ЛолитаНеРазлита• 12 февраля 2024

Як бути щасливою в стосунках, коли постійно обираю "не тих"?

Щоб не писати багато, розкажу про свої останні стосунки. Майже одночасно до мене почали проявляти увагу два чоловіка. Один з них дуже добре до мене ставився: щиро цікавився моїми справами, підтримував мене у всіх планах на майбутнє. Захоплювався та часто казав, яка я гарна та цікава. Дарив класні букети і взагалі не економив на побаченнях. Заробляв дуже добре. Але я весь час бачила у ньому недоліки: не подобається його зовнішній вигляд, одяг, який він собі обирав і взагалі лібідо до нього було невисоким. І другий чоловік: не так гарно залицявся, квіти не дарує принципово, захоплювався більше моєю зовнішністю. В результаті я перестала зустрічатися з першим і залишилася з другим. Бо він мені дуже сподабався: гарний, самовпевнений, успішний.

Але я не щаслива з ним. Він до мене не дуже добре ставиться, постійно знаходить в мені якісь недоліки: то готую погано, то читаю книги рідко, то не розвиваюсь, то занадто багато часу приділяю роботі, то сплю забагато.......... Вже набридло і хочу розірвати ці стосунки. Але боюся, що знову все піде по колу: буду відшивати відверто хороших чоловіків і оберу знову "не того".
AmazingLady• 12 февраля 2024
Станьте счастливы сами с собой для начала и интересны сами себе
Виннипуховна• 12 февраля 2024
Никак. Пока не разберетесь с собой.
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Никак. Пока не разберетесь с собой.
Це як? Багато про це чула, але не до кінця розумію
А ось і я• 12 февраля 2024
Таке враження, що ви така ж, як другий чоловік, якого ви описали
Що вам порадити, я не знаю. Обирайте бути щасливою, кохання
Потребую апгрейду• 12 февраля 2024
вам к психологу
Небалувана Галя• 12 февраля 2024
Оберіть коханого
Смячиком• 12 февраля 2024
Таке враження, що ви вибрали чоловіка який дзеркалить ваше ставлення до першого кавалера
Шкідлива молекула• 12 февраля 2024
Ответ дляА ось і я
Так кохання у автора до другого чоловіка. Навпаки, їй треба вибирати не серцем, а розумом
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2024
А вы сами ответьте себе на вопрос. Почему вы выбиралт того, кто к вам относился хуже? Не заботился, не ухаживал толком. Ещё и критикует. Почему вам нужно быть с теми, кто вас не любит?
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
Я теж про це думала. І якби обрала його, то акцентувала б увагу на його недоліках. І він, можна сказати, був би на моєму місці зараз
Виннипуховна• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Вы подсознательно выбираете мужчин, которые не способны к здоровым отношениям потому, что чувствуете себя в подобных отношениях привычно. Это Ваша зона комфорта. В нормальных отношениях Вы просто не знаете, как себя вести. Ищите проблемы в своей семье, в детстве.
Потребую апгрейду• 12 февраля 2024
вы ж тут уже писали?
Смячиком• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Робіть висновки і шукайте третього
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Тому він мені дуже сподобався. Це щось підсвідоме, не знаю, чому у мене лібідо саме до таких. Це не вперше вже
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
вы ж тут уже писали?
На цю тему - ні)
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Дякую за ремарку. Ви праві, у мене дуже складні стосунки з батьками. Мабуть подібні стосунки справді є зоною комфорту
Потребую апгрейду• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
На цю тему - ні)
а было очень похоже, наверно это заразно
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Тоесть вы готовы были терпеть его плохое отношение из-за своей влюбленности.
Вам надо к психологу, что бы понять и изменить реакцию вашего либидо и симпатий на такое отношение. Потому что, скорее всего проблема в этом.
Оч@ров@Шк@• 12 февраля 2024
Получается, если мужчина вами интересуется, но и пренебрегает, не всегда хорошо относится то реакция вашей психики будет симпатия, притяжение. Это надо проработать, что бы было наоборот.
На самом деле у многих так. Просто выбирают мозгом.
Доктор Варвар• 12 февраля 2024
Можливо справа в тому, що свого чоловіка Ви ще не зустріли. Його Ви не будете рівняти ни з ким, всі його недоліки будуть для вас незначними, як і Ваші для нього, що головне. В моєму житті були різні стосунки, в яких більше любила я, або мене, та всі вони будувалися дуже важко. А потім зустріла свого чоловіка і ми вже нікого не помічали, миттєве взаємне кохання на 10 років))) Мирно розійшлись та знов схожа історія- зустрічаю другого чоловіка, в якого закохалася одразу та пристрасть шалена, і в нього також ці емоції. Разом вже 12 років ❤️
Пошаманю• 12 февраля 2024
Автор,метелики у животі проходяьть будь з ким, а краще залишитися з чоловіком, який вас кохає більше ніж ви його.
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я не хочу терпіти. Він же на початку стосунків не проявляв претензій до мене. Але я хочу розібратися, чому я потрапляю в такі стосунки, де до мене є список претензій. Або навпаки: у мене є претензії до чоловіка.
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
Я теж над цим думала. Але як тоді перебороти свою неповагу та нелюбов до партнера?
Пошаманю• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Якщо є неповага і нелюбов, тоді то не ваш чоловік. Переборювати себе теж не треба
ПуГоФФка• 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
вот как?
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляПотребую апгрейду
вам к психологу
Розумію і вже зверталася один раз. Але поки що психолог не допоміг. Хочу трохи сама в собі розібратися, щоб краще зрозуміти проблему
AmazingLady• 12 февраля 2024
Ответ дляПуГоФФка
вот как?
Много есть и литературы и видео
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляAmazingLady
Много есть и литературы и видео
Можете щось порадити, будь ласка?
автор ЛолитаНеРазлита • 12 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
В тому й проблема, що всі люди не ідеальні. Недоліки можна знайти у кожного. Проблема в тому, як на цьому не зациклюватись
Виннипуховна• 12 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Хорошо, что Вы все это понимаете. Так будет легче разобраться с собой и с тем, что Вы действительно хотите.