Допоможіть знайти• 14 февраля 2024
По слідам теми "Хвастайтесь!"
Оце почитала. 80% жінок чоловіки геть нічого не подарували. Якщо чоловік служить- то одне. Але якщо ні. Хіба важко подарувати якісь цукерки, троянду? Це зробити приємне жінці,з якою ти спиш і ділиш дах. По відповідях видно,що багато і хотіли б щось отримати,але чоловіки пофігісти. Знак уваги - завжди приємно. Тим більше, що чим більше щаслива і задоволена жінка, тим щасливіша родина. Невдоволена і нещаслива жінка- то біда,і недалекі чоловіки цього не розуміють ніяк.
Хіба це життя? навіщо той заміж? Жити з тим,хто навіть зайвий раз сраку не підніме,щоб купити ту троянду чи смаколик. Чи просто піти десь кави попити разом,створити настрій собі,а не одна сірість і рутина,одне і те саме,побут,прибирання,кухня,діти.
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
У меня хрустальные, огромные, какая посудомойка?
Кстати хрусталь (если влазит конечно) идеально моется в пмм. Руками так не отмыть.
Омлетик• 14 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
Мені так смішно))Сьогодні мала почекати біля ринку маму, то там кілька підряд таких кіосків з квітами. Кожний чоловік, хлопець який підходив квіти вибирати був з сумним обличчям і підходив як на розстріл
Бо ціни кусь-кусь
Люблю порядок• 14 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
ви мене не зрозумієте,але поясню. За ведичною давньою літературою _ ОСНОВНА УМОВА ЩАСЛИВОЇ РОДИНИ- 70-80% часу жінка має отримувати задоволення і лише 20% працювати. У чоловіка навпаки - 20% часу він отримує задоволення,уваги від жінки і 80% він робить для задоволення жінки. Ось тоді родина щаслива. Ось чому не варто бігати навколо чоловіків.ось чому в ліжку насамперед чоловік старається для жінки,а не трахнув і захропів,а ти як хочеш. Це написано у давній літературі.
Ну таки шо? Киндер, кюхе, кирхе, босая и беременная. Женщины не поддаются обучению, им нельзя голосовать и вот это все? У миня лапки.
Ваше дело как себя предъявлять этому миру, только не надо задвигать это в идеалы, пожалуйста. Миллионы женщин борются за свои права, доказывают что и у них есть мозг, права, голос и тут появляетесь Вы со своим ’хочу цветочки’, а кто не хочет тот кобыла.... Испанский стыд
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
Вот я ж и пишу - я такой перестала пользоваться .
Поменяла на другие.
Муж большие букеты дарит, раньше я их в ведро ставила, потом купила комплект ваз и стаканы под них. Тяжеленные. Ибо все мои вазы перебили кошки.
Як_наготую...• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Я её носить боюсь, какая уже посудомойка
Колір квітів просто
Luxurygirl• 14 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
А для чого той букет? Що в ньому гарного?
Ничего, вы правы это уродство
Братья Капли• 14 февраля 2024
А взагалі жінки хочу сказати, що скільки би тут не говорили що має давати чоловік.Вони не мають грошей! не заробляють по справжньому багато щоб хватало навіть на обеспечене середнього класу життя!
Тому говорити що вони мають давати то якось навіть і смішно.
Luxurygirl• 14 февраля 2024
Ответ дляБратья Капли
Ну потому что жлобье
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Колір квітів просто
Такое собрала. Но, честно, лучше цветы в банках, чем вазы без цветов(
Те цветы были на ДР
Братья Капли• 14 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Ну потому что жлобье
Ну шо поделаеш)Як то кажуть які вже є)
Luxurygirl• 14 февраля 2024
Ответ дляЛюблю порядок
При чем тут цветы к феминизму
Давайте не путать палец с одним местом
Невгамовна• 14 февраля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Мені якось все одно, ту квіточку та конфетку я собі і сама купити можу і не треба чекати 14 лютого )
Сама, да сама. Наші жінки собі яйця відростили і думають, що так треба.
Як_наготую...• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Те цветы были на ДР
І Вази гарні. Але з квітами виглядають краще
Едимнаморе• 14 февраля 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я і сама собі не купую квіти, бо в мене є свій сад, то чекаю своїх тюльпанів та троянд.
Головне, щоб чоловік виконував інші функції добре, а ота вся романтика, залиште її для підлітків.
Як я з Вами згідна. Чекаю- недочекаюсь своїх тюльпанів, піонів. Вони так пахнуть! Не те що ці зимові штучні квіти.
Панна Кота• 14 февраля 2024
Считаю это праздником для подростков, или молодых пар.. первая влюблённость все дела..
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Я себе хочу хрустальные стаканы (именно стаканы а не всякие бокалы).
но пока не могу найти такие чтоб нравились. Мечтаю поехать в Прагу за хрусталем чешским когда то видела там вроде много интересного..
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Супер. Я б тоже боялась
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
Маленькие - стаканы, их было по 6 штук, но коты быстро располовинили
Едимнаморе• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А мне не нравится потом мою тяжеленную вазу мыть
, но мою молча. И цветы засохшие в мусорное ведро не влазят, но тоже молча ломаю и запихиваю, обдирая руки. И бурно радуюсь каждому новому букет! Фоткаю хвастаюсь семье!
Ключове в цьому тексті - хвастаюсь. Щоб усі позаздрили.
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
А чем тюльпаны сейчас или в декабре отличаются от мартовских через две недели?
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Тема так и называется
Хвастаюсь семье, так сын не отстаёт- жене на все праздники букетищи дарит
Невгамовна• 14 февраля 2024
Завжди святкуємо , ще з молодості, коли зустрічалися, обмінюємося подарунками. + торт та шампанське , вже чекає його з роботи.
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляНевгамовна
И мы всегда празднуем. Сегодня 26ой год
. Но мы такие - мы все празднуем и ещё кучу своих праздников.
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
И мы всегда празднуем. Сегодня 26ой год
Ага, и мы! Плюс теперь 2 Рождества. В субботу китайский новый год отмечали.
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
И мы так
тоже два рождества
И китайский НГ (ему просто повезло что в субботу выпал)
тоже два рождества И китайский НГ (ему просто повезло что в субботу выпал)
ХвостПистолетом• 14 февраля 2024
Підтримую вас, авторе. Ми разом з чоловіком більше 25 років, 22 роки офіційно в шлюбі. Вже більше 10 років як ми домовились, що це свято в нас без подарунків. Але завжди вечеря трохи інша, з вином та смаколиками, як припадає на вихідний день, то можемо й в кафе сходити.
Квіти мені чоловік приносить ввечері, коли йде з роботи.
В цілому ви все вірно написали: які б важкі часи не були, але підтримувати один одного треба, відмічати свою любов, свої почуття зайвий раз не зайве (вибачте за тавтологію). Квіти зараз не дешеві, але хоч рафаелки можна купити коханій жінці.
Ответ дляДопоможіть знайти
а в какой то другой литературе написано что женщину можно убить за то что она честь семьи опорочила. на заборе тоже написано...
когда вы уже послезаете с чужих шей