Деякий час спілкуюся з чоловіком і не можу зрозуміти чи моя людина чи ні. Як ви орієнтуєтеся ? У мене інтуіція добре працює стосовно всіх інших речей окрім особистого.
ksusha1155• 14 февраля 2024
Ответ дляeuhunter
Переживите любой форс-мажор вместе, это лучший маркер совместимости
І що чекати ф-мажору?? А якщо все добре? Ні, це не показник.
Ответ дляСоліс
А у мене навпаки. Дуже швидко приймаю рішення, а як дійде до особистого , то починається боротьба сумнівів.
А куди вам поспішати? Зустрічайтесь, пізнавайте краще один одного, а там і зрозумієте. Головний показник - вам реально повинно бути добре, комфортно з цією людиною і його вчинки по відношенню до вас. Не впевнені, не поспішайте.
ksusha1155• 14 февраля 2024
Ответ дляeuhunter
Если это вас не показатель, то возможно у вас есть запрос на консультацию психолога. Разобраться в своих ожиданиях от человека в принципе.
В мене немає потреби в психолога. Але оцінювати людину лише по її реакції на скрутні ситуації це помилка.
Ответ дляksusha1155
А вот я на основании своего скромного личного опыта считаю наоборот. Именно экстремальные ситуации показывают всю сущность человека.
Объясните свое несогласие. Давайте сразу только положим, что под ’вы’ я понимаю не конкретно вас, а условного анонимного собеседника. Ничего личного и никаких рекомендаций.
Ответ дляNatalifairy
На рівні інтуїції. Просто знаєш і все. Якщо сумніви, то не ваша.
У мене таке враження, що моя інтуіція якась свиня , коли діло доходить до чоловіків. Були випадки у минулому, коли я була на 200% впевнена, що все, нарешті це Він, а потім таке розчарування і це ще акуратно сказано.
ksusha1155• 14 февраля 2024
Ответ дляeuhunter
Реакція на проблему може бути абсолютно непередбачувана і кожен раз різна.
Апель-синка• 14 февраля 2024
Ответ дляСоліс
Для меня важно, чтобы мы были на одной волне: одинаковое чувство юмора, общие жизненные ценности, ну и чтоб влечение сексуальное обязательно было. Как-то с мужем с самого начала было легко общаться, он мои шутки понимал, а я - его. Слово за слово, постепенно поняли, что моё.