Хом´ячок зломав ніжку, потрібно зробити ренген, можливо хтось вже робив у Вінниці, підкажіть де
Скоро_вчера• 11 февраля 2024
Насправді, гризунів мало хто лікує , вони ж і наркоз не витримають. Зателефонуйте в клініку на Максимовича 098 482 1963, вони начебто всіх лікують і відносно недорого. Запитайте, але хом´ячку наврядчи роблять рентген. Може, хоч перев´яжуть. Але ж ви розумієте, що та пов´язка для гризуна з його зубками на 30 хвилин максимум.
Лапка• 11 февраля 2024
Сколько же жестоких ответов(( позорище
Автор, почему то этих маленьких хомячков отказываются лечить( и очень жаль. Звоните в ветеринарки, ищите кто поможет
Вы молодец, заботливая хозяйка
Гидроусилитель руля• 11 февраля 2024
У нас хомяку как то операцию делали, была опухоль небольшая, разрезали и чистили, зашивали, под наркозом, после того прожил пол года ещё. Каждое домашнее животное жалко.
Марипосса285747• 11 февраля 2024
Ответ дляНастя-7685
таке часто стається з хом´яками, в клітці ніжка застряла між зубчиками, потрібно знати чи ампутувати чи можна ще врятувати ніжку, тому питаю за ренген
Е моё. Ну шину наложите, сама срастётся.
Крапипопка• 11 февраля 2024
Ответ для220В
Припиз@енные ответы тех, кто вырос в селе с собакой на цепи и туалетом на улице
Вот никогда мне не нравилось употребление слова ´высер’. Но у вас так и хочется спросить - к чему ваш высер? Унизить жителей села? Хорошо бы, они для вас всех собак с цепи спустили .
Василина Семеніч• 11 февраля 2024
Ответ длядамаАмстердама
рентген буде дорожче коштувати ніж новий хомʼяк
А все вимірюється в грошовому еквіваленті?
дякую усім за поради та позитивні коментарі, хоч як виявилось їх менше ніж негативних. хом´ячка буду лікувати, мені важливіше його життя ніж гроші. виявилось не у всіх так, тож раджу переглянути вам вашу систему цінностей)
Сунуся в чужі справи• 11 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ви і ваші чоловіки вже на фронті, і захищають наші життя?
Ваше ніхто не захищає , всім на вас пофіг
Атятя_тётя• 12 февраля 2024
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ну то дуй в свій запорєбрік