Затишне кубло• 11 февраля 2024

Коли має стати легше?

Бактеріальна інфекція в вусі. 2 дози антибіотика і знов температура висока. Це 2 доба, переживаю чи діє антибіотик
Света С Приветом• 11 февраля 2024
Ещё не подействовал. Давайте обезболивающее ребенку.

автор Затишне кубло • 11 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Дала, просто в мене старший- не всі антибіотики допомагали, а друга дитина вперше приймає, переживаю.
Света С Приветом• 11 февраля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Обычно на вторые сутки уже легче. Ну, то есть 2 дня пьете, потом легче.
автор Затишне кубло • 11 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую, я не в Україні, щось зовсім панікую, виписали на 7 днів 3 рази на день, випила в обід і вечір, зараз дала ібупрофен, засинає. Надіюся, завтра подіє
Света С Приветом• 11 февраля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Сегодня к вечеру уже норм будет)
автор Затишне кубло • 11 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Сегодня к вечеру уже норм будет)
Дякую, я після старшого переживаю. І завтра тут все закрите, чекати понеділка
Света С Приветом• 11 февраля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Но ухо тоже продолжаете капать

автор Затишне кубло • 11 февраля 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Но ухо тоже продолжаете капать
Так, 2 рази капала, як призначили і 2 дози антибіотика, від температури ібупрофен. Засинає, температура почала падати. Чесно кажучи, надіялася, що після 2 доз хоч трошки краще буде. Горло теж червоне. Плюс вухо
Света С Приветом• 11 февраля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Тогда лечите и горло и ухо и нос капайте.
Барабан для дорослих• 11 февраля 2024
Горло, ніс, вухо пов´язані. Вухо колись моїй дитині лікували три тижня. Бо не побачили проблеми з носом. Нашморку не було. Лише після рентгену виявили.
Вухо - це дуже боляче і доволі довге лікування. Сину ще краплі ’Отіпакс’ добре допомагали.
Проблеми з вухами були регулярні до 5 класу. Потім зникли.
автор Затишне кубло • 11 февраля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
В мого старшого з вухами ніколи не було проблем, він в мене по бронхітах і кашлях, з вухами вперше з молодшою дитиною зіткнулася.
Барабан для дорослих• 11 февраля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Я досі пам´ятаю, як вперше за боліло вушко. Десь у 2 рочки. Дитина була здорова. Лягла спати. А серед ночі жахливий крик і ні заспокоїти не могли, ні розуміння не мали, що це. Отит саме вночі дає про себе знати.
автор Затишне кубло • 11 февраля 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ото моїй 2 і те саме. Плаче крізь сон
БершкомангоЗар• 11 февраля 2024
Ответ дляЗатишне кубло
Ефективність антибіотику оцінюють за 3! Повних доби з початку прийому. У Вас навіть не пройшло повноцінних півдоби. Антибіотик не має жарознижувальноі діі. І при отиті /гаймориті ( важкодоступні місця так би мовити) його дія досягається при наростанні достатньої концентрації антибіотика у крові , тобто простими словами : треба трохи часу, щоб антибіотик подіяв.
Набирайтеся терпіння і полегшуйте дитині стан знеболюючим