Корсет_на_шурупах• 13 февраля 2024
Хочу подякувати
Можливе комусь це здасться смішним, але я дуже вдячна всім вам. І мова не про військових зараз.
Можливо ви того не усвідомлюєте, але наразі кожний з нас робить щось важливе:
Хтось донатить
Хтось лікує
Хтось працює на оборону країни
Хтось купує українські товари і тримає економіку України
Хтось виховує дітей
Хтось хвилюється за близьких людей, що зараз на фронті
Хтось займається бізнесом, ризикує, але вкладаєтся в нашу економіку
І навіть якщо ви ще й досі вважаєте, що від вас нічого не залежить - це не так.
Важливий кожний з вас. Важливі дії і вчинки кожного з нас.
Ви і є наша країна, завдяки всім нам ми є як нація.
Тому просто дякую, що ви є. Тримаймося купи.
Хтось донатить
Хтось лікує
Хтось працює на оборону країни
Хтось виховує дітей
Блакитна устриця• 13 февраля 2024
Виходить
Що і сонька морозюк і грінкевичі і їм подібні теж наближали перемогу ?
Will_Be...• 13 февраля 2024
Автор, Вы - оптимистка, спасибо, что Вы есть. Страна на таких и держится.
Вас заплюют сейчас, набросают говна, но, Вы же понимаете, что это временное явление и в конце-концов все будет хорошо?
Natalia505• 13 февраля 2024
Дякую, вам. Гарний текст, прочитала із задоволенням, що не так часто трапляється.