Спасу мир• 13 февраля 2024
Не робіть як я. Сама себе покалічила спортом
Почала інтенсивні тренування по ютубу через день. Все було добре спочатку. Через 3 тижні різко забодали коліна так, що тепер (2 тижні потому без занять) я після незначної прогулянки не можу ходити, падаю з ніг. Під ногами шишки моі стали більшими. Це потрібно до ортопеда чи до кого звертатися? Розпач…. Була здорова до цього спорту. Шишки ніколи не заважали життю, а зараз розігнути ногу для мене боляче
Дама_с_караваем• 13 февраля 2024
травмування в спорті результат неправильного виконання вправ
Тектологиня 80lv• 13 февраля 2024
Если у вас не было подготовки или вы давно не занимались, то вы не понимали, что сразу нагружать нельзя?
Мальчун-задирун• 13 февраля 2024
Рост вес возраст , и фото шишек покажите
И раз у вас они были, то это уже проблемы и их надо было лечить
Обнимашкина• 13 февраля 2024
Да такое тоже бывает. Моя тётя йогой усугубила ситуацию с позвоночником.
Пиши-пропало• 13 февраля 2024
Вы по Ютубу, а я с реабилитологом в реб центре. Два раза, и каждый раз заканчивался стационаром
Спасу мир
• 13 февраля 2024
Ответ дляjulia-678c
Нафига было так резко начинать?
Хотіла схуднути
Спасу мир
• 13 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі
И нафига это было?
Почему не постепенно увеличивать нагрузку?
Бо на ютубі думала все буде ок….
julia-678c• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Бо на ютубі думала все буде ок….
Индюк тоже думал да в суп попал
ЛолитаНеРазлита• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Хотіла схуднути
А худеют от спорта? Сколько вам лет,что не знаете до сих пор- что худеют исключительно от дефицита калорий?
КартаБезКомиссий• 13 февраля 2024
Якщо багато зайвої ваги а ви як на аеробіці стрибали - то звичайно хана колінам. Ну і якщо не слідкуєте за технікою виконання.
Поліцейський патруль• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Хотіла схуднути
шишки-може бути кіста..,після нагрузок колін у мене.колись вилізло...((. а взагалі,- після ковіду часто побочка на сустави...я після кожного ковіду -маю цю радість, мовіксикам під рукою..,бо вже в хроніку перейшло.
Спасу мир
• 13 февраля 2024
Ответ дляПоліцейський патруль
І що ви робили? Подивилась в гуглі дуже схоже…
парИла я парИла• 13 февраля 2024
Нее, никаких приседаний и выпадов в мои 40+
Аквафитнес и йога спокойная
Кто крайний?• 13 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Худнуть від дефіциту калорій, а тіло підтягують спортом. Одне одному не заважає, а доповнює
ЛолитаНеРазлита• 13 февраля 2024
Ответ дляКто крайний?
И шо? Она хотела похудеть, ясно написано.
Білка в колесі• 13 февраля 2024
Отак і закінчуються безкоштовні тренування по ютубу. Лікування по формулах і інтернету і так далі
Закусенец• 13 февраля 2024
Зі спортом треба обережно, я себе майже до серцевого нападу довела з Джиліан Майклз, швидку викликали
ЭмчЭндЭм• 13 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
У мене з безкоштовними тренуваннями по ютубу ніяких проблем, але ж вправи роблю лайтові, і без навантажень на коліна бо знаю що мені не можна. У всьому має бути міра і здоровий глузд
Пошаманю• 13 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
О Боже. Я колись з нею займалась, результат подобався. Що з вами сталося?
Ласую колобками• 13 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Це точно. Я з нею худіла коли була 60 кг і коли 85, це небо і земля. Думала винесуть мене, тиск піднявся ... тепер тільки легенькі махи руками і ногами