Тримаю свічку• 11 февраля 2024

Вартість сумки

Чи принципово вам, щоб ваша сумка була від відомого дорогого бренду чи можете купити і недорогу (~до 2000 грн), якщо вам сподобається?
Результат:
вже голосів: 103
54 (52.43%) Купую різні
33 (32.04%) Недорогий бренд
16 (15.53%) Дорогий бренд
Роза в вазі• 11 февраля 2024
Люблю дорогие сумки
Файно Замало• 11 февраля 2024
Купую різні. От останні: 400 і 40 євро. Намагаюсь взагалі щоб не дуже світилася назва бренду і не дуже всім знайомий дизайн. Виключення - коли занадто подобається, як, наприклад, перед тюльпаном літтл ліффнер не встояла
Хомо_сапиенс• 11 февраля 2024
До 2000 грн ничего нормального не купить. Приличные отечественные бренды дороже стоят.
Форточка• 11 февраля 2024
Для мене сумка дорожча за 700 грн вже дорога.
А за 1000+, 1500 дорогуща.
І це не залежить у мене від розміру заробітної плати. Просто не вважаю за доцільне платити за сумку більше ніж 700, 800 грн.
Взуття купую якісне, недешеве. Техніку також.
Зашла на 5минут• 11 февраля 2024
Никогда не гналась за брендами, вот заказала за 500грн сумочку, поношу несколько месяцев и выброшу и куплю новую, не вижу смысла покупать дороже
75В• 11 февраля 2024
Ответила: дорогой бренд, а потом задумалась, что вы имеете ввиду? Если тяжелый люкс, то отминусуйте 1 голос
автор Тримаю свічку • 11 февраля 2024
Ответ дляХомо_сапиенс
З цим я з Вами не погоджуюся. Але це нормально, що в нас різні погляди.
В мене є сумки за 700 грн, за 1100 грн і люди роблять компліменти, перехожі звертають увагу і питаються, що за бренд.
Відразу скажу, що фото не покажу, бо розумію, скільки буде смайликів рука-лице😄
Тут на дорогі брендові сумки їх ставлять, а що говорити про дешеві сумки...
Не худа ні разу• 11 февраля 2024
Все сумки до 300 евро у меня. Это мидл маркет. Мечтаю о сумке за 2500€.
Всім шампаньського• 11 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
От як можна писати ’перехожі питають’ і не давати фото?) Цікаво ж. Показуйте вже, по вулиці ж ходите з ними)
Меряю линейкой• 11 февраля 2024
Есть дорогие и есть масс маркет от бершки. Не зациклена на этом
Встидаюся запитать• 11 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Серйозно? Ви правда думаєте, що комусь на вулиці є справа до вашої сумки; комусь, крім мами і кількох подруг? Хоча , ймовірно, подруги можуть спитати із ввічливості. Якщо у вас більше нема про що говорити.
автор Тримаю свічку • 11 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Звичайно. В Україні люди дуже зациклені на тому, хто що носить, на жаль
Лорка-хлорка• 11 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Ой, ну киньте в мене свої старі капці - не обов´язково дорога брендова сумка всім подобається.
Miss Lisi4ka• 11 февраля 2024
Выбираю сумки по принципу нравится или нет. Преимущественно ношу до 500$, хотя есть возможность купить люкс, но предпочитаю потратить на другое, например, сейчас меня больше радует декоративная косметика. Кстати одна из любимых сумок Зара с финального сейла, стоила вообще копейки)
ПазлШредінгера• 11 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Про яку саме?
ПазлШредінгера• 11 февраля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Покажіть
автор Тримаю свічку • 11 февраля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Так я ж написала навпаки, що роблять компліменти чужі люди моїй недорогій сумці)
Меряю линейкой• 11 февраля 2024
Нравится Катя Сильченко https://vm.tiktok.com/ZM63T4SL5/
Если вкус есть, то можно носить и сочетать одежду, обувь, сумки с любым ценовым сегментом
автор Тримаю свічку • 11 февраля 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Покажіть
Не показуйте😄
Впевнена, вона гарна, але не забувайте про улюблений смайлик багатьох - рука-лице)
ПазлШредінгера• 11 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Не показуйте😄
Я не буду, чесно
Печенюшка• 11 февраля 2024
Одна ,рідко,але та що хочу.
Miss Lisi4ka• 11 февраля 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Покажіть
Зару? Держите) Моя плюшевая любовь. Это из их «студио» или как там эта креативная линейка называется. Ей уже 5 лет, ношу зимой. Мега стильная. Посмотрите на качество ремня/ручек, за 5 лет вообще не убились. Даже не знаю как она оказалась на финальном сейле за 3 копейки, ещё и была вся в защитных пленочках)
Не худа ні разу• 11 февраля 2024
Ответ дляПазлШредінгера
Про яку саме?
Ооо, она 2300. Я неправильно запомнила
Доктор Хаос• 11 февраля 2024
Сейчас принципиально
ношу Селин, ИСЛ, the row
На фурлу и иже с ними уже не смотрю
автор Тримаю свічку • 11 февраля 2024
Ответ дляДоктор Хаос
Сейчас принципиально
ношу Селин, ИСЛ, the row
На фурлу и иже с ними уже не смотрю
Якщо хочете, поділіться чому? Вам додає впевненості, що у Вас дорога сумка?
Доктор Хаос• 11 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Нет, просто нравились и раньше, но финансовой возможности на тот момент не было их купить
Покупала Фурлу или какие-то другие
Встидаюся запитать• 11 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Але не настільки, щоб на вулиці розпитувати, то вже ви перебільшуєте
ПазлШредінгера• 11 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ооо, она 2300. Я неправильно запомнила
Гарна
автор Тримаю свічку • 11 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
Настільки) Я розумію, багато людей думають, що тільки дорогі сумки можуть привернути увагу. Але справа зовсім не в ціні. Найголовніше - мати гарний смак🥰
Не худа ні разу• 11 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Ну не знаю, я покупаю какую-либо вещь только если лично мне она очень нравится. Мне все равно нравится ли она другим. Чаще всего на такие вещи на других вообще внимания не обращаю .