Печальки.нет• 11 февраля 2024

А ви знали про чай?

…Якщо пити чай в тріснутій чашці, то можна залучити біди в будинок.

Якщо ви звикли пити чай з ложкою в чашці, то можна не розраховувати на великий заробіток. Також можна залучити невдачу та проблеми.

Не можна пити чай з ложки. Така звичка приносить людям одні борги.

Ніколи не можна допивати чай з чужої кружки. Таким чином ви залучаєте до себе всі проблеми людини.

Хороша прикмета, якщо ви випадково пролили чай на себе. Можна чекати приємні новини та успіх на роботі.
ОбережнаЯ• 11 февраля 2024
Нет, никогда суевериями не интересовалась и не натягивала их на свою жизнь.
автор Печальки.нет • 11 февраля 2024
Якщо ви вранці випадково поперхнулися від чаю, то будуть хороші новини в цей день.
Випили занадто гарячий чай та обпекли язик, то чекати неймовірних змін.
Якщо розбавили чорний чай холодною водою, то чекати сварки з чоловіком.
Якщо розбавили водою зелений чай, то чекати невдач.
Якщо покласти в чай сіль, а не цукор, то можна чекати приємних новин.
Якщо розлили чай на стіл, то чекати збитки та неприємності в будинку.
Ren2• 11 февраля 2024
в мене перед війною чашки дома лопалися, за тиждень до початку полій
КаваЗМолоком• 11 февраля 2024
Чушь
ЛЮБА• 11 февраля 2024
Я верю в два поверья если не выкинуть мусор вечером он будет вонять , и второе , пенделя получит тот кто забыл его пойти выкинуть …
Нічний дожор• 11 февраля 2024
Я думала, что просто неуклюжая, а оказывается это приятности меня ждут, часто чай проливаю, особенно, если брожу с чашкой по дому и трындю по телефону в это время...
alisarich• 11 февраля 2024
Не верю в это, всю жизнь чай с ложкой пью и чай разбавляю с холодной водой, ни ссор, ни фин проблем
Робітниця• 11 февраля 2024
Ответ дляRen2
У мене бились навіть від незначного стукання, коли розлучалась. Я списала на те, що напевно якась внутрішня напруга в мене була
Вподобайден• 11 февраля 2024
?Поэтому только кофе
Ren2• 11 февраля 2024
Ответ дляРобітниця
ні, це від чоловіка йшов негатив, а чашка його схопила
КарамбОлька• 11 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
Коротше,висновок: фартить тільки рукожопам
Ren2• 11 февраля 2024
Ответ дляРобітниця
я вневнена що чоловік вас не любив дуже сильно і міг бажати зла. я права?? такого зла , ого ого, типо така єнергия
Кусман Сиру• 11 февраля 2024
Знала. Вот чего оказывается мне платят не достаточно.)
Печенюшка• 11 февраля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Якщо дати перший коментар в темі про нещасний чай, то буде вам радість)
Дуже дуже вумна• 11 февраля 2024
А якщо, якщо, якщо писати всяку фігню на форумі й побити можуть) І в бан відправити))
ОбережнаЯ• 11 февраля 2024
Ответ дляПеченюшка
Это у вас примета такая?)
Застряла• 11 февраля 2024
Таки правда. У мене дочка п´є чай з ложки. За всі свої 8 років життя ще нічого не заробила, тільки ,,мама дай,,
Дуже дуже вумна• 11 февраля 2024
Ответ дляЗастряла
Нет чтобы первый миллиард сколотить
Застряла• 11 февраля 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Нет чтобы первый миллиард сколотить
Прийдеться ложки поховати. Може і заробить через рік
Печенюшка• 11 февраля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Это у вас примета такая?)
Скоріше руйнування стереотипів. Ну брєд же. Якщо нести прикмети, то позитивні. Ненавиджу тріснуті чашки і їх восхвалітєлєй.
Леді Душка• 11 февраля 2024
В чоловіка і сина звичка чай не допивати) а в мене - допивати за ними)))
ОбережнаЯ• 11 февраля 2024
Ответ дляПеченюшка
Я не думаю, что люди, которые не верят в приметы и суеверия, все пьют ложками со старой посуды )). И даже не знала, что есть восхвалители треснутых чашек..
Танцепесенная• 11 февраля 2024
Знаю мільйонерів які їдять зі всього потрісканого десятки років. Жлоби рідкісні, поки не розіб´ється не міняють.
Так що то не працює авторе
МояХатаЗкраю• 12 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
И вы реально верите в этот бред и все эти забубоны ?
Робітниця• 12 февраля 2024
Ответ дляRen2
Скоріше не він, а його матір
Свекрі довгий час мене не любили, але поскільки від мене нічого поганого в свою адресу не знали, навпаки, навіть я допомагала в обстеженні та лікуванні свекрухи, то вони, як виявилось пізніше, кілька років підряд тишком капали чоловіку на мозги про мене всяке, а свекруха чи не всю область об´їздила по бабам ворожкам, робила на мене різне ..
Потужна махіна• 12 февраля 2024
Ответ дляalisarich
Ну вот, если через когда-нибудь поругаетесь с мужем, будете знать, это из-за того, что чай разбавили)
Ren2• 12 февраля 2024
Ответ дляРобітниця
Скоріше не він, а його матір
повезло вам все таки. краще самою бути
Шкідлива молекула• 12 февраля 2024
Это сценарии для сериала сліпа!!! Там столько забубонов, что жить страшно))
Робітниця• 12 февраля 2024
Ответ дляRen2
повезло вам все таки. краще самою бути
Безперечно.
Я коли усвідомила, що навколо мене відбувається останні роки (знаєте, буває так, що коли ти весь час зайнятий, то не бачиш якихось речей, але з часом то там шматок пазлика фіксується, то там, і врешті постає певна картина), то тікала далі чим бачила. І як чоловік не просив, назад і думки не було. Ще років 3 у мене були сни, що я знову з ним живу, я прокидалась ніби каменем придушена, і з великим полегшенням розуміла що то лише сон
Золота орда• 12 февраля 2024
Коли вночі спиш на лівому боку, то буде те-то, якщо на правому, то те-то, якщо прямо, то ой йо йой. Прокинувся, одягнув капці спочатку на ліву ногу - буде те-то, на праву , то те-то. Якщо йшовши до туалету випадково подивився у дзеркало , то буде ой йо йой. Посцяв - кришку унітазу треба закривати. Пішов умиватися холодною водою, то буде те-то, гарячою те то...Поставив чайник на верхню комфорку біда. А ще налив і випив з чашки як ви написали, то взагалі трешак.
І так все життя. Про каструлю, віник, двері, кота....
Тьфу на вас