Мадам Тю-лю-лю• 13 февраля 2024

Порадьте хорошу лабораторію.

Поможіть з порадою. Треба здати глікований гемоглобін, де краще? Відгуки дивлюся - якось неоднозначно
Киця-бриця• 13 февраля 2024
Сінево

Дівчина заглядєніє• 13 февраля 2024
Да любая,оно одинаково
Язикувата Хвеська• 13 февраля 2024
Здаю все в сінево - раджу)
ЖенаАйтишнеГа• 13 февраля 2024
Где дешевле, там и лучше. Синево или Дила.
Не стесняюсь• 13 февраля 2024
Вже як півроку регулярно в сінево ттг роблю. Поки не скаржусь
Радуга-дуга• 13 февраля 2024
CSD.
Сінево багато помилкових результатів.
УжеВотДа• 13 февраля 2024
У мене мама минулого тижня ттг в сінево зробила безкоштовно. Там зараз програма НСЗУ діє - можна безкоштовно аналізи робити якщо є скеруівання
Мудробаба• 13 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
CSD.
Сінево багато помилкових результатів.
здаю регулярно в сінево, завжди все на високому рівні
ЛеньГуглить_правда• 13 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Далеко не в усіх містах це працює. Наприклад, в Дніпрі - тільки три офиси беруть аналізи за направленням НСЗУ. В моєму місті - жоден(
Треба перевіряти

автор Мадам Тю-лю-лю • 13 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
в сінево? ви не плутаєте?
Манка Я• 13 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
CSD.
Сінево багато помилкових результатів.
Якби було багато помилкових - їх би закрили давно від кількості скарг
УжеВотДа• 13 февраля 2024
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
в сінево? ви не плутаєте?
Так, це у них нова програма з нового року наче запустилася. Або може і раніше було а я не в курсі була.
автор Мадам Тю-лю-лю • 13 февраля 2024
Ответ дляУжеВотДа
дякую, подивлюся
Пешеходик• 13 февраля 2024
Сьогодні була в ендокринологічному центрі на Рейтарській ,так ендокринолог казала ,що в сінево багато помилок.
НаБалКоніХодять• 13 февраля 2024
Ответ дляПешеходик
Лікарям часто вигідно щось рекомендувати або не рекомендувати), бо можуть мати з цього користь. З сінево наприклад НСЗУ співпрацює, а це про щось говорить.
Пешеходик• 13 февраля 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Лікар взагалі нічого не нав´язувала ,просто сказала так.
Я вже була зі своїми аналізами.
То раніше кожний лікар в ’свою’лабораторію відправляв,і спробуй піди в іншу ,то буде істерика ,зараз з цим не стикаюсь.
Радуга-дуга• 13 февраля 2024
Ответ дляМанка Я
Багато лікарів не довіряють цій лабораторії.
Якщо взяти Київ, то відділення на кожному кроці і всі аналізи звозять лише в один центр. От тому і багато путанини
Зайканалужайке• 14 февраля 2024
Синево или Дила.
Лялькодзьоб• 15 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Та ну. Сінево ж штрих-код на кожну пробірку клеять, яка ще плутанина

Радуга-дуга• 15 февраля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Клеїти то можна все!
А от коли отримаєш результат, в якому в тебе легені вже гниють, то м´яко кажучи, не дуже приємно.
А хтось отримає зовсім інше
Після Сінево лікар відправила перездати аналіз в державну.
Днк -лабораторія співпали результати з державною

Це наш гіркий досвід.
Але вам вирішувати як краще діяти
Лялькодзьоб• 15 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Клеїти то можна все!
А хтось отримає зовсім інше

Це наш гіркий досвід.
Але вам вирішувати як краще діяти
Цікаво, який аналіз показує, що легені гниють?
Кожен собі обирає - це так. Для мене особисто чим більша лабораторія тим дорожче і крутіше обладнання. І сінево цілком влаштовує скільки здаю у них вже
Радуга-дуга• 16 февраля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Вибір лабораторії, це ваш вибір.

Ми здавали аналіз на фоні діареї і болей в животі.
А аналіз показав зовсім інший результат, при тому, що кашлю взагалі не було
Лялькодзьоб• 16 февраля 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Вибір лабораторії, це ваш вибір.

Так а що це за аналіз, який здається при діареї, а показує гниющі легені? Дивна і не дуже правдоподібна історія
Радуга-дуга• 17 февраля 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Цей аналіз називається загальний аналіз крові.