младокошкина• 13 февраля 2024
Поделитесь опытом, пожалуйста ФОП 3 группа
Хочу открыть ФОП, вид деятельности - сдача в аренду недвижимости посуточно и консультации онлайн ( типа репетиторство).
Я так понимаю, что это 3 группа.
Какие там сейчас платежи и какие отчёты нужно сдавать?
Был ФОП 10 лет назад, но закрыла, а сейчас уже все иначе
Заранее спасибо
Я так понимаю, что это 3 группа.
Заранее спасибо
Марс атакует• 13 февраля 2024
5% від доходу податок, звіт квартальний. ЄСВ в пенсійний за бажанням.
младокошкина
• 13 февраля 2024
Ответ дляМарс атакует
Я правильно розумію, що ЄСВ можу не платити?
А для ФОП треба відкривати окрему карту в банку?
Дякую Вам
Я только за!• 13 февраля 2024
Так, рахунок в банку. Якщо будете приймати кошти готівкою, тоді ще РРО
Я только за!• 13 февраля 2024
Якщо будете працювати тільки з фізичними особами, тоді мабуть можна і 2 групу відкрити, там все простіше. Спробуйте зателефонувати в вашу податкову для консультації
младокошкина
• 13 февраля 2024
Ответ дляЯ только за!
Дякую
младокошкина
• 13 февраля 2024
Ответ дляЯ только за!
Дякую, спробую
Марс атакует• 13 февраля 2024
Ответ длямладокошкина
Дякую Вам
НЕ карту, а рахунок ФОП відкриваєте, до нього може бути і карта, але кошти потрібно приймати на рахунок. ЄСВ можна не платити, але і стажу не буде.
младокошкина
• 13 февраля 2024
Ответ дляМарс атакует
Тобто, це потрібно мені виставляти клієнту рахунок, а потім і акт виконаних робіт?
Дякую