Допоможіть знайти• 14 февраля 2024

По слідам теми "Хвастайтесь!"

Оце почитала. 80% жінок чоловіки геть нічого не подарували. Якщо чоловік служить- то одне. Але якщо ні. Хіба важко подарувати якісь цукерки, троянду? Це зробити приємне жінці,з якою ти спиш і ділиш дах. По відповідях видно,що багато і хотіли б щось отримати,але чоловіки пофігісти. Знак уваги - завжди приємно. Тим більше, що чим більше щаслива і задоволена жінка, тим щасливіша родина. Невдоволена і нещаслива жінка- то біда,і недалекі чоловіки цього не розуміють ніяк.
Хіба це життя? навіщо той заміж? Жити з тим,хто навіть зайвий раз сраку не підніме,щоб купити ту троянду чи смаколик. Чи просто піти десь кави попити разом,створити настрій собі,а не одна сірість і рутина,одне і те саме,побут,прибирання,кухня,діти.
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
И мы так тоже два рождества
И китайский НГ (ему просто повезло что в субботу выпал)
Навруз отмечаете?

ХвостПистолетом• 14 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Вот это крик души).
Я не романтик, мне лишь бы деньги были. Цветы эти и конфеты нах не нужны
Називайте речі своїми іменами - ви меркантильна.
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Навруз отмечаете?
Блин, может и да, только не знаю что это
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
21 марта - иранский НГ, день весеннего солнцестояния
Майданщица• 14 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Да, меркантильная. Мой муж в курсе)
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Тогда да. Мы отмечаем все солнцестояния
ХвостПистолетом• 14 февраля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
А мне пофигу. Почему вас другие люди волнуют так?))
Тому ще це суспільство 🤷‍♀️ хочете ви чи ні, але в ньому, ви його частина. Ваша донька вийде заміж за хлопця з родини, де не прийнято балувати жінку (умовно). Ви по роботі будете стикатись із людьми, які незадоволені життям, які ображені і від цього погано з вами спілкуються.
Чим більше задоволених життям людей в суспільстві, тим це суспільство д_бріше, розумніше та уважніше до вас, до ваших потреб в адекватному спілкуванні.
Дивно, що ви цього не розумієте
ХвостПистолетом• 14 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Да, меркантильная. Мой муж в курсе)
Ви цим пишаєтесь? На мій погляд це не є приводом пишатися собою та своєю родиною, бо як тільки похитнеться фінансовий статус, то і родина розпадеться
Замороженная селедка• 14 февраля 2024
Сходил за кофе) вкусное , То что мне надо )

Майданщица• 14 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Так люблю советчиц). Никогда в глаза людей не видели, но знают как у них все будет).
Братья Капли• 14 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Дивно, що ви цього не розумієте
Немає грошей у людей і від того немає легкості буття і задоволення
Едимнаморе• 14 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
А чем тюльпаны сейчас или в декабре отличаются от мартовских через две недели?
Тюльпани в лютому від березневих нічим не відрізняються. А з травневими різниця очевидна
Нетутешня• 14 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
ви мене не зрозумієте,але поясню. За ведичною давньою літературою _ ОСНОВНА УМОВА ЩАСЛИВОЇ РОДИНИ- 70-80% часу жінка має отримувати задоволення і лише 20% працювати. У чоловіка навпаки - 20% часу він отримує задоволення,уваги від жінки і 80% він робить для задоволення жінки. Ось тоді родина щаслива. Ось чому не варто бігати навколо чоловіків.ось чому в ліжку насамперед чоловік старається для жінки,а не трахнув і захропів,а ти як хочеш. Це написано у давній літературі.
Давняя литература давно устарела
Сейчас гендерное равенство
Вы своему какие рафаэлки подарили ?
Я пані прохана...• 14 февраля 2024
Раньше с мужем другу другу шоколадки дарили зачем? Потому что ж ´праздник´, потом перестали этой фигнёй страдать
У нас хватает в этом месяце праздников, у мужа ДР, годовщина наша и 8 марта скоро, вот эти праздники и отмечаем
А сегодня какая-то показуха, а не праздник
ХвостПистолетом• 14 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Чому буде? Це зараз э.
ОленаЯ• 14 февраля 2024
Автор, мені квіти і цукерки - це так неромантично, штамповано. Якби чоловік був поряд, то подарував би квіти. Не всі люблять таке.
ХвостПистолетом• 14 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
Згодна. Немає легкості буття та задоволення і через це немає грошей. Порочне коло і дехто не розуміє цього, так і живуть
Майданщица• 14 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Чому буде? Це зараз э.
Вы не помните, что написали постом выше?
Свекруховна• 14 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Так тем более
когда есть деньги то что неможно купить красивый букет ?
Я не люблю все эти веники, но мужу не говорю, он мне периодически дарит

Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляНетутешня
Давняя литература давно устарела
Сейчас гендерное равенство
Вы своему какие рафаэлки подарили ?
Я подарила в коробке-сердечке - в атб на них акция, вроде, 167 грн
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
И чем плохи зимние тюльпаны?
Почему надо ждать мая чтоб насладиться красотой?
Виннипуховна• 14 февраля 2024
Ответ дляМіс Всесвіт
У меня больше вопросов вызывают женщины, что живут всю жизнь с мужчинами, что их не любят и не уважают
Так а які, власне, питання? Не всі красуні і королеви. Я рада, що хоч хтось захотів створити зі мною сім´ю. Вийшла заміж у 29 років. Ні зовнішності, ні темпераменту, ні достатку. Жила в гуртожитку від роботи, таке... Хоча медалістка і червонодипломниця, але закінчила педагогічний вуз. Батьки народили мене пізно, самі теж бідні, в селі. Я й не чекаю вже того тюльпана на свято, раніше було, плачу тихенько, шкода себе. А це вже очерствіла.
ХвостПистолетом• 14 февраля 2024
Ответ дляМайданщица
Памʼятаю. Це ваш теперішний стан: залежність відносин виключно від грошей. І не треба сприймати все особисто. Мій пост як приклад загального на вашому випадку
Первоклашка Я• 14 февраля 2024
У мене завтра день народження, то я пожиттєво в прольоті з подарунками на Валентина. Всі на дн дарують лише.
АнтиТанкист• 14 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Здравствуйте, инопланетянка)
И давно Вы замужем?
Сколько Вам лет?
Пещеру прибрали?
Косулю в зубах ждете?
Як_наготую...• 14 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
И чем плохи зимние тюльпаны?
Шикарні! Боже, як я люблю квіти)
AnnaOst• 14 февраля 2024
Я згадала що сьогодні за свято коли свекруха прислала в вайбері листівку з днем Валентина) причому з чоловіком ми до цього по телефону говорили, але ні він, ні я не згадали про ’свято’. Не для всіх цей день свято. А от радувати кохану людину коли є настрій,бажання і можливість - тут я завжди ’за’!
АнтиТанкист• 14 февраля 2024
Ответ дляAnnaOst
Меня сегодня охранник на работе поздравил)))
Швендяю містами• 14 февраля 2024
Бляха!!!! Ну невже ЗАРАЗ, коли життя - така шматка цінність, і треба радіти просто тому, що кохана людина поруч...невже ви цього не розумієте?!?!?
АнтиТанкист• 14 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
Так, не ломайте нам кайф)))