Допоможіть знайти• 14 февраля 2024
По слідам теми "Хвастайтесь!"
Оце почитала. 80% жінок чоловіки геть нічого не подарували. Якщо чоловік служить- то одне. Але якщо ні. Хіба важко подарувати якісь цукерки, троянду? Це зробити приємне жінці,з якою ти спиш і ділиш дах. По відповідях видно,що багато і хотіли б щось отримати,але чоловіки пофігісти. Знак уваги - завжди приємно. Тим більше, що чим більше щаслива і задоволена жінка, тим щасливіша родина. Невдоволена і нещаслива жінка- то біда,і недалекі чоловіки цього не розуміють ніяк.
Хіба це життя? навіщо той заміж? Жити з тим,хто навіть зайвий раз сраку не підніме,щоб купити ту троянду чи смаколик. Чи просто піти десь кави попити разом,створити настрій собі,а не одна сірість і рутина,одне і те саме,побут,прибирання,кухня,діти.
Пасти Ла• 14 февраля 2024
насильно замуж никто не выдавал и детей рожать не заставляли.
можно оставаться холостячкой без семейных забот и проблем, но всё равно ’побут’ никуда не денется.
хоть что-то, но придётся для себя, любимой, делать да ещё и добывать средства для житья-бытья.
наши замужние дамы сидят в декретах по 10+ лет и только ’стимулируют’ мужа зарабатывать ещё и скыглят.
Швендяю містами• 14 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Так, не ломайте нам кайф)))
Та насправді кожен живе як йому комфортно
Вам ОБОМ в парі хочеться робити подарунки 14лютого - то прекрасно
Але якщо якась пра обоюдно вважає що пофігу на те, то чому якась порадниця має своє фе висловлювати.
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
Меня сегодня охранник на работе поздравил)))
Блин, надо хоть куда-то выйти сегодня, хоть в атб
Вбигудях• 14 февраля 2024
Мені в 45 років теж не важлива вартість подарунка, а от увага - безцінна! Цукерки підкинуті зранку у мій рюкзачок це приємність на весь день
Допоможіть знайти
• 14 февраля 2024
Ответ длячаревна
А чего вы ожидали? Почитайте темы с какими живут, не удивительно, что потом прошлогодние тюльпаны постят, выдавая за свежие
я читала.. але якби там не було,там був красивий букет.там точно штук 50. .навіть якщо той чоловік подарував такий букет не тепер, а минулого року,то все не так погано..то дуже достойний букет. він коштує не менше 2500 тис. тут жінкам і 1 не дарують,а більшість 50-100 шт квітів лише у снах бачить
Швендяю містами• 14 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
ви мене не зрозумієте,але поясню. За ведичною давньою літературою _ ОСНОВНА УМОВА ЩАСЛИВОЇ РОДИНИ- 70-80% часу жінка має отримувати задоволення і лише 20% працювати. У чоловіка навпаки - 20% часу він отримує задоволення,уваги від жінки і 80% він робить для задоволення жінки. Ось тоді родина щаслива. Ось чому не варто бігати навколо чоловіків.ось чому в ліжку насамперед чоловік старається для жінки,а не трахнув і захропів,а ти як хочеш. Це написано у давній літературі.
Ото ж елкі... Виявляється треба життя переглядати, бо ж живу не за ведичною літературою/культурою/морфологією/і морфянкою туди ж....
Я завжди вважала що щаслива та сім*я, де два партнери задоволені тим, що є в їх стосунках.
І якщо Маня бігає навколо чоловіка бо до усирачки його кохає, і це влаштовує і Маню (... ну от з такою психологією вона народилась і живе), і Ваню (при тому він намагається також бугати навколо Мані), то певно треба Мані і Вані плювати і на ведів/і на мольфарів/ і на порадниць, що ваажають те фу і фе)))
Швендяю містами• 14 февраля 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
чоловік,який не може купити смаколика,не любить і не поважає
розкажу Вам історію... одну з....
Але вам певно те буде ’не то і не так’))
є чоловік, який ніколи не купляв смаколики просто так. Купляв коли жінка список напише
Не купував жінці квіти на виписку і не дарував нічого їй ’за сина і дочку’
Але вставав всю ніч до дитини - бо дружина ж втомилась за день (при тому що він сам хєрячить днем на роботі)
То що скажете - не любить такий чоловік і не поважає? Бо смаколиків на 14 не купив?))))))))))))))))))
Ответ дляДопоможіть знайти
достойний букет
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляВбигудях
Я своему на бокс с обедом приклеила - очень обрадовался
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
розкажу Вам історію... одну з....
Одно должно обязательно исключать другое?
тяжкаялюдина• 14 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
Тому ще це суспільство 🤷♀️ хочете ви чи ні, але в ньому, ви його частина. Ваша донька вийде заміж за хлопця з родини, де не прийнято балувати жінку (умовно). Ви по роботі будете стикатись із людьми, які незадоволені життям, які ображені і від цього погано з вами спілкуються.
Чим більше задоволених життям людей в суспільстві, тим це суспільство д_бріше, розумніше та уважніше до вас, до ваших потреб в адекватному спілкуванні.
Дивно, що ви цього не розумієте
Хах, мало вероятно, что отношение людей зависит от того интересует меня или нет, что им подарили или не подарили на валентина
если у вас так, то даже немного жаль вас.
Швендяю містами• 14 февраля 2024
Ответ дляОшеламиссимо
по словам Автора - так
Я прокоментувала її слова. Дослівно: ’чоловік,який не може купити смаколика,не любить і не поважає’
Чекаю завтра• 14 февраля 2024
Подарунок не робили один одному. Просто зі святом.
Але зранку я сплю довше усіх, він встає готує усім сніданок. Навіть дітям з собою в школу щось збирає. В такі моменти розумію, що мені пощастило)
До квітів байдужа. Раніш були якісь сюрпризи. Зараз я просто щось собі купую, він собі. Тиждень тому замовив собі кросівки соломони, я кашеміровий светр. )
Карапулька• 14 февраля 2024
Зараз ціни ахові… син купив 7 троянд 700 грн , цукерки фереро за бонуси, так 140 грн коштують, ввечері підуть до кафе, чек поділять на двох з дівчиною , це не менше 1500. Студенти.
АнтиТанкист• 14 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
розкажу Вам історію... одну з....
Допоможіть знайти
• 14 февраля 2024
Ответ дляЧекаю завтра
в мене теж в будні готує лиш чоловік. зранку варить каву. причому готує нам з донькою.донька не його,це 2 шлюб. дійсно вважаю,що мені повезло
АнтиТанкист• 14 февраля 2024
Я не романтик- мне все эти розовые сопли не интересены.
Меня не интересует единоразовая акция- принес цветы, все царь, лежи на диване и чеши яйца.
Мне важнее, что муж забирает меня с работы,отвозит и забирает( если раньше школьного автобууса освободился) ребенка со школы, делает с ней уроки, моет посуду- если она стоит грязная, спокойно загружает машинку и развешивает стирку. Я уже молчу, что он вставал по ночам к ребенку, возит ее по кружкам и на прогулки и кормит завтраками
И ждет нас дома и не ест без меня.
Мне важно его понимание ценности семьи , а не веник.
И ждет нас дома и не ест без меня.
Допоможіть знайти
• 14 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Як я з Вами згідна. Чекаю- недочекаюсь своїх тюльпанів, піонів. Вони так пахнуть! Не те що ці зимові штучні квіти.
аякже..тюльпани в теплицях голандські не гірші за ваші) звичайно,ваше цяця,а чиєсь гімно. Голандія цілий рік вирощує в теплицях тюльпани. кращих за їхні - нема. мені чоловік подарував тюльпани і вони пахнуть на всю кімнату)ось розкрилися)
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляШвендяю містами
по словам Автора - так
Вообще-то, товарищ из вашего рассказа вставал к СВОЕМУ ребёнку!
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
И ждет нас дома и не ест без меня.
У вас Золушка какая-то, а не муж
И опять таки: это в е мешает вашему мужу дарить подарки на праздники? Серьёзно?
ТочноБудет• 14 февраля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Потому что это красиво когда в гостиной на столе стоит красивый букет
Эстетично и пахнет приятно
А как быть, если на съемной квартире столы только стеклянные и кот?)
Допоможіть знайти
• 14 февраля 2024
Ответ дляЕдимнаморе
Тюльпани в лютому від березневих нічим не відрізняються. А з травневими різниця очевидна
і шо?чим ваше відрізняється від зимових? оці ваші червоні чи жовті тюльпани,які дохнуть через 2 дні,гірші за голандські. бо голандські пахнуть дуже і стоять 7-9 днів. таке саме воно в травні,і в лютому,і в грудні. просто своє гім..но треба восхвалити,а чиєсь обісрати
Не кую, не мелю• 14 февраля 2024
Мені чоловік і просто так дарує квіти, без приводу. Та і подарунки теж.
А з цим святом завжди якась лажа виходить. Вже два рази намагались відсвяткувати - усі суші-бари в запарі, багато замовлень. Потім ще сварились через це
Тому вирішили просто не колупати одне одному мозок через те святкування і подарунки. Купили вина, сиру, замовимо піцу і буде все ок)
Unmistakable• 14 февраля 2024
17 років у шлюбі і немає звички дарувати подарунки у свята. Якщо я щось хочу, чоловік просто купує, або робить сюрприз. І я радію, що увагу від чоловіка отримую не по святам, а постійно.
Единорог помог• 14 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
И ждет нас дома и не ест без меня.
Не всегда одно исключает другое. Тот, кто чешет яйца на диване, как раз эти веники и не дарит. Для него это тоже банальности и розовые сопли
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляUnmistakable
А по праздникам ТАБУ, ага
Тоска в носках• 14 февраля 2024
Ответ дляАнтиТанкист
И ждет нас дома и не ест без меня.
А как одно исключает другое?
Почему не все это и плюс красивый букет цветов а не веник?
Ошеламиссимо• 14 февраля 2024
Ответ дляТоска в носках
А как одно исключает другое?
Это они оправдывается. Типа, те, кто дарит цветы и сюрпризы на праздники, в остальные дни просто игнорят всех, а ещё лучше - бьют и денег на прокладки не допросишься, вот!
Unmistakable• 14 февраля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Мені здається, що саме в цьому і полягають здорові стосунки, коли увага, подарунки отримуєш не тому, що прийшло 14, 8 число, а просто тому, що кохаєш людину. Свята просто перетворили в ’обязаловку’. Отакий я цинік.