Дівчина заглядєніє• 14 февраля 2024
Розлучена донька 25 років із дитиною пішла жити до старшого чоловіка?
Я їй казала, повертайся додому, всі живуть в Києві.
Дитині 3 роки, розлучилась із чоловіком рік назад, жила у нас, потім сказала що знайшла чоловіка і переїхала до нього.
Йому 41, розлучений, є дитина, живе сам.
Велика різниця у віці.
ВундерКИНГ• 14 февраля 2024
Мамо, відчепіться від дитини. Вона доросла і має право жити як хоче. Ви не думали що вона щаслива?
Незламна Україна• 14 февраля 2024
та да
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
Mrs.Sexuality• 14 февраля 2024
В чого дитині погано було вдома,шо рано вийшла заміж і народила,а потім ще розлучилася? Тепер до старця пішла. Ну,може вдома жити погано. Семеро по лавках,може,пиляєте за її неуспішність в житті,того і не хоче з батьками жити
Криниця щастя• 14 февраля 2024
єммм ей 25 лет !!!
чего вы трогаете свою дочь?
я развелась мне было 27 лет - честно так же думала найду мужчину 40+
И для меня бы это было нормально
чего вы трогаете свою дочь?
И для меня бы это было нормально
ДаЗдраПерма• 14 февраля 2024
Мамо, життя, воно таке, різнобарвне .
Між одруженнями я два роки мала стосунки з чоловіком однолітком моєї мами. Він був щедрий, винаймав гарну квартиру, з дитиною мені допомагав, я не думала де взяти копійку. Були в нього свої недоліки.
ДаЗдраПерма• 14 февраля 2024
Ответ дляДу да ду да ду
Ого как мамы стараются привязать взрослых детей к себе
Інфантильна мама.
Mrs.Sexuality• 14 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
та да
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
Хай живе,як їй так добре.Вона ще п´ятеро таких дядь може міняти. Головне,не вагітніти,в кожного є по дитині. Краще розвиватися,навчатися,кар´єру будувати.
Добрый Йиннот• 14 февраля 2024
Значить, ваше виховання не було спрямоване на відчуття безпеки.
Дитина виросла і шукає прихистку.
Зайканалужайке• 14 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
та да
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
Тогда найдёт другого. Или он другую найдёт. Надо жить сейчас. Им хорошо- прекрасно, пусть наслаждаются моментом.
Мурзилка• 14 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
та да
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
Та дай Боже ще прожити ті літа. Чого думати про те що буде колись? Є зараз. Їм так добре. Чого пхатися?
Не кую, не мелю• 14 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
та да
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
и это еще норм, а вот дальше сложнее, в 56 еще многие мужчины норм
40каградусная• 14 февраля 2024
Я считаю не нормальным тягать ребенка по мужикам. Одно дело съехала жить самостоятельно, другое- к мужику. Но тут вас не поддержат.
100%• 14 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
та да
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
зараз не відчувається
але коли їй буде 40, йому - 56....
Ще дожити до цього треба.
Тут і зараз її все влаштовує
Напланетянка• 14 февраля 2024
Ответ для40каградусная
Да написано вроде что переехала к мужчине. Про тягать и по мужикам покажите где написала автор.
Сорока-ворона• 14 февраля 2024
Нормальная разница. Ровестникамона не интересна,тем более с ребенком уже в 25
Лайф-коуч МСР• 14 февраля 2024
Ваша дочь взрослая и сама уже мама, почему вас интересует, что ее мужчина старше? Чего вы боитесь? от чего хотите уберечь? ваша дочь взрослая отдельная личность
Весняний Марафон• 14 февраля 2024
Автор ну да - это старый мужчина для 25 летней девушки. А какие у мужчины плюсы? Может он состоятельный и полностью обеспечивает вашу дочь с ребёнком? Чем то же этот старпёр её привлёк.
Дама_с_караваем• 14 февраля 2024
У мене коханий такого віку, носить на руках, я щаслива, як ніколи. А я віку вашої доньки. Не знаю, скільки це триватиме, але доки триває я хочу насолоджуватись. Однолітки траплялися безвідповідальні та інфантильні.