Леди_Мэри• 13 февраля 2024

Яке у вас хобі? Чим займаєтеся?

Колись давно в´язала. Потім побачила різницю в´язаного руками і машинкою. Машинку не захлтіда купувати, бо місця мало в квартирі. Перестала в´язати.

Вишивала хрестиком. А що з тими вишитими картинами робить? Не подобається вишивка в інтер´єрі. Хтось для практичних цілей вишиває?

Пішли картини по номерам. 7 картин прилаштувала. вписалися в інтер´єр квартири. ще 5 лежать, бо жалко викинути.

Тепер хочеться спробувати в´язати іграшки гачком. Пошив ляльки захоплював тільки на першій ляльці. Другу було вже не цікаво шити.

А хто ще чим займається у вільний час? Чим захоплені? Може й собі щось візьму на замітку?

Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляraven_i
Так, щоб пам´ятати і скільки, і назви - деякі назви цікавих книжок з часом не можу згадати, прочитала з телефона й видалила.
Друкую на А4 міні-картинки з обкладинками на тій мові, на який читала (укр., рос., англ.), вклеюю зверху на сторінку, записую автора/назву, жанр, супер короткий опис і ставлю власний рейтинг Певно, з надією, що потім доньці чи ще комусь стане в нагоді, але мої, на жаль, мало читають.
А ким працюєте там, якщо не бібліотекарем?) Дитяча мрія, працювати в бібліотеці )) Я засинала і просиналась з книжками, то є любов :)
Працюю інженером з охорони праці, в моєму місті 19 філіалів дитячих бібліотек, ще стільки ж є для дорослих(вони окремо ). Але бібліотекарі зараз і масовики затійники, і всякі майстер класи проводять, багато знімають і викладають в інтернет(на фейсбук) і тд..зустрічі дітей з письменниками, художниками і іншими митцями. Багато в них роботи, якби ще й оплачувалась достойно. Для мене це диво, бо я виросла в селі, там було дві бібліотеки, сільська і шкільна, в обидві ходила, теж багато любила читати.

Джонсонюк• 13 февраля 2024
Ответ дляОколовита
начала увлекаться десертами
покупаю курс - прохожу
делаю торты интересные декоры
и так далее
меня это успокаивает
Чудове хобі!
А де шукаєте курси? Можете порадити ті, що сподобались
Околовита• 13 февраля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Чудове хобі!
Те что понравились , Дарья Тюленева
Как раз завтра стартует )
Джонсонюк• 13 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Те что понравились , Дарья Тюленева
Как раз завтра стартует )
Дякую!:)
Пішла шукати.
Смячиком• 13 февраля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Чудове хобі!
Зайдіть на ютуб канал Селянка з України. Слідкую за її каналом. Вона недавно пройшла курс і навчилась робити чізкейки на палочці. Виглядають прикольно, аж мені захотілось таке зробити. В останньому відео про чізкейки вона давала посилання на істаграм, де купляла той курс. Зараз я з телефону, то не можу скинути те посилання.
Смячиком• 13 февраля 2024
Постійного хобі на багато років в мене немає. Поки є бажання, то щось творю. Одні витрати на хобі. Але від самого процесу я отримую задоволення.

Останній місяць я вчусь в´язати іграшки гачком. Мені подобається, але немає куда їх реалізовувати та немає великої кількості. Зараз в´яжу рожевого бегемота.

Хочу свій ютуб канал, бо надивилась усяких блогерів. Але що я буду викладати на тому каналі ще не знаю, тому процес гальмується.
Джонсонюк• 14 февраля 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую!
Вище радили майстер-клас.
Якраз завтра стартують чізкейки на парочці:)

Баба на горошині• 14 февраля 2024
Ответ дляКарамбОлька
Ой, я і читаю, і аудіокниги слухаю, і в´яжу, гортензії розводжу близько 20 сортів, шию за потреби, люблю з дерева майструвати(від підставки для квітів до альтанки).
Відколи в зал ходжу (2роки) то менше на рукоділля часу - роблю уроки з 2 меншими🤦🏼‍♀️, але без самовираження ніяк🤗
А как научились мастерить по дереву?
КарамбОлька• 14 февраля 2024
Ответ дляБаба на горошині
А как научились мастерить по дереву?
Купили будинок, на роботі дивилась різні DIY. Ковід. У чоловіка багато інструментів - у мене бажання робити щось власними руками)))
Альтанка типу пергола з 8 кутника ( раніше була звичайна металева альтанка, я лишила лише опори і 5 стін - 3 прибрала )
Влітку вішаю гамак♥️
delphoto
Джонсонюк• 26 февраля 2024
Ответ дляОколовита
Те что понравились , Дарья Тюленева
Как раз завтра стартует )
Прийшла сказати Вам щиросердне дякую:)
Дуже подобається МК по чізам у Даші.
Приємно, комфортно, відповіді на безліч питань. Раніше я пекла лише домашні тортики, чізкейки.... А це ж інша планета! тут як перший раз:))) Треную руки і мозок:)

Поки що 1 чізкейк зробила - банановий. На черзі - ще 9:)
Мої домашні в захваті.
Ще раз дякую!
delphoto
Джонсонюк• 26 февраля 2024
delphoto
Джонсонюк• 26 февраля 2024
Околовита• 27 февраля 2024
Ответ дляДжонсонюк
Прийшла сказати Вам щиросердне дякую:)
Дуже подобається МК по чізам у Даші.

Мої домашні в захваті.
Ще раз дякую!
я сама очень довольна))
приготовила и сладкие и соленные
жду след МК) Пасочки
Нафаня Маня• 23 марта 2024
Я теж людина ста талантів😄 Що не почну, те швиденько кину. А так ось домалювала писанку велику на виставку. Коли щось роблю і знаю, що є дедлайн і на мене сподіваються, то дороблюю завжди.
А так то шиття, малювання в мене зараз улюблені. Починала вʼязати гачком і одразу зрозуміла що швидко закину, нудно.
Джонсонюк• 23 марта 2024
Ответ дляНафаня Маня
То ви на себе наговорюєте:)))
Можна фото писанки?
Люблю розглядати цю красу!