А що таке?• 11 февраля 2024
Если в 38 лет вместо месячных просто два дня небольшие выделения,то это климакс?
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ви уважно читали що я рекомендувала ? Що треба робити обстеження і що може бути різне. Онкологія це вже крайня міра. І ви не медик щоб ставити автору теми такий діагноз без обстеження !
Так вона ж сама запитує) нехай слухає якщо до лікаря не ходить
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Вона просто спитала. Може вона була у гінеколога неділю назад чи місяць назад робила аналізи і все гаразд було. А зараз це почалось. Звідки такі виводи?
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Якщо ігнорувати симптоми порушення менструального циклу, можна зіткнутися з небажаними ускладненнями. Наслідками порушення менструального циклу можуть стати позаматкова вагітність, безпліддя, доброякісні новоутворення й онкологія яєчників або матки, туберкульоз і навіть пухлини головного мозку.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Вона запитала, другий раз вже , я відповіла)
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
Не оправдывайте зло. Они пишут про рак, он у них и будет.
А вы не рассраивайтесь не читайте что тут пишут жизнью обиженные люди. Сходите к доктору в понедельник . Может действительно понервничали,.начался сбой. Гормональные нарушения .
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви вже таку несанітницю написали і стільки діагнозів поставили. А завтра може кірпіч на голову впасти ще. Глисти то взагалі цікава тема.До речі інфаркт, тромб може відірватися і несподівано. Ознайомтеся ще із цим. В інтернеті багато чого написано.Стільки болячок на світі від яких можна вмерти. Вам треба до психіатра. От честно. З таким як у вас думками я б задумалась що щось негаразд. На фоні манії і боязні.такої також є захворювання.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Нічого з вашого суржику не зрозуміло
Катастрофа• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
У меня нарушения цикла, пошла к гинекологу, на осмотре все нормально, УЗИ все хорошо, цикл при этом 18-19 дней, причём очень обильные, выписала лечение, прошло 3 месяца, ничего не изменилось
Толку с тех врачей,вот я не игнорирую, а лечение не помогает, сейчас надо идти к другому врачу
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Нічого з вашого суржику не зрозуміло
Що конкретно не зрозуміло? Яке слово? Можу на російській мові і на англійській написати. Якою володієте?
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Нічого не зрозуміло) вибачайте
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Нічого з вашого суржику не зрозуміло
I do not understand you either . you are strange.
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляКатастрофа
Человек которому вы пишете ничего не понимает . Русский язык видимо тем более. Если она украинский не понимает. Она вам не ответит. Бот наверное . Лишь бы в тему влезть и автору темы гадость написать
juliyadorosh• 11 февраля 2024
Автор, напишіть, як сходите до лікаря. Бо маю аналогічну проблему, 1 день місячні повноцінні, другий -трохи і два дні мазні. Записалась до лікаря і начитавшись тут деяких коментарів тепер дуже переживаю...