Робила незапланований чекап (почались проблеми з жкт).
Порадили також перевіритись у гінеколога. На УЗД органів малого тазу в правому яєчнику знайшли фолікулярну кісту (тобто був ановуляторний цикл). Гінеколог порадила здати гормони
Здала гормони - все в нормі окрім пролактину. Рівень пролактину - 37 нг/мл (при нормі 23). Хтось стикався з таким? В чому може бути проблема? Чи можуть препарати для жкт підвищити рівень пролактину? (я приймаю омепразол та креон)
Чи треба звертатись до ендокринолога?
Прочитала, що від підвищеного рівня якраз можуть бути ановуляторні цикли.
Чи треба звертатись до ендокринолога?
Мир Регланов и Футболок• 13 февраля 2024
Так. В мене якось був функциональний полікистоз. Його визивав підвішений пролактин.
З пів року пішло на релюгування пролактину. Пролактин прийшов до норми. Кисти перестали з´являтися.
Elina Zorina• 13 февраля 2024
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Пролактин регулюється гормональними препаратами?
freedom_2015• 13 февраля 2024
Ответ дляVivianna_
какая идиотина всем лепит «🤦♀️»?
то хвороба якась
Мир Регланов и Футболок• 14 февраля 2024
Ответ дляElina Zorina
Так.
Viktiriia-ec46• 14 февраля 2024
приймаю достінекс на постійній основі, пожиттєво-як мені сказали. був 2950, через гормональні препарати, овуляцій не було. але навіть на цьому препараті в рік два цикли без овуляцій (минулий рік)