А що таке?• 11 февраля 2024

Если в 38 лет вместо месячных просто два дня небольшие выделения,то это климакс?

ТихоЯ• 11 февраля 2024
Чого відразу клімакс, може просто рак
Попельшка• 11 февраля 2024
Омг, опять🤦‍♀️ Та пусть сходит уже к гинекологу, раз так беспокоится
Бавовна• 11 февраля 2024
В больницу!!!
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляТихоЯ
Чого відразу клімакс, може просто рак
Ви праві, може бути і рак
Замулена ріка• 11 февраля 2024
У меня уже второй месяц задержка больше чем неделя... Задолбалась тесты делать. Сходила к гинекологу. Тоже 38 лет. Все норм. Сказала что от нервов, т.к. как раз очень переживала в эти два месяца.
Шалена красуня• 11 февраля 2024
Беременность?
Смешнюча• 11 февраля 2024
Мені 37. Після других пологів перший день місячних дуже рясні, а другий і третій день їх практично немає
Мама Карло• 11 февраля 2024
беременность, стресс, болезни
автор А що таке? • 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви праві, може бути і рак
У вас.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
У вас.
Я в п´ятницю була в лікаря, що півроку ходжу. В мене немає
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Все что угодно может быть..нужен доктор. При беременности у меня вообще были выделения.. сделала тест беременна. Вы тест делали?
Пукимончиг• 11 февраля 2024
К гинекологу. С возрастом месячные скудные и меньше дней.
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну рак такое заболевание . Сегодня нет, а через полгода всё возможно..бывает и доктора ошибаются. Так что лучше такое никому не желать
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляПукимончиг
Цикл меняется,.но не скудные никак в таком возрасте. В основном задержки при климаксе. Но автору и 45 нету. Трудно сказать почему ..при кисте яичника тоже такое будет..нужно обследование
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ні, ви не праві і читати не вмієте
ТихоЯ• 11 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
У вас.
У мене ні, я знаю де лікарі знаходяться і задаю питання їм, а не на форумі.
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ні, ви не праві і читати не вмієте
Я добре прочитала що ви написали ! Просто рак.. так навіть лікарі не озвучать,. Якщо він навіть і є. Все у вас просто..
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Погано, читайте ще раз!
tanya_217• 11 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
У вас.
Коментарі злі, але справедливі у тому, що це явно не нормально і може бути абсолютно що завгодно.
Такі коментарі люди роблять з єдиною метою - підштовхнути вас на обстеження і консультацію лікаря.
Як мінімум варто зробити після закінчення менструації УЗД обстеження молочних залоз і гінекології. А після цього отримати огляд і консультацію гінеколога. Можливо потрібно буде здати якісь аналізи.
По УЗД буде видно чи є антральні фолікули і їх кількість, чи скоро менопауза, чи немає поліпів, міом, кіст і т.д., в якому стані органи.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ви мабуть теж не часто гінеколога відвідуєте, якщо навіть не знаєте, що серед причин збою в циклі чи аномальних менструацій може бути онкологія.
Твоя подружайка• 11 февраля 2024
Это ещё и склероз
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3484789
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
До речі, рак буває і не тільки по гінекології. Я б не була такою впевнено та щасливою. Я навіть за себе сказати не можу як воно буде через рік си півроку зі здоров´ям .У моєї подруги мама померла і 45 років не було. Не могли довго определили що з нею. Теж проходила обстеження. За півроку людина померла. Настільки це було швидко та несподівано. Здоров людина. До речі, донька медик
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
То пийте відвар подорожника і не ходіть до гінеколога)
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я ходжу до гінеколога. У нас де я живу треба тест проходити ,.але 1 раз в 2 роки, а не кожні півроку і пропускають захворення... І якщо немає грошей то помирай. Якщо щось турбує реагують швидко,.і операції безкоштовні . Ви за мене не хвилюватеся. Я навпаки автору теми порекомендовала обстеження. Тільки я не така впевнена і зла як ви.
автор А що таке? • 11 февраля 2024
Ответ дляtanya_217
Не оправдывайте зло. Они пишут про рак, он у них и будет.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляОпля Картопля
Ще ромашку попийте
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
Не буде
автор А що таке? • 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Не буде
Ошибаетесь.
Срочнокпсихологу• 11 февраля 2024
Ответ дляА що таке?
Ошибаетесь.
Ви спочатку з собою розберіться) не на форумі, а в лікарні
Опля Картопля• 11 февраля 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ви уважно читали що я рекомендувала ? Що треба робити обстеження і що може бути різне. Онкологія це вже крайня міра. І ви не медик щоб ставити автору теми такий діагноз без обстеження !