#Пойду_кгадалке• 13 февраля 2024

Коли ефект від фотоепілятора

Фотоепілятор філіпс. Вже 2й сеанс - результату не бачу. Можливо на обличчі волосся і не росте так активно. Інші зони - все, як і було. Волосся темне, шкіра світла. Роблю все за інструкцією, на 4й потужності з 5ти, так визначив сам епілятор. Коли ви побачили перші результати? Бо якось я розчарована
Пригощаю кашею• 13 февраля 2024
Я почала минулої весни, робила двічі на тиждень десь 3 тижні, потім вони стали рідше та повільніше рости. Літом вже робила раз на тиждень, потім перестала. До зими знову волосся відрісло, ось весною знову почну к літу готуватися.

Бойова• 13 февраля 2024
Ответ дляПригощаю кашею
Если не ошибаюсь, первые 2 месяца нужно делать раз в две недели, а не два раза в неделю
А дальше раз в месяц
Пригощаю кашею• 13 февраля 2024
Ответ дляБойова
А дальше раз в месяц
Я робила по інструкції з мого фотоепілятору :)
автор #Пойду_кгадалке • 13 февраля 2024
Ответ дляБойова
А дальше раз в месяц
Так, у мене так програма планує. 5 тижнів, 2 сеанси, але різниці я поки не помітила(
Бойова• 13 февраля 2024
У меня тоже филипс люмеа или как-то так называется, не помню)
Делала 4 месяца, т.е.6 раз
Тут русня напала, уехала и остался эпилятор в Харькове
Уже и привезли мне его, а я так и не начала снова делать, по старинке брею
автор #Пойду_кгадалке • 13 февраля 2024
Ответ дляБойова
Делала 4 месяца, т.е.6 раз
І як за ці 6 разів, якийсь ефект був?
Бойова• 13 февраля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну вот я делала 6 раз, у меня медленнее росли и местами не было волос
но увидела я это после 4-ого использования
автор #Пойду_кгадалке • 13 февраля 2024
Ответ дляБойова
О, є надія
Бойова• 13 февраля 2024
Ответ для#Пойду_кгадалке
О, є надія
Я делала только подмышки и бикини,т.к на ногах варикоз
Вот подмышками вообще мало волос было после 6 процедур
На лобке прямо проплешины были видны, а вот на губах после 6 процедур все осталось как и было

Чучало яблуні• 13 февраля 2024
через пару месяцев увидите