Чупокабра• 12 февраля 2024
Куди б ви поїхали?
Їду до дочки за кордон у сімейних справах, буде три дні вільного часу, є можливість на пару днів кудись злітати /з´їздити, є декілька зручних варіантів на вільні дні. Який би обрали ви? По часу в дорозі всі приблизно однакові, ніде з цих міст не були
Результат:
вже голосів:
39 (45.88%)
Мілан
28 (32.94%)
Копенгаген
12 (14.12%)
Тиць
6 (7.06%)
Мюнхен
Чупокабра
• 12 февраля 2024
Дівчата, якщо можна, напишіть, що вам сподобалося в тому чи іншому місті
Баба_Воля• 12 февраля 2024
Була в Мілані. Гарно. Історичні місця. Тому проголосувала за Мюнхен (не була, багато чула). А приятелька живе 10 років в Копенгагені… також гарно, судячи по фото, але зараз би не їхала (бо там холодно; краще влітку, хоча літо там теж холодне, але ще нічого).
Твоя подружайка• 12 февраля 2024
А что в Милане кроме собора смотреть? не знаю, для меня это чисто город шоппинга. Я бы летела в Рим, там море удовольствия) И в Копенгаген можно.
Чупокабра
• 12 февраля 2024
Ответ дляБаба_Воля
Дочка тільки з Амстердама повернулася, нормально було, хоч і прохолодно, думаю, що в Копенгагені не змерзнемо, але так, в Мілані приваблює гарна погода
Баба_Воля• 13 февраля 2024
Ответ дляЧупокабра
В Амстері тепліше. Минулої зими лютий взагалі був теплий. А ось Данія та Норвегія трохи холодніше. Хоче якщо ви будете по музеях та кафе, то не померзнете.
Чупокабра
• 13 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
В Римі були й дочка їде з друзями і квітні + немає рейсів на наші дати. В Мілані не були саме тому, що там нема що робити. Але ж два дні, може й знайдемо заняття
Парова машина• 13 февраля 2024
Ответ дляЩепотка_совести
В Милане нечего делать
в Мюнхене тем более
да и в Копенгагене не особо что, кроме скандинавской атмосферы и цен
Твоя подружайка• 13 февраля 2024
Ответ дляЧупокабра
тогда лучше Копенгаген или Мюнхен. В Милане мне пол дня хватило))) 2 дня я не знаю что там делать, разве что по магазинам ходить)
Чупокабра
• 13 февраля 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Думала поїхати на озеро Комо
Доставучая• 13 февраля 2024
Ответ дляЧупокабра
Не знайдете. Нема що робити в Мілані цілих два дні, якщо це не шопінг. Ну ще день куди не йшло, та й то забагато. Дуомо пару годин, ну на яйці крутнутись, пару годин просто покататись тролейбусом, отой будинок засаджений зеленню гарний, по ходу з вікна траліка пороздивдятись старовинні різьблення деяких будинків. Все. Мені дуже крута Болонья. Ось там є де ноги счесувати. А Мілан... ну таке. В Копенгагені не була, дуже хочу, просто проникнутись самою атмосферою.
Доречі, з Болоньї можна ще сісти на поїзд і просто проїхати кудись в гори. Неймовірні види гарантую. Наприклад до Порретти чи хоч до Ріоли. Туди і назад зразу, прямий поїзд, година в одну сторону, але очі блищатимуть так, що ніякий Мілан не зрівняється.
Марічка• 13 февраля 2024
Я за Копенгаген, потому что там еще не была ))
Милан была 2 раза, не особо зашел.
В Мюнхен ездили, когда сын хотел попасть на завод и музей БМВ. По историческому центру погуляли, пивные посетили. Симпатично, но не вау.
Милан была 2 раза, не особо зашел.
Банка з медом• 13 февраля 2024
Ответ дляЧупокабра
Думала поїхати на озеро Комо
На два дні чудовий план Мілан і Комо, гарно там)