Пуки-куки• 14 февраля 2024
Я неадекватна як з цим боротись , дурна звичка
Я маю таку проблему! Я постійно всіх вишукую на фейсбук з лєвих сторінок і інстаграм: колишніх, колишній однокласників, знайомих і слідкую за ними поки не блокануть бо підозріло що якийсь лєвак за ними слідкує. Це щось не ок
Чому я так роблю???
Губи з філером• 14 февраля 2024
У вас забагато вільного часу і занизька самооцінка. Йдіть в психотерапію.
Пуки-куки
• 14 февраля 2024
Ответ дляГуби з філером
Ні це я роблю по вечорах після роботи
ПриснитсяЖЕ• 14 февраля 2024
Ответ дляПуки-куки
Ні це я роблю по вечорах після роботи
А можно пойти гулять, общаться с реальными людьми, завести козу
Губи з філером• 14 февраля 2024
Ответ дляПуки-куки
Ні це я роблю по вечорах після роботи
Тим не менше йдіть у психотерапію.
І хто сказав, що вечорами після роботи ви прямо дуже завантажені?
Якщо ви відчуваєте, що це нав´язливі дії, з якими ви не можете впоратись, тоді спочатку психіатр.
Пуки-куки
• 14 февраля 2024
Ответ дляМолчалка
Що відчуєте, якщо змусити себе цього не робити хоча би три дні?
Я це не роблю кожен день але час від часу постійно вишукую, мені це набридло
Молчалка• 14 февраля 2024
Ответ дляПуки-куки
Ок, Ваші відчуття, якщо ви тричі поспіль (коли є такий імпульс) утримаєтесь і не зробите цього.
Зараз все скажу• 14 февраля 2024
Как только у Вас появится своя жизнь, Вы перестанете это делать.
Я не в теме• 14 февраля 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
коза то не дуже варіант, потім думай куди козенят дівати
Люблю джаз• 14 февраля 2024
Ответ дляПуки-куки
Ні це я роблю по вечорах після роботи
Суть от этого не меняется. У вас есть свободное время и видимо ничего интересного не происходит в вашей жизни. Поэтому вы следите за чужой.
Значит что- то надо менять в вашей жизни. Найти полезные интересные занятия \хобби и т.д. У вас есть семья - муж , дети ?
Люблю джаз• 14 февраля 2024
Ответ дляЯ не в теме
Вариант. Зато автору некогда будет следить за страницами бывших и не бывших)))
ПриснитсяЖЕ• 14 февраля 2024
Ответ дляЛюблю джаз
И выкладывать сториз жизни козы и козлят, и все будут уже следить за ней