Бабка-байкерша• 11 февраля 2024
У вас є місячні при коках?
І мене залишилось 3 таблетки із упаковки зараз ,і кровотечі все ніяк немає,щось я хвилююсь через це не на жарт...
З горіха зерня• 11 февраля 2024
на коках немає місячних, є кровотеча відміни, після того як закінчуєте пачку і перед тим як починаєте нову
Мона Лиза• 11 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Але ж пачки п´ються безперервно.
Губной рояль• 11 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
Але ж пачки п´ються безперервно.
От препарата зависит
Ужгород• 11 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
Але ж пачки п´ються безперервно.
Ні. В залежності від препарату і причини прийому.
Бензопирен• 11 февраля 2024
В мене буває вже зранку в той день, коли ввечері маю пити активну таблетку з нової пачки. А буває на пару днів раніше. Іноді можуть бути цикли навіть без кровотечі і це нормально
Мона Лиза• 11 февраля 2024
Ответ дляУжгород
У мене клайра. Я її безперервно п´ю. Так лікар сказав. Чи це не правильно?
Ужгород• 11 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
От я і пишу: залежить від препарату та призначень лікаря.
У вашій Клайрі таблетки різного складу (відрізняються кольором).
Препарат разрахован якраз для прийоми без перерв.
А є багато препаратів, в таблетках якого склад не змінний. Їх зазвичай в упаковці 21 шт. Приймають їх 21 день та роблять 7 днів перерви. Ось і виходить класичний цикл 28 днів.
Але і тут можуть бути нюанси: іноді і їх лікар призначає пити без перерви. Якщо ціль прийому препарату на просто протизаплідна, а для корегування гормонів пацієнта.
З горіха зерня• 11 февраля 2024
Ответ дляМона Лиза
Але ж пачки п´ються безперервно.
дивлячись які