Первая ласточка инфляции• 11 февраля 2024

Принимает ли ещё Германия беженцев из Украины?

Если да, то куда конкретно ехать, в какой город, читала раньше, что в Берлин вроде. А там куда? И как через Польшу? Ничего не знаю, не понимаю что, куда? Прошу по сути. Языка не знаю. Страшно, но и тут уже не выдерживаю.
пу_пугренчик• 11 февраля 2024
Ja

Секретница• 11 февраля 2024
Скоро третий год войны и ничего не знаю ничего не понимаю, вы спали все это время?
мегамоСГ• 11 февраля 2024
Автор, вас тут сейчас порвут как мавпа газету 😂😂
Вы не туда обратились за помощью 🤪
Зайканалужайке• 11 февраля 2024
Летом во Львове на вокзале стояла палатка с волонтерами , я видела люди записывались
Летала_НаМетле• 11 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Вы не туда обратились за помощью 🤪
это точно, люди хуже зверей, ничего посоветовать не могут, зайдут насрут, как выше комментарий про «спали», тху…
Хлопаю ресницами• 11 февраля 2024
Принимает. Но тех плюшек и бесплатных курсов до С1, уже не будет.
Їжак в панчохах• 11 февраля 2024
Ответ дляСекретница
Причем тут спали? Не планировали может выезжать.
Яйцеголовая• 11 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Вы не туда обратились за помощью 🤪
Про Тузіка та горілку в курсі, а от мавпа з газетою - це відкриття року
Рання пташка• 11 февраля 2024
Оновлено 2 числа

мегамоСГ• 11 февраля 2024
Ответ дляЛетала_НаМетле
Женщины сейчас озлоблены до нельзя 😂 ну они и так тут змеи нормальные )) а теперь еще и законопроект о мобилизации-так у них рвут пуканы.
Ищите группы в фс возможно.
Горня капучіно• 11 февраля 2024
Ответ дляСекретница
И что? Вся страна все два года изучала методы беженства?
Секретница• 11 февраля 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну напевно у вас спокійний регіон якщо за два роки не було необхідності навіть почитати щось
мегамоСГ• 11 февраля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
😂😂😂😂 а я у меня с детства эта фраза « порвет як мавпа газету 😂😂
Їжак в панчохах• 11 февраля 2024
Ответ дляСекретница
По перше, це не я питаю. А по друге, я з Харкова і я не можу автору підказати нічого, бо сама не знаю. Достатньо неспокійний регіон?
Рання пташка• 11 февраля 2024
Код групи тг з усією актуальною інформацією
Natal_ka91• 11 февраля 2024
Ответ длямегамоСГ
Ищите группы в фс возможно.
При чому тут мобілізація? Люди в нас давно доволі злі були, а після 2х років війни то взагалі...
66сезон666серия• 11 февраля 2024
Ответ дляСекретница
За легендою порадниці зі спокійних регіонів всі виїхали на виплати в перший день війни. Так що ніхто там не сидить
автор Первая ласточка инфляции • 11 февраля 2024
Ответ дляРання пташка
Дякую!
мегамоСГ• 11 февраля 2024
Ответ дляNatal_ka91
При том что женщины стали злее. Я ж вроде написала черным по белому

Злюсь до кипіння• 11 февраля 2024
Приймають то точно, але проблема з житлом. Знайомий виїхав десь тиждень назад. В лагері такому , що людині розділені ширмами. Але він довольний, що вирвався з кріпацтва🤣. Поки що житла йому окремого не виділили. Інші знайомі, які виїхали рік назад, без дітей, живуть в квартирі по типу комуналки, в трьох кімнатах три сі´ї без дітей. З дітьми я так розумію кращі умови.
Тут как тут• 11 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
А як виїхав? Ми теж не проти? Німецьку знаємо.
Злюсь до кипіння• 11 февраля 2024
Ответ дляТут как тут
Не скажу ;)
Яйцеголовая• 11 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Щоб ви реально відчули що таке кріпацтво і вистачало б на пайку хліба

Тобто хлопці, які вигрібають там, кріпаки?
Та щоб він далі тої ширми не виліз

Допишу - а потворі тут весело, що аж смайл наскролила. Ох і розізлили - чекайте «сюрпризів». Потім будете подумки просити пробачення у всіх тих, хто тримає кордони на передовій
Викачую яйцями• 11 февраля 2024
https://uahelp.wiki/
Принимает

Вот ссылка где вы сможете изучить всю актуальную информацию
Ответ дляВикачую яйцями
https://uahelp.wiki/
Принимает

Спасибо большое
Злюсь до кипіння• 11 февраля 2024
Ответ дляЯйцеголовая

Та щоб він далі тої ширми не виліз

А як називається те, шо людина обмежена в виїзді і мусить або сидіти вдома і думати влучить ракета чи переїхать десь на західну і думати чи вручать повістку?
Ті хлопці , які пішли за бажанням не крікапи звісно, а ті кого силою грузять в бусік хто?
Яйцеголовая• 11 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Заткнись вже - з моєї родини 2 загинуло молодих, 1 в полоні
І таке читати (

От заради таких стримувати русню???
Злюсь до кипіння• 11 февраля 2024
Ответ дляЯйцеголовая
І таке читати (

От заради таких стримувати русню???
То я вам написала перша? Нехай відкриють кордон , випустять всіх неугодних і будете стримувати заради себе, а не заради когось. Але вам чогось так не подобається, що люди виїжджають і можуть спасти своє життя, вони мають сидіти тут і дякувати? Чи в чому логіка? Вас ваша злість і з´їсть.
ДолькиКабана• 11 февраля 2024
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Я також за це-відкрийте кордони,де демократія???? Я не хочу втрачати рідних,є закріплене право Констітуцією-право на життя!!!!
Відпустіть тих ,хто не хоче вмирати за Мох і компанію
helenka038• 06 марта 2024
Сейчас в Баварии, выехали месяц назад. Если ещё актуально, напишу подробнее