11 февраля в 18:59

Чи бувають у вас побічні реакцї після прийому антибіотиків?

Як скоро вони проявляються(наприклад, кропивниця). Через день,два, тиждень.
Масяня Я 11 февраля в 19:13
Це індивідуально. В мене на якийсь ще в мої 16 років була страшна алергія я лежала в лікарні, так ці уроди навіть в картку не занесли. Тепер я завжди на стрьомі.
Нещодавно пила аб тетрациклінової групи 10 днів, всі писали,що від нього багато побочок, а в мене тільки шкіра обличчя трошки суха стала.
Yuliia-5161 11 февраля в 21:27
Была. На ципрофлоксацин, горе врачи капали 2 дня, на 3й случился анафилактический шок. Теперь каждый раз держу руку на пульсе