Тримаю свічку• 11 февраля 2024
Вартість сумки
Чи принципово вам, щоб ваша сумка була від відомого дорогого бренду чи можете купити і недорогу (~до 2000 грн), якщо вам сподобається?
Результат:
вже голосів:
54 (52.43%)
Купую різні
33 (32.04%)
Недорогий бренд
16 (15.53%)
Дорогий бренд
Тримаю свічку
• 11 февраля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
Ну не знаю, я покупаю какую-либо вещь только если лично мне она очень нравится. Мне все равно нравится ли она другим. Чаще всего на такие вещи на других вообще внимания не обращаю .
Це супер, що Ви така впевнена у собі і керуєтесь власною думкою👍❤️
Цього бракує багатьом жінкам(
Я також вибираю те, що подобається мені.
Тому можу купити і дешеву сумку, якщо мені вона сподобається. А коли мене ще й запитують, звідки вона, ніби це якийсь дорогий бренд і кажуть, що гарна, то це справді приємно. І нехай навіть це чужі люди. Жінки люблять компліменти)
Цього бракує багатьом жінкам(
Встидаюся запитать• 12 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Цього бракує багатьом жінкам(
Невпевнені в собі жінки люблять компліменти. На всіх не узагальнюйте.
Причому настільки вони прагнуть суспільного схвалення, що намагаються роздивитися бодай натяк в очах випадкових зустрічних людей та анонімів на форумі. Всі оці теми ’оцініть’ - це ж воно. Ви самі себе не бачите? Ні, обов´язково треба, щоб порівняли і , бажано, похвалили.
Зараз такий надлишок речей. Хто конкретно вас запитує про вашу дешеву сумку? У вас більше нічого нема, вартого цікавості?
Тримаю свічку
• 12 февраля 2024
Ответ дляВстидаюся запитать
В мене таке враження, що Ви заздрите мені, що мені роблять компліменти і на мене звертають увагу🤔
Всі жінки люблять увагу і компліменти, це приємно😊
Вибачте, я не маю часу відповідати Вам далі.
Встидаюся запитать• 12 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Вибачаю, я ж розумію, вибрати на завтра відповідну сумочку - це займає чимало вашого часу. В мене інші приємності. Незалежні від сторонньої думки про мою сумку, одяг, зачіску...
Чому тут заздрити? Вашому вічному напрягу виглядати так, аби звертали увагу? А далі що з тою увагою робити? І так щодня. Не отримав комплімент - день пройшов даремно? Такі як ви - знахідка для маркетингу та маніпуляторів усіх рівнів. Ви дуже стереотипно мислите. Сподіваюсь, ви ще молода і маєте час на розвиток. Бо коли жінка 40+ створює такі теми, то вже навіть сумно.