Колись давно в´язала. Потім побачила різницю в´язаного руками і машинкою. Машинку не захлтіда купувати, бо місця мало в квартирі. Перестала в´язати.
Вишивала хрестиком. А що з тими вишитими картинами робить? Не подобається вишивка в інтер´єрі. Хтось для практичних цілей вишиває?
Пішли картини по номерам. 7 картин прилаштувала. вписалися в інтер´єр квартири. ще 5 лежать, бо жалко викинути.
Тепер хочеться спробувати в´язати іграшки гачком. Пошив ляльки захоплював тільки на першій ляльці. Другу було вже не цікаво шити.
А хто ще чим займається у вільний час? Чим захоплені? Може й собі щось візьму на замітку?
Луноходик_Ик• 13 февраля 2024
Баня, велосипед, догляд та виховання псів не дрібних порід, віддали мені швейну машинку, погано шиє, видно треба налаштувати чи відремонтувати, тоді буду згадувати курси кройки та шиття
. клумба ще в теплий період.
Подорожі, зараз не далеко, але плани є, на літо Київщина
. клумба ще в теплий період. Подорожі, зараз не далеко, але плани є, на літо Київщина
ТаЕщеОптимистка• 13 февраля 2024
Я вяжу, обвязала всю семью. Считаю, что вязание руками- это хобби, а на машине- работа.
Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Ну можете еще из биссера поплести, одеяла из лоскутков пошить, валяние, лего, пазлы, шитье, квилинг, вышивка биссером, рисование по номерам, изготовление бижутерии.
Ковдра, пошита з шматочків класно, пошиєш і бачиш результат, приємною але зараз всяких пледів повно продається
Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляМальовнича даль
Творческий человек. Водолеи именно такие. Может еще какой-то знак такой. Я просто по себе сужу.
Моя донька Водолій, поки що немає ніяких бажань, може переросте, їй 15
Мішечок щастя• 13 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
А продавати торбинки не хочете? Я хочу спробувати пошити, але швейних знань у мене тільки з шкільного упк, а вже 30 років пройшло
Ні. ФОПа не маю, а проблем з податковою не хочу.
Я шию невеличкі, на овочі/фрукти.
Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляМішечок щастя
Я шию невеличкі, на овочі/фрукти.
Просто бачила на олх різні, навіть дуже страшненько люди виставляють, з старих джинсів. Не думаю, якщо ви ставите 5 торбин по 50 гривень Вами зацікавиться податкова, а пакети зараз дорогі і недовговічні.
Всміхайлик• 13 февраля 2024
Ответ дляКраїна мрій
У меня знакомая водолей, она всем этим занимается)
І я всім цим займаюсь, водолій
Луноходик_Ик• 13 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
з старих джинсів мені сусідка пошила прекрасне покривало на диван. я джинсів назбирала, тому як полагодять швейну машинку планую пошити ще
Жена миллионера• 13 февраля 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Нє, машинка теж в задоволення. У моєї мами була і в´язальна машинка, і швейна. То я вже і не уявляю як це не мати цієї техніки вдома, я з цим виросла, без машинок як без рук. Але шию я майже кожного дня, а в´язати хочеться тільки взимку. Руками я взагалі ніколи нічого не зв´яжу, бо тіряю запал. За своє життя руками тільки 2 светри зв´язала. А на машинці багато виробів, але тільки для сім´ї і в задоволення.
Не обижаюсь• 13 февраля 2024
Автор, я по гороскопу близнецы, но прошла все что описали. Сейчас плету из бисера браслеты, меня этот процесс успокаивает
Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
О, я в пінтересті бачила, там прям супер! Але мене не вистачить вже на таке.
Луноходик_Ик• 13 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
чому, моїй сусідці 65+, працює двірником в оссб, а для душі і півдтримки мозкової діяльності різна моторика рук: вязання, шитво
З горіха зерня• 13 февраля 2024
У вільний час подорожую, люблю планувати різні поїздки до дрібниць
Всміхайлик• 13 февраля 2024
Вишиванку вишила. Картину бісером теж вишила, але треба переробити каряво вийшло. Зв´язала бісерний браслет, на другому дійшла до половини - все) В´язала жилетки, років 10 тому носила. Зв´язала светр, ношу. Шарфик теж. Рюкзак в´язаний теж вигулювала. Пошила сарафан, вже й зносила) Зробила скрапальбом, дуже довго робила)) З останнього - картинка в килимовій техніці. Ще подобаються вироби з іпоксидної смоли. В планах вишивка стрічками і в інших техніках) і треба йти на спорт бо вже сліпа і горбата з тим рукоділлям)))
Меня не звали• 13 февраля 2024
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мені щось вже мало хочеться, мені 48 , бо ввечері не так добре бачу, як вдень, а час для цього є тільки ввечері. Хочу ще спробувати наволочки шити, знайома казала з чоловічих сорочок можна.
Дрібка щастя• 13 февраля 2024
Граю на фортепіано- беру уроки та практикуюсь вдома. Вяжу штуки для інтерʼєру, не одяг. Це як медитація для мене) Крипта як додатковий заробіток уже, але теж по суті хоббі. Вчу локальну мову, не зовсім хоббі але часу забирає достатньо.
Околовита• 13 февраля 2024
начала увлекаться десертами
покупаю курс - прохожу
делаю торты интересные декоры
и так далее
меня это успокаивает
покупаю курс - прохожу
делаю торты интересные декоры
и так далее
меня это успокаивает
Дрібка щастя• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Цікаво.
Мені пазли не заходять. Вони чогось мене вибішують.
вони для того створенні😂
Луноходик_Ик• 13 февраля 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
мені процес планування дає не меншу насолоду, ніж сама подорож. Зараз далеко не їзжу, але от перед ,Новим роком була в Яготині (електричкою бюджетно), дуже цікаву влаштувала собі подорож(три музеї плюс картинна галерея місцева), треба повернутися ще*(візьму велосипед ), а пчерез дві зупинки с. Богданівка, де садиба Білокур (деякі роботи я бачила в Яготинській худ.галереї), а трошки далі садиба Закревських з пірамідою.
Луноходик_Ик• 13 февраля 2024
Ответ дляОколовита
начала увлекаться десертами
покупаю курс - прохожу
делаю торты интересные декоры
и так далее
меня это успокаивает
покупаю курс - прохожу
делаю торты интересные декоры
и так далее
меня это успокаивает
коли працюю з молоком(бринзу, брі роблю, мене заспокоює)
Мамина корзиночка• 13 февраля 2024
Вчусь і на спорт ходжу, іноді бачусь з подругами, більше вільного часу ні на що не маю.
Луноходик_Ик• 13 февраля 2024
Ответ дляМеня не звали
мені 46. і таки так, наволочки сусідка теж пошила мені з чоловікових сорочок. а літом в моїй голові закралася ідея пошити довгий банний халат з натур.тканини і тепер я маю лляний халат(нове життя отримала стара бабусина лляна скатертина, лляні штани стали рукавами, і одна чоловіча сорочка, поясом і хлястиками)
Мальовнича даль• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
Цікаво.
Мене вибішували маленькі, поки не спробувала на 1000 шт. Я майже не 24/7 сиділа їх складала, доки не закінчила. Такий кайф. А на 100-500 досі вибішує.
КарамбОлька• 13 февраля 2024
Ответ дляЛеди_Мэри
В тому і справа, що я не можу просто лежати. Навідь якщо і дивлюся кіно, то маю в цей час щось робити.
Автор, я водолій і те саме.
Але від нового року вчуся просто дивитись кіно. Просто проводити час без рукоділля.
Але це до весни))) маю гарний декоративний сад, теплицю невелику♥️
Якщо ви в приватному будинку - я плела кашпо зі штучного ротангу