Губки-уточкой• 1 час назад
Вы боитесь смерти?
Я б такое не носила, но продаю• 1 час назад
Скажем так, я сейчас в таком состоянии, что вроде даже и не против. Главное, не под завалами и не долго. А чтобы ок и умер. Но меня терапевт к психиатру направила, так что, мой ответ может и не подходит
Скокмоно - стокнуно• 1 час назад
Боюся від онкології страждати, паралізованою в памперсах та з проліжнями лежати та ускладнювати житті дітям
А так розумію, кожен прожитий день, це крок до неминучої смерті, і ніхто із нас цього не уникне.
Гореотума• 1 час назад
Страшної і болісної, в муках - так
А от просто смерті - ні, бо це природньо
KROX@• 1 час назад
Абсолютно нет, но хочется пока не умирать, поставить ребёнка на ноги, я у него одна. И боюсь быть кому-то в тягость, вроде паралич после инсульта или вроде того. Мгновенно умереть это счастье. Надеюсь я хороший человек, и мне с этим повезёт.
Говорю відверто• 1 час назад
Нет не боюсь. Я очень долго и серьезно болела и в какой-то момент смирилась, что могу умереть. Сейчас у меня ремиссия и вдруг оказалось, что у меня ещё есть время и на это и на то) и даже можно строить планы!
Но и умереть я уже не боюсь. Просто живу в свое удовольствие. Кстати и морщины меня не напрягают. На самом деле постареть это такая роскошь! Не у каждого есть такая возможность
Сижуревувшоке• 1 час назад
Нет, не боюсь. Но и не стремлюсь к ней в ближайшие годы. Все мы когда - нибудь умрём. Смысл бояться неизбежного ?
пьЯНА• 1 час назад
Ні. Була на волоску від смерті. Коли помирала і не було дихання, я розуміла що помираю. Було смирення і в голові - невже це все, так ось і мій кінець. Я дивилась без дихання як стікаю кров´ю. Паніки не було. Смирення.
Нічого не було такого як кажуть що життя прошло перед очима.
Ти просто розумієш що це кінець і все.
Где тут 0?• 1 час назад
Ні , самої смерті ні , але мені важливо все організувати до цієї події , от боюся, що не все встигну організувати.
Ответ дляпьЯНА
Ти просто розумієш що це кінець і все.
А можете сконцентруватися, і пригадати гарно.
Бо неясно як Ви свідомістю координували все: що нема дихання, що тече кров, аналізували і постановили що це смерть і вам гайки…
Гореотума• 57 минут назад
Ответ дляГде тут 0?
Цікаво, що саме ви хочете організувати?
Бо логічно, що після смерті вже нічого не буде важливо
пьЯНА• 55 минут назад
Ответ дляTeonaa
Після Дтп відкрила очі. Дихання не було, паніки не було, адреналіну не було. І паніки що не дихаю не було. Не було такого що типу не вистачає повітря
Не було сил. Дивилась як тече моя кров на коліна. Я розуміла що помираю, бо ж не дихаю. Не було дихального процесу.
А потім через декілька хвилин у мене само запустилось дихання і от тоді пішла паніка, адреналін і стрес.
Где тут 0?• 51 минуту назад
Ответ дляГореотума
Цікаво, що саме ви хочете організувати?
Все, абсолютно все, навіть в який день і в якому крематорії спалять моє тіло 😆Попрощатися з усіма , все розділити і передати. У мене все має бути під контролем , не можна так просто взяти і померти