ТАЗератти
• 14 февраля 2024
Американський альтернативний журналіст такер карлсон взяв історичне інтерв´ю у владіміра путіна. владімір путін з радістю поділився з конспірологом усіма можливими версіями створення України, розказав про поляків та австрійський генштаб, розповів, як батько Володимира Зеленського (1947 року народження) воював у Другій світовій війні. І навіть показав листи Богдана Хмельницького комусь. Тобто зробив все те, що ніколи не станеться на уроках нормальної історії.
Телебачення Торонто
АдеКВАтная• 14 февраля 2024
Мне понравилось, как пошутил бывший президент Монголии по этому поводу)
ТАЗератти
• 14 февраля 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Как?
ТАЗератти
• 14 февраля 2024
З телеграм:’Я ему говорил, зачем ты, Володя, водишься с этим Макроном? Твой же отец воевал с Наполеоном в 1812 году..
Печенеги обещали Ленину не допустить расширения НАТО за Днепр. Мне об этом лично Богдан Хмельницкий писал, вот документы.’
ТАЗератти
• 14 февраля 2024
Ответ дляязззззь!!!
Он вообще на себя не похож, толи морду сменили , толи так накололи
Еще из коментов:
’Я коли навчалась в медичному у нас був цикл психіатрії. Нам на «інтерв´ю» приводили людей з різними психічними розладами, саме на «інтерв´ю». Бо хворими їх називати при них не етично. І вони поводили себе саме так, як путін на цьому інтерв´ю один в один! Молоди таке, що на голову не налізе і щиро вірили в те, що мелять! Навіть поза як у нього тупо старий шизік з елементами манії та маразму’
Неваляшкина• 14 февраля 2024
у меня часа три была истерика по письмам Богдана Хмельницкого, но было бы смешно, если бы не было так грустно...
ТАЗератти
• 14 февраля 2024
Ответ дляНеваляшкина
Комментарии тоже веселые)
Я на хвилинку• 14 февраля 2024
Типовий представник росіян.
Дякую, що щиро демонструє світу ким вони всі є.
Гарантую неперелевки• 14 февраля 2024
Тем не менее 1 млрд просмотров и это только с твиттера..
Он предложил договариваться. И Украины в этом процессе нет, к сожалению.
Они делят нас, твари .
Но можно конечно посмеяться .. .
Они делят нас, твари .
Но можно конечно посмеяться .. .
Стигла полуниця• 14 февраля 2024
А цікаве інше
Жоден історик ради не виступив ніде з тим, що щось там не сходиться.
Расіяне то ладно, у них лапша давно висить і всі вірять, що України не було і т.д. Але ж науковці, історики блогери. Там же такі ляпи були, над якими весь світ сміється.
Одна надія - можливо завдяки цим мемам люди за кордоном побачать яке воно недолуге і з ким ми воюємо, і кого вони ’захищають’
Жінка з перцем• 14 февраля 2024
Ответ дляязззззь!!!
Та він це. В путіна з головою не в порядку, він дійсно вірить в те, що каже(
АдеКВАтная• 14 февраля 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
Они делят нас, твари .
Но можно конечно посмеяться .. .
Они делят нас, твари .
Но можно конечно посмеяться .. .
Меня в этом плане пугает программа и предвыборные обещания Трампа, у которого есть шанс стать президентом ((