ЛолитаНеРазлита• 12 февраля 2024
Як бути щасливою в стосунках, коли постійно обираю "не тих"?
Щоб не писати багато, розкажу про свої останні стосунки. Майже одночасно до мене почали проявляти увагу два чоловіка. Один з них дуже добре до мене ставився: щиро цікавився моїми справами, підтримував мене у всіх планах на майбутнє. Захоплювався та часто казав, яка я гарна та цікава. Дарив класні букети і взагалі не економив на побаченнях. Заробляв дуже добре. Але я весь час бачила у ньому недоліки: не подобається його зовнішній вигляд, одяг, який він собі обирав і взагалі лібідо до нього було невисоким. І другий чоловік: не так гарно залицявся, квіти не дарує принципово, захоплювався більше моєю зовнішністю. В результаті я перестала зустрічатися з першим і залишилася з другим. Бо він мені дуже сподабався: гарний, самовпевнений, успішний.
Але я не щаслива з ним. Він до мене не дуже добре ставиться, постійно знаходить в мені якісь недоліки: то готую погано, то читаю книги рідко, то не розвиваюсь, то занадто багато часу приділяю роботі, то сплю забагато.......... Вже набридло і хочу розірвати ці стосунки. Але боюся, що знову все піде по колу: буду відшивати відверто хороших чоловіків і оберу знову "не того".
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Никак. Пока не разберетесь с собой.
Це як? Багато про це чула, але не до кінця розумію
А ось і я• 12 февраля 2024
Таке враження, що ви така ж, як другий чоловік, якого ви описали
Що вам порадити, я не знаю. Обирайте бути щасливою, кохання
Смячиком• 12 февраля 2024
Таке враження, що ви вибрали чоловіка який дзеркалить ваше ставлення до першого кавалера
Шкідлива молекула• 12 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
Так кохання у автора до другого чоловіка. Навпаки, їй треба вибирати не серцем, а розумом
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2024
А вы сами ответьте себе на вопрос. Почему вы выбиралт того, кто к вам относился хуже? Не заботился, не ухаживал толком. Ещё и критикует. Почему вам нужно быть с теми, кто вас не любит?
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
Я теж про це думала. І якби обрала його, то акцентувала б увагу на його недоліках. І він, можна сказати, був би на моєму місці зараз
Виннипуховна• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вы подсознательно выбираете мужчин, которые не способны к здоровым отношениям потому, что чувствуете себя в подобных отношениях привычно. Это Ваша зона комфорта. В нормальных отношениях Вы просто не знаете, как себя вести. Ищите проблемы в своей семье, в детстве.
Смячиком• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Робіть висновки і шукайте третього
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тому він мені дуже сподобався. Це щось підсвідоме, не знаю, чому у мене лібідо саме до таких. Це не вперше вже
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
вы ж тут уже писали?
На цю тему - ні)
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Дякую за ремарку. Ви праві, у мене дуже складні стосунки з батьками. Мабуть подібні стосунки справді є зоною комфорту
Потребую апгрейду• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
На цю тему - ні)
а было очень похоже, наверно это заразно
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Тоесть вы готовы были терпеть его плохое отношение из-за своей влюбленности.
Вам надо к психологу, что бы понять и изменить реакцию вашего либидо и симпатий на такое отношение. Потому что, скорее всего проблема в этом.
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2024
Получается, если мужчина вами интересуется, но и пренебрегает, не всегда хорошо относится то реакция вашей психики будет симпатия, притяжение. Это надо проработать, что бы было наоборот.
На самом деле у многих так. Просто выбирают мозгом.
Доктор Варвар• 12 февраля 2024
Можливо справа в тому, що свого чоловіка Ви ще не зустріли. Його Ви не будете рівняти ни з ким, всі його недоліки будуть для вас незначними, як і Ваші для нього, що головне. В моєму житті були різні стосунки, в яких більше любила я, або мене, та всі вони будувалися дуже важко. А потім зустріла свого чоловіка і ми вже нікого не помічали, миттєве взаємне кохання на 10 років))) Мирно розійшлись та знов схожа історія- зустрічаю другого чоловіка, в якого закохалася одразу та пристрасть шалена, і в нього також ці емоції. Разом вже 12 років ❤️
Пошаманю• 12 февраля 2024
Автор,метелики у животі проходяьть будь з ким, а краще залишитися з чоловіком, який вас кохає більше ніж ви його.
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я не хочу терпіти. Він же на початку стосунків не проявляв претензій до мене. Але я хочу розібратися, чому я потрапляю в такі стосунки, де до мене є список претензій. Або навпаки: у мене є претензії до чоловіка.
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
Я теж над цим думала. Але як тоді перебороти свою неповагу та нелюбов до партнера?
Пошаманю• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Якщо є неповага і нелюбов, тоді то не ваш чоловік. Переборювати себе теж не треба
ПуГоФФка• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Станьте счастливы сами с собой для начала и интересны сами себе
вот как?
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
вам к психологу
Розумію і вже зверталася один раз. Але поки що психолог не допоміг. Хочу трохи сама в собі розібратися, щоб краще зрозуміти проблему
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Много есть и литературы и видео
Можете щось порадити, будь ласка?
ЛолитаНеРазлита
• 12 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
В тому й проблема, що всі люди не ідеальні. Недоліки можна знайти у кожного. Проблема в тому, як на цьому не зациклюватись
Виннипуховна• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Хорошо, что Вы все это понимаете. Так будет легче разобраться с собой и с тем, что Вы действительно хотите.