Ласкове телятко• 14 февраля 2024
Як у Вас останнім часом продажі ?
Чи багато замовлень кожного дня т чи навпаки тиша ?
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
замовлення є. але не самі по собі.шаманю))))знаю як. але ж тут вічно плюються і доводять,що магії не існує)))існує ще й як.але для певних осіб.вміти треба і знати що робити і казати.
Простоваля• 14 февраля 2024
Числа з 20 січня якось різько зменшився обсяг продаж. Продаю новий товар і на своєму сайті, і на Промі. Ну і на ОЛХ частково. Товар не сезонний. Думала, в кінці грудня - на початку січня буде провал. Але в тоді був стабільний потік замовлень.
Я вже і задіяну рекламу передивилась. Думала, що якісь настройки позлітали.......
Простоваля• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Я вже згодна повірити, що проти мене хтось нашаманив.
Единорог помог• 14 февраля 2024
Вообще плохо с продажами в этом году.
Есть бизнес сайт и инста (плюс розетка)
И просто личные вещи на олх продаю
Еще в прошлом году продавалось все, в этом какой-то провал
Есть бизнес сайт и инста (плюс розетка)
И просто личные вещи на олх продаю
Витворунка• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
Как это не существует. Осень даже. Правда потом это все магини тратят заработанное на больницы и лекарства, но то такое, побочки магии
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
Ответ дляВитворунка
Вам то откуда знать?)))понаслушиваются херни)) Все у нас отлично.и у мамы и у бабушки. Вам бы так жить как нам))) все надо делать согласно законам вселенной и без вреда людям. И все будет в шоколаде.
Витворунка• 14 февраля 2024
Ответ дляЛіньки гуглить
фантазии, они такие фантазии. Та сколько там тех операций, да?