Пошаманю• 14 февраля 2024
Через какое время нужно делать новый, свежий ремонт?
Кто обновлял кухню,обои, мебель , интерьер в квартире?Сколько прошло лет после старого ремонта?
Блиск думки• 14 февраля 2024
Около 10 лет.
Вот моемумремонту 4,5 года. Вообще не вижу смысл что-то менять, или даде освежать
Гл. Амурная• 14 февраля 2024
Років 10.
Якщо нема факторів, що псують стіни ( діти, тварини), тоді може треба освіжити стіни.
Лама_мама• 14 февраля 2024
Заехали в новострой, ремонт с 0, интерьер в традиционном стиле, вне моды и времени - 7-й год, всё как новое. Нет ни смысла, ни желания переделывать либо что-то менять, ничего не надоело
Говорю відверто• 14 февраля 2024
По финансам смотреть и износу ремонта.
Моему 6 лет, уже надоел ( ничего не испортилось) и сменила бы всё, если б не война/ракеты/шахеды
КАПСЛОЧНИЦА• 14 февраля 2024
Моєму ремонту зараз 9 років. Робили недешево й якісно. От зараз деякі думки вже є щось десь змінювати
Пошаманю
• 14 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Що хочете змінити?
Гл. Амурная• 14 февраля 2024
Ще, мені здається, треба робити максимально нейтральну базу ( стіни, підлогу, стелю) та мінімалістичні меблі, тоді буде можливість освіжити інтер´єр за допомогою декору, текстилю і т.д.
Дайте вподобайок• 14 февраля 2024
Я люблю мінімалізм, все таке просте і лаконічне, тому особливо не бачу сенсу робити ремонти часто. Незначний декор я і так періодично міняю, а от масштабно (меблі, техніка і т.д) навіщо? Робила ремонт 5,5 років тому, усе, що зробила наче і зараз актуально 🫣
Ще роки 2 точно не буду нічого чіпати.
Хіба що диван заміню і то, бо кіт подер його трошки, зараза.
Ще роки 2 точно не буду нічого чіпати.
КАПСЛОЧНИЦА• 14 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
Що хочете змінити?
Фартух на кухні, фасади. Шафу розпашну в дитячій. Гардеробну трохи по-іншому спроектувати хочу. Двері вигоріли, бо сонячна сторона((
А так за ці роки глобально нічого не постраждало. Стіни пофарбовані хорошою фарбою, то лише в деяких місцях дитина коцнула. Ремонт ще більш-менш актуальний, тож усі зміни поки терплять )))
бювет_в_обед• 14 февраля 2024
Я думаю лет 10
В хрущевках люди и живут и по 30 лет ремонту , знаю у кого с 72 года ремонт не делался, нет желания или возможностей у людей
Я так не могу. Жила в съмной кв без ремонта, это угнетает
Хорошо когда чисто и свежо, приятно. Жизнь одна
Пошаманю
• 14 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Фартух міняти,то треба старий збивати і новий класти.Трошки накладно.Але я теж хочу новий фартух і фасади зі столешнею.
Пошаманю
• 14 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Ще роки 2 точно не буду нічого чіпати.
О,нагадали про диван.Теж хочу новий,бо кіт подер.Тільки вже хочу кутовий диван.
Пошаманю
• 14 февраля 2024
Ответ дляГл. Амурная
У нас була нейтральна база на той момент модних теплих відтінків.Але зараз в тренді холодні відтінки,переважно сірого кольру.
Дідова баба• 14 февраля 2024
Ремонту 7 років, потрібно тільки у сина в кімнаті поміняти меблі та шпалери. Меблі уже не відповідають йому віку. А в іншому квартира в нормальному стані, років 5 точно нічого змінювати не будемо.
Сонячний день• 14 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
А вони вам подобаються?
Дайте вподобайок• 14 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
Я теж люблю кутові ❤️
Дайте вподобайок• 14 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
От коли я 5+ років тому робила сірі стіни, під білі меблі, то на мене косо дивилися і казали, що я наче у псих лікарні живу чи у під´їзді😂
А зараз усі ці люди теж саме роблять і нічого, раптом стало комфортно 🫣
Stepa_nida• 14 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
Не сьогодні немає ’тренду’ на теплоту кольору))
КАПСЛОЧНИЦА• 14 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
У мене скло. Легко зняти. Тоді мало бути однотонне і не так би бісило) Але мій вагітний мозок захотів якоїсь абстракції, а її зробили не в тих тонах. Та й потому вже, так і живемо))
Пошаманю
• 14 февраля 2024
Ответ дляStepa_nida
Я же написала,что сейчас холодные тона.
Вапщета• 14 февраля 2024
у меня ремонту 5 лет, квартира в новостройке, поэтому ремонт делался с 0. Ничего не хочу менять, разве что в прихожей стена запачкалась от курток и сумок, ее бы подкрасить, но мы так редко там находимся, что никто и внимание не обращает
Поліцейський патруль• 14 февраля 2024
Если делается с нуля и качественно, то думаю и через 10-15 лет всё будет смотреться хорошо или минимально надо будет подкорректировать.
Мы раньше снимали старую квартиру.В комнате поклеили недорогие обои и потолок.А на кухне тому ремонту лет 30 было, в коридоре так же, в ванной хозяин положил немного кафеля где душ, по нашей просьбе. А то те стены, что он шпаклевал для симпатичного вида на месяц, они постоянно гнили и сыпались.
Сейчас живем в новострое, ремонту лет 5 наверное есть. То небо и земля,с прошлой квартирой. Мебель нормальная, новая. То зачем ее часто менять? А стены крашены, то можно закрасить всякие мелкие недочеты за эти годы.
Секс-Бомба• 14 февраля 2024
Ответ дляАпофиозная
В приличных домах 2 раза год, следуя модным тенденциям.
😂👍
Stepa_nida• 14 февраля 2024
Ответ дляПошаманю
Я же написала,что сейчас холодные тона.
Не зовсім точно сформулювала.
Якщо ми говоримо про дійсно актуальні інтер´єри, не має значення, теплі це кольори чи холодні.
Будь-який сучасний інтер´єр можна виконати в різній теплоті, той же лофт можна виконати зі сірої штукатурки та металу, а можна з цегли та латуні.