Ася Карповна• 11 февраля 2024
Ответ дляНастя-7685
Та не... Просто жалко его было невероятно(( Он такой нежный стал после этого. Хотя мне тоже все советовали его убить чтобы не мучался.
Ответ дляЛюблю джаз
Які гадості я написала?
раджу вам переглянути свою систему цінностей, а то ви так з часом і своє життя цінувати не будете, бо все одно через декілька років того, то нашо то життя
Ася Карповна• 11 февраля 2024
Если что, то фейспалм не я поставила. Ох, люди любят их наставлять(( .
Ответ дляАся Карповна
таке в нас зараз суспільство, питаєш наче звичайне питання і то захейтять
Брюлик в стразах• 11 февраля 2024
Ответ дляНастя-7685
А что с лапой?у меня крыс когда то пообьедал себе 2 лапы.сидел и грыз их
Весёлая морковка• 11 февраля 2024
Була травмована задня лапка у нашого джунгаріка, шкульгав. Як це сталося, не знаємо, ввечері було нормально, зранку прокинулись, а він шкульгає. Нічого не робили, через декілька днів само пройшло. Вилежався, наївся смаколиків, та через тиждень вже ганяв по повній.
Люблю джаз• 11 февраля 2024
Ответ дляНастя-7685
Таке відчуття , що ви в країні рожевих поні живете.
Ответ дляБрюлик в стразах
зломав скоріше всього, вона у нього висить, не стає на неї, також боюсь щоб сам не згриз. тому і хочу щоб глянув спеціаліст, можливо ще можна якось їі врятувати, хоча думаю вже запізно
Ответ дляЛюблю джаз
живу в країні людей які ще мають жалість до інших, а не думають лише за себе. в наш час і так багато жахливих подій, а ваш негатив ніяк вам не допоможе ні в якому з аспектів життя
Броніки для Моніки• 11 февраля 2024
Якщо поведінка та апетит не змінилися, то не потрібно його везти в вет клініку.
Знову Я• 11 февраля 2024
Автор, скорішого одужання хом´ячку!
Колись привезли свою собаку до вет. лікарні на крапельницю. Тримаю її, лікар біля нас і тут помічаю, що щось рухається на столі недалеко від нас😳. Сказала лікарю, а він відповів, що привезли хомочку з наривом у роті. В маленькій коробочці сидів) Тепер треба розрахувати наркоз для нього та почистити там все. На наступний день привезли знову свою собачку на крапельницю та дізналася, що все добре з маленькимі він вдома) В нас в районному центрі є дуже талановиті ветеринари. Впевнена, що в Вінниці також знайдеться чудовий лікар😊
Колгоспниця• 11 февраля 2024
Автор, продзвоніть в декілька клінік. В тому числі в ту, яку вам вище порадили.
Нехай одужує!