Мать драконов• 13 февраля 2024
Чоловік військовий.. довіряєте на всі 100%?
Все частіше чую ,як хлопці зраджують ... Стала і себе накручувати ...
Зрозуміло, що і під боком може зрадити . Але там взагалі ніяк не дізнаєшся.
Як відштовхуєте від себе такі думки і чи є вони в вас взагалі ? Чи то я панікую ? ’Букєта’ також не хочеться отримати
Малая еще та• 13 февраля 2024
Тю, довіряю звісно. А нащо чоловік, якому не довіряєш... Я в собі більше сумніваюся, чим в ньому:) Не в сенсі, що я хочу йому зрадити, а по рівню довіри...
Хочу на Балі• 13 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
Ви така геть наївна, що впевнені, що він вам все надсилає?
Взагалі-то у більшості дружин є дублікат карти. Тут неможливо не знати. Тим паче якщо зарплату знати.
Усміхайлик• 13 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
На 0, или там красавицы остались ? Вы прикалываетесь или не знаете что такое война ?
Я там була. Їздять на таксі вони туди, а не живуть. Ви дуже наївна жінка. Багато там дівчат, а таксі від Краму до локації , може і 2 тис коштувати, дивлячісь яка зона. Їде не одна, а відразу 4 може бути.
Дівчата, не будьте наївними. Страшних і беззубих не бачила)))
Интимная• 13 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Нема там таких)))Нещодавно приїхала з Краматорська. Дівчата гарні, та і ціна від 4 і до 8 тис. Так, мені розповіли сослуживці і ціни, і все , як це відбувається. А також там багато дівчат військових і незаміжніх, всі вони теж красуні. І всі теж у відносинах з військовими, і 90 % з одруженими.
Так що не треба набріхувати. Була я там і раніше, нічого не змінилось. Є такі, що розсікають на крутих тачках, як з Голівуда. Є і приїздять прямо туди , де розташовані військові. Їх проводять до офіцерів вищого складу.
Так, що слухайте свого далі)))
Я ще, як було АТО то в Часів Яр часто їздила, то там теж саме було. Всі дівчата військові і там гарні були.
Так, що слухайте свого далі)))
Совершенно верно. Я тоже вижу девочек военных - красавицы, и наемницы есть иностранные, и даже тут была тема как обычная девушка собиралась на свидание с военным то ли в славянск, то ли в краматорск не помню уже, познакомились в интернете.
ЗдесяЯ• 13 февраля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ви зараз не у Судані випадково?)
А автор о каких военных спрашивает???
ЗдесяЯ• 13 февраля 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Муж на войне с 2014 года , и уже тогда про эти измены говорили . Мой сказал да , они есть эти измены , нооооооо…. Вы должны понимать какие там красавицы- алкоголички беззубые и не мытые ) ну если ваш на такое посмотрит ) то не стоит расстраиваться)
Святая простота
західний_діалект• 13 февраля 2024
Ну.... Мій реально в окопі був, там жінок немає. Коли виводили, то в розбомблена село, де 2-3 бабки. При бажанні, звісно міг найти, але я не в курсі, витрат великих не було, картка в мене. Зрештою, зрадити може кожен, без прив´язки до професії
Дайте подумать• 13 февраля 2024
Довіряю звісно. Про таке взагалі не думаю, аби живий і здоровий був, то він більше переживає що мене хтось тут вкраде поки його нема
Мальчун-задирун• 13 февраля 2024
Ответ дляДідова баба
Думаєте, що знаєте
Розрахунковий лист може приходить на емейл і вона бачить
Куплю орехи• 13 февраля 2024
Так довіряю. Як і він мені, в мене в столиці явно можливостей для зрад більше, ніж в нього там. Всі дорослі люди і знають, як собі допомогти зняти напругу.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Так, що слухайте свого далі)))
Ну явно не анонима который понятия не имеет что такое война
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ну так наивная иди и воюй ты, или своего с под юбки достань
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 февраля 2024
Ответ длязахідний_діалект
Эти не поймут , они сидят где-то на выплатах и мужья под юбками . Может и не стреляют никого на войне
Ну шо не так?• 13 февраля 2024
Если мужик свинья , то не важно в форме он или нет. Грязь найдет
Глаголиця• 13 февраля 2024
Довіряю.
У мого характер такий, що розповів би або проколовся миттєво.
Геть не вміє хитрувати. І є певна гидливість. Якщо закохається по-справжньому, то зважиться, думаю. Але тут вже зовсім інша розмова, закохався - вітаю, речі отримаєш новою поштою, на розлучення подам сама.
Якщо геній маскування раптом за 20 років прокинувся, то що ж. Не спалився - молодець.
Але ніяких навіть натяків на швидкий секс із маркітантками нема. То чому б не довіряти? Я зараз більше хвилююся, щоб повернувся здоровим і живим. Ще за потенційну зраду хвилюватись якось сил нема.
Щебетушка• 13 февраля 2024
Ответ дляMama mila
Близька знайома, до війни 15 років разом, гарна сім´я, діти. Забрали його на війну. Минув рік, знайшов собі там нову сім´ю...
До того як дізналась, в житті б не подумала, що цей чоловік здатен на таку зраду. Жінці повідомив, що обирає цю нову сім´ю...
Таку саму історію знаю, тільки трохи менше жили разом. Були зовсім як одне ціле, фразу могли один за одним договорити. А потім раптово - ми вже не разом. І за півроку він у фб з новою дружиною і типу ’нарешті ми одна родина’. Не вгадаєш... чи то війна його так змінила, чи то його ніхто добре і не знав.
Але випадків, коли наче немає підстав підозрювати чоловіка, і за два роки не з´явилось нікого стороннього, я знаю більше.
Леплю из пластилина• 13 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Так, що слухайте свого далі)))
Вибачте, за питання не скромне, ви одна із них, ну звідки ви це все знаєте?
Ответ дляУсміхайлик
Какое такси, блокпосты стоят, свои по паролями ездят. Читаю, сколько жабья пишут из за зависти что ли🤣🤣
Прям не война, одно лядство
Борисфенка• 13 февраля 2024
Ответ дляГлаголиця
Довіряю.
Приблизно те саме. Довіряю, підстав хвилюватися поки що нема. Як буде далі - побачимо.
Шотуткоїться?• 13 февраля 2024
Ответ дляШвидкоруч
В отношение вашего военного мужа вас только это волнует?
Дурне питання. Бо в разі чого - то на плечі дружини
Дайте подумать• 13 февраля 2024
Ответ длячаревна
Лучше б бабы напрягаясь, кто выехал. А то их мужики как кабели голодные
Та думаю не від великої любові виїхали, хоча ситуації різні. Нажаль серед моїх знайомих хто виїхав пари розпались у всіх. Рік ще якось тримались, а потім все посипалось. Із тих хто на війні - ніхто поки не розводиться. Хоча чоловік розказує що деякі побратими розвелись - їх жінки знайшли собі закордоном нову пару.
Ну шо не так?• 13 февраля 2024
Ответ дляЩебетушка
Я без війни прожила 24 роки у шлюбі і раптом ...велике кохання.
Шотуткоїться?• 13 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Так, що слухайте свого далі)))
Ото ви автора заспокоїли
Интимная• 13 февраля 2024
Ответ длячаревна
Странно, чего так тогда боятся мобилизации, кормят, платят, шлюх подводят ( сарказм)
Чего здесь на форуме только не прочитаешь
Я просто вижу тех кто приезжает с нуля. Они замучаные, грязные, уставшие, просто покупают еду идут мыться и спать. А есть те кто в прифронтовых городах выполняет какие то другие военные функции. Не все прям на нуле, но все боятся туда попасть.
Шкідлива молекула• 13 февраля 2024
Мій 2 роки там. Довіряю повністю. Раз в 2-3 місяці зустрічаємось. Це він більше за мене хвилюється.
Автор, не накручуйте себе , ви ж свого чоловіка знаєте як ніхто, довіряйте і чекайте живим і здоровим
Детские_Будут?• 13 февраля 2024
Ответ дляУсміхайлик
Так, що слухайте свого далі)))
я про Краматорск тоже такое слышала, родственник туда с нуля ездил на передышки ,кому война а кому писечный бизнес
Детские_Будут?• 13 февраля 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ви зараз не у Судані випадково?)
не ,она наверное под Киевом ,знаю фею ,на смарте ездит ,спит с женатыми военными -активистка, волонтер ,саниструктор ,может кто узнает любовницу своего мужа