Спасу мир• 13 февраля 2024
Не робіть як я. Сама себе покалічила спортом
Почала інтенсивні тренування по ютубу через день. Все було добре спочатку. Через 3 тижні різко забодали коліна так, що тепер (2 тижні потому без занять) я після незначної прогулянки не можу ходити, падаю з ніг. Під ногами шишки моі стали більшими. Це потрібно до ортопеда чи до кого звертатися? Розпач…. Була здорова до цього спорту. Шишки ніколи не заважали життю, а зараз розігнути ногу для мене боляче
КАПСЛОЧНИЦА• 13 февраля 2024
Я в минулому році почала займатися з тренером індивідуально і дуже багато переоцінила.
Розумію як я себе калічила, коли намагалась займатись по ютуб, чи на марафонах. Нормально, без школи для здоров’я, займатися по ютуб неможливо, якщо ніколи не займався спортом, якщо не дивишся на себе в зеркало і не розумієш що і для чого ти робиш.
До речі, тренери також бувають паскудні, то ще треба знайти розумну людини.
Ответ дляНу ниче се
Я так пішла одного разу в тренажерну залу, хотіла м´язи підкачати, проплатила індивідуальні тренування. Через тиждень розрив кісти яєчника після таких тренувань((
1. тренер має бути грамотним
2. ви маєте обстежитися перед тренуваннями і розказати тренеру про проблеми зі здоровʼям, бо від цього обирається наватнаження і вправи які можна, а які не можна робити.
повторюсь не всьо то гарний тренер, що гроші за тренування бере
Спасу мир
• 13 февраля 2024
Ответ дляMaryKa
А ви взагалі це вмієте правильно робити чи отак здуру, як-небудь? Є техніка виконання, щоб запобігти травмувань, дотримувались?
Ні(
Дама с собачкой• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Зроблю фото пізніше.
Не знаю як пояснити. Випуклості під колінами як кіста. Вага 70 кг, зріст 175
Автор! У Вас нет лишнего веса! 70 кг и 175см рост. Лишний вес у Вас был бы если бы Вы весили более 75кг. Зачем над собой издеваться? У Вас все в норме.
Страхованная• 13 февраля 2024
Ответ дляНу ниче се
А тренер при чем?
Паспортний стіл• 13 февраля 2024
Кисты бейкера, при обострении прикладывать на марле болтушку, обернуть пленкой, утеплить на ночь. Утром можно смазать гепарином или долобене. Щас найду рецепт болтушкт
Квітка папороті• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Бо на ютубі думала все буде ок….
по какому видео занимались?)
Паспортний стіл• 13 февраля 2024
Димексид 50 мл, вода для инъекций 200 мл, дексаметазон 8 ампул, аспирин 10 таблеток. Рецепт давал ортопед спортивной травмы Галузинский Олег Анатольевич. До войны принимал в Киеве
Невгамовна• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Хотіла схуднути
Я коли займаюсь з тренером вона постійно поправляє мої коліна, от прямо сидить стоїть біля них і пальцями корегує коли відхиляються від правильної постанови. Та і 1 см кудись не туди і все, працюють не ті мʼязи що потрібно.
Раздражевская• 13 февраля 2024
Ответ дляПиши-пропало
Вы по Ютубу, а я с реабилитологом в реб центре. Два раза, и каждый раз заканчивался стационаром
О, я тоже так с реабилитологом позанималась, причем предупредила про слабые места.
Сейчас сама себе составляю программу - пока норм, даже то что пострадало смогла восстановить
Раздражевская• 13 февраля 2024
Ответ дляСоображалочка
Можно же просто ходить гулять по вечерам
’Просто ходить гулять’ - не знаю, может кому-то это и помогает, но не мне, мне помогает только убиваться в зале, тогда прогресс есть.
Спасу мир
• 13 февраля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Дякую від щирого серця!
Це разово чи декілька днів можна накладати?
Пилосмок працює• 13 февраля 2024
Ответ дляНай хоч раз
+++
так само хотіла написати... Автор, то не спорт був у вас, а чорті шо, раз такі побочки вилізли
Я взагалі дома за спорт не вважаю - це розминка, зарядка, лфк, але не спорт
все верно, читаем определение что такое спорт)
Пилосмок працює• 13 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
конечно. даже самые простые казалось бы приседы и то надо уметь
Голодаю• 13 февраля 2024
Ответ дляПарова машина
Заставь дурака молиться - он и лоб разобьет.
это про меня в прямом смысле. на втором занятии по сквошу на первой же минуте споткнулась и влетела со всей силой с разбега в стену головой. половина лица - сплошной синяк, глаз два дня не открывался, половина брови нет. еще и ушибла колено и палец на руке.
Ну ниче се• 13 февраля 2024
Ответ дляСтрахованная
А тренер при чем?
Тренер дала велику вагову нагрузку на тренажери.
Туся муся• 13 февраля 2024
Ответ дляДама с собачкой
Автор! мне нравится одно высказывание; Если бы спорт был полезен, то у каждого еврея в доме стояло бы по три тринажера)))
Полезна ходьба на длинные расстояния. Проходите каждый день по 10 километров и результат будет уже через неделю, заметите что штаны вам велики))) С лишним весом нельзя бегать и скакать, страдают суставы! Только ходьба.
Ніфіга
по перше, це неймовірну купу часу треба мати, по друге - навантаження на голеностопи та інші зв´язки стоп. І по третє: от зараз дождь та темно, цікаво гуляти, неймовірно. Попу не підтягує, прес не качає, м´язи спини не укріплює ......
Пацан к успеху шел• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Бо на ютубі думала все буде ок….
ютуб молодец. но вы могли не правильно приседать, не правильно распределять нагрузку. растянуть связки, да просто от нагрузки пошли отеки, особенно, если вес большой. всегда надо начинать постепенно. по 5-10 мин в день. и постепенно увеличивать нагрузку и время
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 февраля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Якщо багато зайвої ваги а ви як на аеробіці стрибали - то звичайно хана колінам. Ну і якщо не слідкуєте за технікою виконання.
як каже наш кум-травматолог, коли до нього такі приходять з порваними менісками, ’можна робити фото і сміло підписувати ’нет ума - считай калека’, причому каліка - в прямому розумінні’
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 февраля 2024
Ответ дляБілка в колесі
Отак і закінчуються безкоштовні тренування по ютубу. Лікування по формулах і інтернету і так далі
часто так закінчуються і платні в фітнес-клубах
ЭкстрасенсиХаЯ• 13 февраля 2024
Ответ дляЗакусенец
Зі спортом треба обережно, я себе майже до серцевого нападу довела з Джиліан Майклз, швидку викликали
о, жертв цієї програми дуже багато..
Пиу!Пиу!• 13 февраля 2024
Ответ дляЛолитаНеРазлита
А худеют от спорта? Сколько вам лет,что не знаете до сих пор- что худеют исключительно от дефицита калорий?
Это само собой. Но физические нагрузки сжигают калории, вы об этом не знали?
13чудоСВЕТА• 13 февраля 2024
Хотіла схуднути-купила орбітрек, через кілька днів, мої коліна показали мені середнього пальця, поясниця, та взагалі, де з вени кров беруть. Проколола уколи, пропила таблетки, продала орбітрек. На виручені гроші купила винограду, чоловік зробив вино, і тепер я щаслива)
Білка в колесі• 13 февраля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Згодна. Там теж багато проблем
КвартираЧья• 13 февраля 2024
Розкажу і я про свій гіркій досвід. Мені 45+ взялась також інтенсивно приводити тіло в порядок ,+5 зайвих кг ,займалась також по Ютуб,стрибала,скакала ,як дурна ,потім робила глибокий присід і відчула сильну біль в паху ,не могла стати на ногу ,стояла як цапля хвилин 10 поки попустило, через деякий час ще раз така біль з´явилася ..Пішла я на МРТ тазобедреного сустава ...діагноз Коксартроз двосторонній 2 ступеня((( Зараз дуже обережно обираю вправи без фанатизму .Можливо мій досвід стане комусь в нагоді
Паспортний стіл• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Дякую від щирого серця!
ну пока не закончится бутылка с раствором, по идее не менее 5 раз, до 10ти
но у меня уже после пары раз начала слезать тоненькая шкурка, не вся кожа не пугайтесь) а просто раствор как слишком распарил кожу, и я стала сачковать после пяти дней
ША! я прийшла!• 13 февраля 2024
Ответ дляСпасу мир
Хотіла схуднути
Для того щоб схуднути, треба менше їсти. А спорт то дурня.