Папина дочка• 14 февраля 2024

Що для вас рівність між чоловіком і жінкою?

В темі в принципі, все й питання.
Що це для вас? Чи може вона бути абсолютною? Чи є виключення?
В гости звали?• 14 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Цікаве і важливе зауваження про манекени. Бо перша допомога вона завжди може знадобитися. На маникені тиснуть на груди, які зовсім не виділяються, на чоловічі. Але ж у жінок це ще й травматично, мабуть. Цікаво б почути коментарі лікаря.
А вы лягте на пол без лифчика. Молочная железа, если там не литр силикона, расплывается по грудной клетке, потому что в основном состоит из жировой ткани. И да, когда стоИт вопрос жизни и смерти, боль от нажатия на грудь женщине, которая не дышит, вопрос уже десятый. Более того, при нажатии, спасая человека, часто ламают ребра и это нормально

БлинчикБезСметанки• 14 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
У вас немного другой пример
Никто не мешает женщине стать плиточником или механиком. Дело в том, что мало кто из женщин ХОЧЕТ ими быть
Жінці важко бути плиточником, бо це передбачає перенесення важких мішків і упаковок з плиткою. Але це не значить, що професія медсестри легша, не вимагає навиків і не має бути гідно оцінена
До речі, про ніхто не заважає - я працювала колись на транспортному підприємстві, пару раз до нас хотіли влаштуватися жінки водіями, їм завжди відмовляли бо ’баба за рулем...’ і ’пацани будуть перед ними хвости розпушувати, нащо воно треба в колективі’.
В гости звали?• 14 февраля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Пару женщин хотели устроиться водителями - вот и ответ, всего 2 женщины захотели.
Хотя да, дискриминация у нас в этом плане есть. В Европе намного проще с этим, тут полно женщин водителей.
Добродійка• 14 февраля 2024
Ответ дляБарабасиха
Немає рівності.
Жінки теж не хочуть йти воювати, але їм повезло трішки більше - їх не гребуть.
Да
Ибо у них матка и они могут рожать 😏
Так легко казалось бы
Но уже исходя из этого никаких равенств быть и не может
В глобальном плане
В плане там поднять тяжести или водить машину - ну это же и не равенство, а так, чисто бытовые вопросы 🤷🏻‍♀️
БлинчикБезСметанки• 14 февраля 2024
Ответ дляВ гости звали?
Я більш ніж упевнена, що якби не відмовили цим двом - буди б і інші.
Ці дві жінки чудово розуміли, що намагаються увійти в професію, яка вважається чоловічою, і що до них буде упереджене ставлення, на це не кожній вистачить сміливості. Якби це була просто професія, без прив´язки в суспільній уяві до статі - бажаючих серед жінок було б більше.
Голена блондинка• 14 февраля 2024
Мені не треба рівності, я слабка жінка, мій чоловік сильний. Моя стіна, я за ним, при тому він мене поважає і оберігає, допомогає і піклується.
Кондуктор трамвая• 17 февраля 2024
Ответ дляБарабасиха
Немає рівності.
Ну жінки і дітей не мріяли ростити самостійно, та подвійну роботу вдома і в офісі робити, але найчастіше наші сучасні чоловіки вибору не залишають.
Тому най хоч перед Батьівщиною свій обов´язок виконуюють, а не на жінок перекладають.
Кондуктор трамвая• 17 февраля 2024
Ответ дляКаркуша Клара
Искусственная матка уже существует. Остальное дело техники
От тільки не працює)
Кондуктор трамвая• 17 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Так, це про права.
Але я писала про фізіологічні особливості. Жінка може обирати хоче вона народити чи ні. Чоловіку для цього потрібно знайти жінку яка погодиться народити. Остільки чоловік не стикається зі змінами в організмі при виношуванні та народженні дитини. Не ризикує своїм здоров´ям та життям при цьому. На відміну від жінки
Заплатить і народять, чи й не проблема сьогодні.

Кондуктор трамвая• 17 февраля 2024
Ответ дляДайте вподобайок
Мне ваше голосование нафиг не вперлось. За свои 45 лет я ни разу этого не делала и не собираюсь
Воно й помітно
Кондуктор трамвая• 17 февраля 2024
Ответ дляПапина дочка
Ні, там тиснуть трохи вище молочних залоз.