Поставив ортодонт попередньо артрит снщс,в мене при відкритті рота суглоб зміщається в сторону,замітила випадково як прийшла з питанням видаляти зуб мудрості,поки не можна сказали,зробила кт суглоба чекаю відповідб від лікаря,в кого було таке яке лікування,і на скцльки це серьйозно та небезпечно?
Ответ дляAlex_Kri
Пока нет ответа от врача, об этом можно не думать. Не факт, что артрит есть. А если и жалоб на сустав нет, кроме смещения... то с высокой вероятностью артрита нет
Ну так вона ж попередньо сказала,але так шосб переживаю,надіюсь шоб нічо серьйозного,мені 30,жалоб та ні,просто начали торбувати болі у віску і ростуть зуби мудрості